Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ribarska Banja - Krusevac timetable

thursday, 22.11.2018.
00:25 01:30 (01:05)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 00:25
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 00:26
dep. 00:26
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 00:27
dep. 00:27
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 00:28
dep. 00:28
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 00:30
dep. 00:30
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 00:31
dep. 00:31
4.5 km
Malo Krusince
arr. 00:32
dep. 00:32
5 km
Grevci, 2
arr. 00:33
dep. 00:33
7 km
Grevci, 1
arr. 00:35
dep. 00:35
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 00:37
dep. 00:37
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 00:39
dep. 00:39
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 00:41
dep. 00:41
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 00:43
dep. 00:43
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 00:45
dep. 00:45
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 00:46
dep. 00:46
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 00:47
dep. 00:47
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 00:50
dep. 00:50
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 00:51
dep. 00:51
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 00:53
dep. 00:53
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 00:55
dep. 00:55
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 00:57
dep. 00:57
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 01:00
dep. 01:00
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 01:08
dep. 01:08
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 01:12
dep. 01:12
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 01:13
dep. 01:13
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 01:14
dep. 01:14
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 01:16
dep. 01:16
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 01:17
dep. 01:17
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 01:18
dep. 01:18
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 01:19
dep. 01:19
30 km
Kapidzija, 1
arr. 01:20
dep. 01:20
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 01:22
dep. 01:22
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 01:23
dep. 01:23
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 01:25
dep. 01:25
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 01:27
dep. 01:27
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:30
34.5 km
05:15 06:25 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 05:15
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 05:18
dep. 05:18
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 05:24
dep. 05:24
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
5 km
Grevci, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Grevci, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 05:33
dep. 05:33
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 05:35
dep. 05:35
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 05:39
dep. 05:39
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 05:42
dep. 05:42
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 05:46
dep. 05:46
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 05:47
dep. 05:47
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 05:53
dep. 05:53
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:56
dep. 05:56
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 06:04
dep. 06:04
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:08
dep. 06:08
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 06:10
dep. 06:10
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Kapidzija, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:18
dep. 06:18
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:21
dep. 06:21
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
34.5 km
07:15 08:25 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 07:15
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 07:18
dep. 07:18
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Grevci, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
7 km
Grevci, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 07:39
dep. 07:39
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 07:42
dep. 07:42
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 07:46
dep. 07:46
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 07:47
dep. 07:47
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 07:53
dep. 07:53
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:56
dep. 07:56
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 08:04
dep. 08:04
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 08:08
dep. 08:08
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:09
dep. 08:09
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 08:10
dep. 08:10
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 08:13
dep. 08:13
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 08:14
dep. 08:14
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
30 km
Kapidzija, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:18
dep. 08:18
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:19
dep. 08:19
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:21
dep. 08:21
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
34.5 km
07:45 08:48 (01:03)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 07:45
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Malo Krusince
arr. 07:54
dep. 07:54
5.6 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
7.9 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
11.7 km
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
18.5 km
Josje, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
19.1 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
20.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 08:26
dep. 08:26
23.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
25.8 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
30.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
31.3 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
35.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
34.4 km
09:30 10:40 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 09:30
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 09:33
dep. 09:33
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 09:34
dep. 09:34
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 09:36
dep. 09:36
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 09:39
dep. 09:39
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Grevci, 2
arr. 09:43
dep. 09:43
7 km
Grevci, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 09:48
dep. 09:48
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 09:50
dep. 09:50
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 09:52
dep. 09:52
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 09:54
dep. 09:54
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 09:56
dep. 09:56
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 09:57
dep. 09:57
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 10:01
dep. 10:01
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 10:02
dep. 10:02
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 10:04
dep. 10:04
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 10:08
dep. 10:08
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 10:11
dep. 10:11
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 10:19
dep. 10:19
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 10:23
dep. 10:23
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 10:24
dep. 10:24
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 10:25
dep. 10:25
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 10:28
dep. 10:28
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 10:29
dep. 10:29
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
30 km
Kapidzija, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 10:33
dep. 10:33
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 10:34
dep. 10:34
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 10:36
dep. 10:36
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
34.5 km
11:00 12:10 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 11:00
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Grevci, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
Grevci, 1
arr. 11:14
dep. 11:14
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 11:22
dep. 11:22
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 11:24
dep. 11:24
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 11:27
dep. 11:27
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 11:31
dep. 11:31
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 11:32
dep. 11:32
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 11:34
dep. 11:34
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 11:38
dep. 11:38
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 11:41
dep. 11:41
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 11:49
dep. 11:49
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 11:53
dep. 11:53
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 11:54
dep. 11:54
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 11:55
dep. 11:55
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 11:58
dep. 11:58
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 11:59
dep. 11:59
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
30 km
Kapidzija, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 12:03
dep. 12:03
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:04
dep. 12:04
