Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ridica - Sombor timetable

saturday, 16.02.2019.
05:30 06:17 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 05:30
Stanisic, I
arr. 05:42
dep. 05:42
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 05:48
dep. 05:48
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 05:51
dep. 05:51
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 05:58
dep. 05:58
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 06:01
dep. 06:01
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 06:07
dep. 06:07
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 06:10
dep. 06:10
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 06:11
dep. 06:11
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 06:12
dep. 06:12
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 06:14
dep. 06:14
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 06:15
dep. 06:15
31 km
Sombor, Bus station
arr. 06:17
33 km
06:50 07:37 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 06:50
Stanisic, I
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 07:11
dep. 07:11
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 07:16
dep. 07:16
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 07:27
dep. 07:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 07:31
dep. 07:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 07:32
dep. 07:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 07:37
33 km
10:00 10:47 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 10:00
Stanisic, I
arr. 10:12
dep. 10:12
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 10:18
dep. 10:18
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 10:21
dep. 10:21
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 10:26
dep. 10:26
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 10:28
dep. 10:28
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 10:31
dep. 10:31
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 10:40
dep. 10:40
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 10:41
dep. 10:41
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 10:42
dep. 10:42
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 10:44
dep. 10:44
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 10:45
dep. 10:45
31 km
Sombor, Bus station
arr. 10:47
33 km
12:50 13:37 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 12:50
Stanisic, I
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 13:11
dep. 13:11
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 13:16
dep. 13:16
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 13:18
dep. 13:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 13:23
dep. 13:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 13:27
dep. 13:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 13:31
dep. 13:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 13:32
dep. 13:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 13:37
33 km
18:00 18:47 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 18:00
Stanisic, I
arr. 18:12
dep. 18:12
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 18:18
dep. 18:18
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 18:21
dep. 18:21
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 18:26
dep. 18:26
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 18:28
dep. 18:28
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 18:33
dep. 18:33
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 18:37
dep. 18:37
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 18:40
dep. 18:40
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 18:41
dep. 18:41
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 18:44
dep. 18:44
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 18:45
dep. 18:45
31 km
Sombor, Bus station
arr. 18:47
33 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
05:30 06:17 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 05:30
Stanisic, I
arr. 05:42
dep. 05:42
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 05:48
dep. 05:48
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 05:51
dep. 05:51
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 05:58
dep. 05:58
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 06:01
dep. 06:01
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 06:07
dep. 06:07
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 06:10
dep. 06:10
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 06:11
dep. 06:11
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 06:12
dep. 06:12
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 06:14
dep. 06:14
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 06:15
dep. 06:15
31 km
Sombor, Bus station
arr. 06:17
33 km
06:50 07:37 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 06:50
Stanisic, I
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 07:11
dep. 07:11
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 07:16
dep. 07:16
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 07:27
dep. 07:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 07:31
dep. 07:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 07:32
dep. 07:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 07:37
33 km
10:00 10:47 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 10:00
Stanisic, I
arr. 10:12
dep. 10:12
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 10:18
dep. 10:18
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 10:21
dep. 10:21
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 10:26
dep. 10:26
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 10:28
dep. 10:28
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 10:31
dep. 10:31
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 10:40
dep. 10:40
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 10:41
dep. 10:41
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 10:42
dep. 10:42
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 10:44
dep. 10:44
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 10:45
dep. 10:45
31 km
Sombor, Bus station
arr. 10:47
33 km
12:50 13:37 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 12:50
Stanisic, I
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 13:11
dep. 13:11
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 13:16
dep. 13:16
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 13:18
dep. 13:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 13:23
dep. 13:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 13:27
dep. 13:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 13:31
dep. 13:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 13:32
dep. 13:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 13:37
33 km
18:00 18:47 (00:47)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 18:00
Stanisic, I
arr. 18:12
dep. 18:12
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 18:18
dep. 18:18
13 km
Stanisic, Masic salas
arr. 18:21
dep. 18:21
15 km
Svetozar Miletic, IV
arr. 18:26
dep. 18:26
18 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
19 km
Svetozar Miletic, I
arr. 18:28
dep. 18:28
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 18:33
dep. 18:33
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 18:37
dep. 18:37
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 18:40
dep. 18:40
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 18:41
dep. 18:41
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 18:44
dep. 18:44
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 18:45
dep. 18:45
31 km
Sombor, Bus station
arr. 18:47
33 km

Naselja Ridica i Sombor su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ridica je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.