Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ribarska Banja - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 19.07.2019.
07:45 11:35 (03:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 07:45
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Malo Krusince
arr. 07:54
dep. 07:54
5.6 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
7.9 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
11.7 km
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
18.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
19.1 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
20.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
23.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
25.8 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
30.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
31.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
35.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
dep. 09:00
34.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
55.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
227.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
230.8 km
Ribarska Banja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
07:45 11:35 (03:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 07:45
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Malo Krusince
arr. 07:54
dep. 07:54
5.6 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
7.9 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
11.7 km
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
18.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
19.1 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
20.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
23.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
25.8 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
30.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
31.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
35.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
dep. 09:00
34.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
55.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
227.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
230.8 km
Ribarska Banja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:45 11:35 (03:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 07:45
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Malo Krusince
arr. 07:54
dep. 07:54
5.6 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
7.9 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
11.7 km
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
18.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
19.1 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
20.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
23.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
25.8 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
30.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
31.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
35.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
dep. 09:00
34.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
55.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
227.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
230.8 km
Ribarska Banja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
07:45 11:35 (03:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 07:45
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Malo Krusince
arr. 07:54
dep. 07:54
5.6 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
7.9 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
11.7 km
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
18.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
19.1 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
20.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
23.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
25.8 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
30.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
31.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
35.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
dep. 09:00
34.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
55.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
227.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
230.8 km
Ribarska Banja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
07:45 11:35 (03:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 07:45
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Malo Krusince
arr. 07:54
dep. 07:54
5.6 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
7.9 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
11.7 km
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
18.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
19.1 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
20.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
23.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
25.8 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
30.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
31.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
35.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
dep. 09:00
34.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
55.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
227.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
230.8 km
Ribarska Banja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
07:45 11:35 (03:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 07:45
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Malo Krusince
arr. 07:54
dep. 07:54
5.6 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
7.9 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
11.7 km
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
18.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
19.1 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
20.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
23.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
25.8 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
30.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
31.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
35.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
dep. 09:00
34.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
55.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
227.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
230.8 km
Ribarska Banja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
07:45 11:35 (03:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ribarska Banja
dep. 07:45
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Malo Krusince
arr. 07:54
dep. 07:54
5.6 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
7.9 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
11.7 km
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
18.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
19.1 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
20.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
23.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
25.8 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
30.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
31.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
35.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
dep. 09:00
34.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
55.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
227.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
230.8 km

Naselja Ribarska Banja i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~231 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 50min., a najduže 03h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ribarska Banja je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 07:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.