Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ridevstica - Trstenik timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:40 06:40 (01:00)
Punosevici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 05:40
Ridevstica
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veluce, Manastir
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Veluce, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Veluce, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Tobolac, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Tobolac, GR
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Pocekovina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Donji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:36
dep. 06:36
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31 km
Ridevstica - Trstenik timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:40 06:40 (01:00)
Punosevici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 05:40
Ridevstica
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veluce, Manastir
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Veluce, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Veluce, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Tobolac, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Tobolac, GR
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Pocekovina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Donji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:36
dep. 06:36
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31 km
Ridevstica - Trstenik timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:40 06:40 (01:00)
Punosevici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 05:40
Ridevstica
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veluce, Manastir
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Veluce, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Veluce, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Tobolac, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Tobolac, GR
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Pocekovina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Donji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:36
dep. 06:36
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31 km
Ridevstica - Trstenik timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:40 06:40 (01:00)
Punosevici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 05:40
Ridevstica
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veluce, Manastir
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Veluce, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Veluce, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Tobolac, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Tobolac, GR
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Pocekovina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Donji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:36
dep. 06:36
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31 km
Ridevstica - Trstenik timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:40 06:40 (01:00)
Punosevici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 05:40
Ridevstica
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veluce, Manastir
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Veluce, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Veluce, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Tobolac, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Tobolac, GR
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Pocekovina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Donji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:36
dep. 06:36
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31 km
Ridevstica - Trstenik timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:40 06:40 (01:00)
Punosevici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 05:40
Ridevstica
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veluce, Manastir
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Veluce, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Veluce, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Tobolac, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Tobolac, GR
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Pocekovina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Donji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:36
dep. 06:36
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31 km
Ridevstica - Trstenik timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:40 06:40 (01:00)
Punosevici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 05:40
Ridevstica
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veluce, Manastir
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Veluce, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Veluce, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Tobolac, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Tobolac, GR
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Pocekovina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Donji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:36
dep. 06:36
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31 km

Naselja Ridevstica i Trstenik su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ridevstica je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 05:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.