Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ridevstica - Trstenik timetable

sunday, 20.10.2019.
05:35 06:22 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica
dep. 05:35
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Veluce, Manastir
arr. 05:46
dep. 05:46
4 km
Veluce
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Tobolac
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
13 km
Stari Trstenik
arr. 06:03
dep. 06:03
15 km
Pocekovina, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
17 km
Pocekovina, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
19 km
Gornji Ribnik
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:12
dep. 06:12
23 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:22
27 km
07:20 08:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica
dep. 07:20
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Veluce, Manastir
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Veluce
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Tobolac
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
13 km
Stari Trstenik
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Pocekovina, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Pocekovina, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
19 km
Gornji Ribnik
arr. 08:10
dep. 08:10
21 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:13
dep. 08:13
23 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
27 km
14:25 15:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica
dep. 14:25
Ridevstica, Vodenica
arr. 14:30
dep. 14:30
2 km
Veluce, Manastir
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Veluce
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Tobolac
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Stari Trstenik
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Pocekovina, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Pocekovina, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
19 km
Gornji Ribnik
arr. 15:10
dep. 15:10
21 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:13
dep. 15:13
23 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:15
dep. 15:15
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
27 km
Ridevstica - Trstenik timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
05:35 06:22 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica
dep. 05:35
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Veluce, Manastir
arr. 05:46
dep. 05:46
4 km
Veluce
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Tobolac
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
13 km
Stari Trstenik
arr. 06:03
dep. 06:03
15 km
Pocekovina, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
17 km
Pocekovina, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
19 km
Gornji Ribnik
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:12
dep. 06:12
23 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:15
dep. 06:15
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:22
27 km
05:40 06:40 (01:00)
PunoseviciBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 05:40
Ridevstica
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veluce, Manastir
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Veluce, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Veluce, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
7 km
Tobolac, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Tobolac, GR
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Pocekovina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Donji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:36
dep. 06:36
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
31 km
07:15 08:05 (00:50)
PunoseviciBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 07:15
Ridevstica
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Veluce, Manastir
arr. 07:23
dep. 07:23
5 km
Veluce, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Veluce, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
7 km
Tobolac, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Tobolac, GR
arr. 07:31
dep. 07:31
9 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:41
dep. 07:41
17 km
Stari Trstenik
arr. 07:45
dep. 07:45
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:47
dep. 07:47
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
22 km
Pocekovina, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
24 km
Donji Ribnik
arr. 07:55
dep. 07:55
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:58
dep. 07:58
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:59
dep. 07:59
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 08:01
dep. 08:01
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:05
31 km
07:20 08:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica
dep. 07:20
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Veluce, Manastir
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Veluce
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Tobolac
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
13 km
Stari Trstenik
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Pocekovina, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Pocekovina, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
19 km
Gornji Ribnik
arr. 08:10
dep. 08:10
21 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:13
dep. 08:13
23 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
27 km
14:25 15:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica
dep. 14:25
Ridevstica, Vodenica
arr. 14:30
dep. 14:30
2 km
Veluce, Manastir
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Veluce
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Tobolac
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Stari Trstenik
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Pocekovina, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Pocekovina, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
19 km
Gornji Ribnik
arr. 15:10
dep. 15:10
21 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:13
dep. 15:13
23 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:15
dep. 15:15
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
27 km
14:30 15:20 (00:50)
PunoseviciBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ridevstica, Punosevici
dep. 14:30
Ridevstica
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Veluce, Manastir
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Veluce, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Veluce, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Tobolac, 2
arr. 14:44
dep. 14:44
8 km
Tobolac, GR
arr. 14:46
dep. 14:46
9 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
17 km
Stari Trstenik
arr. 15:00
dep. 15:00
19.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:02
dep. 15:02
20.5 km
Pocekovina, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
22 km
Pocekovina, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
24 km
Donji Ribnik
arr. 15:10
dep. 15:10
25.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:13
dep. 15:13
27.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:14
dep. 15:14
28.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:16
dep. 15:16
29.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:20
31 km

Naselja Ridevstica i Trstenik su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ridevstica je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.