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:06
dep. 12:06
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 12:08
dep. 12:08
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:10
34.5 km
12:10 13:20 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 12:10
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 12:13
dep. 12:13
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 12:14
dep. 12:14
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
Grevci, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
7 km
Grevci, 1
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 12:28
dep. 12:28
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 12:32
dep. 12:32
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 12:34
dep. 12:34
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 12:37
dep. 12:37
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 12:41
dep. 12:41
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 12:42
dep. 12:42
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 12:48
dep. 12:48
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 12:59
dep. 12:59
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:04
dep. 13:04
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 13:05
dep. 13:05
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:08
dep. 13:08
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 13:09
dep. 13:09
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
30 km
Kapidzija, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 13:13
dep. 13:13
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:14
dep. 13:14
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:16
dep. 13:16
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 13:18
dep. 13:18
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
34.5 km
13:30 14:40 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 13:30
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Grevci, 2
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
Grevci, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 13:57
dep. 13:57
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 14:01
dep. 14:01
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 14:08
dep. 14:08
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:11
dep. 14:11
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 14:19
dep. 14:19
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:23
dep. 14:23
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:24
dep. 14:24
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 14:25
dep. 14:25
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 14:28
dep. 14:28
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:29
dep. 14:29
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Kapidzija, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 14:33
dep. 14:33
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:34
dep. 14:34
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
34.5 km
15:10 16:20 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 15:10
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 15:12
dep. 15:12
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Grevci, 2
arr. 15:23
dep. 15:23
7 km
Grevci, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 15:37
dep. 15:37
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 15:41
dep. 15:41
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 15:42
dep. 15:42
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 15:48
dep. 15:48
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 15:59
dep. 15:59
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 16:03
dep. 16:03
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 16:04
dep. 16:04
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 16:05
dep. 16:05
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 16:08
dep. 16:08
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 16:09
dep. 16:09
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
30 km
Kapidzija, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 16:13
dep. 16:13
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:14
dep. 16:14
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:16
dep. 16:16
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:20
34.5 km
16:30 17:40 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 16:30
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Grevci, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
7 km
Grevci, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:48
dep. 16:48
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:54
dep. 16:54
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:57
dep. 16:57
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 17:01
dep. 17:01
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 17:02
dep. 17:02
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 17:08
dep. 17:08
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:11
dep. 17:11
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:19
dep. 17:19
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 17:24
dep. 17:24
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 17:25
dep. 17:25
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 17:29
dep. 17:29
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 17:30
dep. 17:30
30 km
Kapidzija, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 17:33
dep. 17:33
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:34
dep. 17:34
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 17:36
dep. 17:36
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:38
dep. 17:38
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
34.5 km
18:45 19:55 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 18:45
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 18:47
dep. 18:47
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 18:48
dep. 18:48
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 18:49
dep. 18:49
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 18:51
dep. 18:51
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
5 km
Grevci, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Grevci, 1
arr. 18:59
dep. 18:59
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 19:03
dep. 19:03
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 19:05
dep. 19:05
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 19:07
dep. 19:07
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 19:09
dep. 19:09
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:11
dep. 19:11
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 19:12
dep. 19:12
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 19:13
dep. 19:13
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 19:16
dep. 19:16
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 19:23
dep. 19:23
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 19:26
dep. 19:26
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 19:34
dep. 19:34
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 19:39
dep. 19:39
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 19:40
dep. 19:40
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:43
dep. 19:43
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 19:44
dep. 19:44
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 19:45
dep. 19:45
30 km
Kapidzija, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 19:48
dep. 19:48
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:49
dep. 19:49
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:51
dep. 19:51
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 19:53
dep. 19:53
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:55
34.5 km
20:00 21:10 (01:10)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 20:00
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 20:09
dep. 20:09
4.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Grevci, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
7 km
Grevci, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
8 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 20:18
dep. 20:18
10 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 20:22
dep. 20:22
12 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 20:24
dep. 20:24
13 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
14 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 20:27
dep. 20:27
14.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
15 km
Kaonik, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
15.5 km
Kaonik, 3
arr. 20:32
dep. 20:32
16.5 km
Kaonik, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
17.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
18.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 20:38
dep. 20:38
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 20:41
dep. 20:41
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 20:49
dep. 20:49
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:53
dep. 20:53
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:54
dep. 20:54
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 20:55
dep. 20:55
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
30 km
Kapidzija, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 21:03
dep. 21:03
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 21:04
dep. 21:04
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 21:06
dep. 21:06
32.4 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 21:08
dep. 21:08
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:10
34.5 km

Naselja Ribarska Banja i Krusevac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 03min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ribarska Banja je u 00:25 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.