Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ridica - Sombor timetable

saturday, 24.02.2024.
06:50 07:37 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 06:50
Stanisic, I
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 07:11
dep. 07:11
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 07:17
dep. 07:17
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 07:27
dep. 07:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 07:31
dep. 07:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 07:32
dep. 07:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 07:37
33 km
12:50 13:37 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 12:50
Stanisic, I
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 13:11
dep. 13:11
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 13:16
dep. 13:16
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 13:17
dep. 13:17
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 13:18
dep. 13:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 13:23
dep. 13:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 13:27
dep. 13:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 13:31
dep. 13:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 13:32
dep. 13:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 13:37
33 km
Ridica - Sombor timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
06:50 07:37 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 06:50
Stanisic, I
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 07:11
dep. 07:11
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 07:17
dep. 07:17
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 07:27
dep. 07:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 07:31
dep. 07:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 07:32
dep. 07:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 07:37
33 km
12:50 13:37 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 12:50
Stanisic, I
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 13:11
dep. 13:11
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 13:16
dep. 13:16
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 13:17
dep. 13:17
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 13:18
dep. 13:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 13:23
dep. 13:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 13:27
dep. 13:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 13:31
dep. 13:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 13:32
dep. 13:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 13:37
33 km
Ridica - Sombor timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
04:50 05:37 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 04:50
Stanisic, I
arr. 05:02
dep. 05:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 05:08
dep. 05:08
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 05:11
dep. 05:11
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 05:16
dep. 05:16
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 05:17
dep. 05:17
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 05:18
dep. 05:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 05:21
dep. 05:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 05:23
dep. 05:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 05:27
dep. 05:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 05:30
dep. 05:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 05:31
dep. 05:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 05:32
dep. 05:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 05:34
dep. 05:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 05:35
dep. 05:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 05:37
33 km
06:50 07:37 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 06:50
Stanisic, I
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 07:11
dep. 07:11
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 07:17
dep. 07:17
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:21
dep. 07:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 07:27
dep. 07:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 07:31
dep. 07:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 07:32
dep. 07:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 07:37
33 km
08:15 09:02 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 08:15
Stanisic, I
arr. 08:27
dep. 08:27
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 08:33
dep. 08:33
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 08:36
dep. 08:36
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 08:42
dep. 08:42
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 08:43
dep. 08:43
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 08:46
dep. 08:46
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 08:48
dep. 08:48
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 08:52
dep. 08:52
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 08:55
dep. 08:55
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 08:57
dep. 08:57
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 08:59
dep. 08:59
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 09:00
dep. 09:00
31 km
Sombor, Bus station
arr. 09:02
33 km
11:50 12:37 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 11:50
Stanisic, I
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 12:08
dep. 12:08
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 12:16
dep. 12:16
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 12:17
dep. 12:17
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 12:18
dep. 12:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 12:23
dep. 12:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 12:27
dep. 12:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 12:31
dep. 12:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 12:32
dep. 12:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 12:34
dep. 12:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 12:37
33 km
12:50 13:37 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 12:50
Stanisic, I
arr. 13:02
dep. 13:02
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 13:11
dep. 13:11
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 13:16
dep. 13:16
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 13:17
dep. 13:17
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 13:18
dep. 13:18
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 13:23
dep. 13:23
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 13:27
dep. 13:27
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 13:30
dep. 13:30
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 13:31
dep. 13:31
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 13:32
dep. 13:32
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Sombor, Bus station
arr. 13:37
33 km
13:45 14:32 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 13:45
Stanisic, I
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:06
dep. 14:06
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:11
dep. 14:11
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:12
dep. 14:12
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:13
dep. 14:13
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:16
dep. 14:16
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:18
dep. 14:18
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:22
dep. 14:22
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:25
dep. 14:25
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 14:26
dep. 14:26
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:27
dep. 14:27
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:29
dep. 14:29
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:30
dep. 14:30
31 km
Sombor, Bus station
arr. 14:32
33 km
15:45 16:32 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 15:45
Stanisic, I
arr. 15:57
dep. 15:57
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 16:03
dep. 16:03
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 16:06
dep. 16:06
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 16:11
dep. 16:11
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 16:13
dep. 16:13
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 16:16
dep. 16:16
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 16:18
dep. 16:18
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 16:22
dep. 16:22
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 16:25
dep. 16:25
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 16:26
dep. 16:26
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 16:27
dep. 16:27
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 16:29
dep. 16:29
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 16:30
dep. 16:30
31 km
Sombor, Bus station
arr. 16:32
33 km
18:00 18:47 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 18:00
Stanisic, I
arr. 18:12
dep. 18:12
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 18:18
dep. 18:18
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 18:21
dep. 18:21
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 18:26
dep. 18:26
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 18:27
dep. 18:27
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 18:28
dep. 18:28
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 18:33
dep. 18:33
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 18:37
dep. 18:37
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 18:40
dep. 18:40
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 18:41
dep. 18:41
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 18:44
dep. 18:44
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 18:45
dep. 18:45
31 km
Sombor, Bus station
arr. 18:47
33 km
21:00 21:47 (00:47)
IBus station
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridica, I
dep. 21:00
Stanisic, I
arr. 21:12
dep. 21:12
9 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 21:18
dep. 21:18
13 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 21:21
dep. 21:21
15 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 21:26
dep. 21:26
18 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 21:27
dep. 21:27
19 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 21:28
dep. 21:28
20 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 21:31
dep. 21:31
22 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 21:33
dep. 21:33
23 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 21:37
dep. 21:37
26 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 21:40
dep. 21:40
28 km
Sombor, Goge salasi
arr. 21:41
dep. 21:41
29 km
Sombor, Lozionica
arr. 21:42
dep. 21:42
29 km
Sombor, Bolnica
arr. 21:44
dep. 21:44
31 km
Sombor, Dom vojske
arr. 21:45
dep. 21:45
31 km
Sombor, Bus station
arr. 21:47
33 km

Naselja Ridica i Sombor su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ridica je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ridica - Sombor iznosi od 3,99 EUR do 3,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.