Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Ribari kod Sapca - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 13.07.2020.
04:19 06:30 (02:11)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 04:19
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
3.1 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
14 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
28.8 km
Klenak, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
37.8 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 05:14
dep. 05:14
41.8 km
arr. 05:21
dep. 05:21
48.8 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 05:26
dep. 05:26
52.8 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:35
dep. 05:35
57.8 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 05:45
dep. 05:45
73.8 km
Prhovo, Sremska 1
arr. 05:50
dep. 05:50
78.8 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 05:55
dep. 05:55
84.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:30
118.8 km
05:33 07:30 (01:57)
CenterNovi Beograd - Sava centar (auto-put)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 05:33
Petlovaca, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Duvaniste, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Slepcevic, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Majur kod Sapca
arr. 05:55
dep. 05:55
18 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
25 km
arr. 06:40
dep. 06:40
44 km
Jarak, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
50 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 06:53
dep. 06:53
57 km
arr. 07:25
dep. 07:25
109 km
arr. 07:30
112 km
06:00 07:45 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 06:00
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:45
dep. 06:45
38 km
arr. 06:55
dep. 06:55
45 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
49 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
56 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:45
115 km
07:03 09:00 (01:57)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 07:03
Petlovaca, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Klenak, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
32 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 07:55
dep. 07:55
38 km
arr. 08:04
dep. 08:04
44 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:13
dep. 08:13
50 km
arr. 08:54
dep. 08:54
112 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:00
115 km
07:32 09:20 (01:48)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 07:32
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Duvaniste, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
10 km
Slepcevic, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
14 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
31 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:13
dep. 08:13
38 km
arr. 08:20
dep. 08:20
45 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:24
dep. 08:24
49 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:31
dep. 08:31
56 km
arr. 09:12
dep. 09:12
109 km
arr. 09:14
dep. 09:14
112 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:20
115 km
07:57 09:55 (01:58)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 07:57
Petlovaca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
10 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
14 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
26 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
32 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:50
dep. 08:50
38 km
arr. 08:59
dep. 08:59
44 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 09:08
dep. 09:08
50 km
arr. 09:49
dep. 09:49
112 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:55
115 km
08:31 11:46 (03:15)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Railway station
dep. 08:31
Petlovaca, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
2 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
11 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
19 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
23 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:19
26 km
Klenak, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
31 km
Platicevo, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
40 km
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
45 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
51 km
arr. 09:57
dep. 10:12
63 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
96 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:51
105 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:01
dep. 11:11
111 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 11:34
dep. 11:39
137 km
arr. 11:46
137 km
09:32 12:00 (02:28)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 09:32
Sabac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:30
28 km
Klenak
arr. 10:36
dep. 10:36
34 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:44
dep. 10:44
41 km
arr. 10:51
dep. 10:51
48 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
52 km
arr. 11:50
dep. 11:50
113 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 12:00
123 km
10:33 12:30 (01:57)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 10:33
Petlovaca, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
10 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
14 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
26 km
Klenak, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
32 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:25
dep. 11:25
38 km
arr. 11:34
dep. 11:34
44 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
50 km
arr. 12:24
dep. 12:24
112 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:30
115 km
12:03 13:50 (01:47)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 12:03
Petlovaca, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Duvaniste, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Slepcevic, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
14 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:45
dep. 12:45
38 km
arr. 12:55
dep. 12:55
45 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 13:00
dep. 13:00
49 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:05
dep. 13:05
56 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:50
115 km
15:50 17:50 (02:00)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 15:50
Petlovaca, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Duvaniste, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Slepcevic, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
14 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
25 km
arr. 17:35
dep. 17:35
109 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:50
118 km
17:02 18:50 (01:48)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 17:02
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
10 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
14 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
25 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
31 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
38 km
arr. 17:50
dep. 17:50
45 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
49 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
56 km
arr. 18:42
dep. 18:42
109 km
arr. 18:44
dep. 18:44
112 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:50
115 km
20:35 22:45 (02:10)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribari kod Sapca, Center
dep. 20:35
Petlovaca, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Duvaniste, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
10 km
Slepcevic, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
14 km
Sabac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
25 km
Klenak, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
32 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 21:30
dep. 21:30
38 km
arr. 21:36
dep. 21:36
44 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 21:47
dep. 21:47
50 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 21:55
dep. 21:55
57 km
arr. 22:30
dep. 22:30
109 km
arr. 22:35
dep. 22:35
112 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:45
115 km

Naselja Ribari kod Sapca i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~118 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ribari kod Sapca je u 04:19 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.