Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ribare kod Krusevca - Krusevac timetable

friday, 15.11.2019.
00:26 01:30 (01:04)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 00:26
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 00:27
dep. 00:27
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 00:28
dep. 00:28
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 00:30
dep. 00:30
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 00:31
dep. 00:31
3.5 km
Malo Krusince
arr. 00:32
dep. 00:32
4 km
Grevci, 2
arr. 00:33
dep. 00:33
6 km
Grevci, 1
arr. 00:35
dep. 00:35
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 00:37
dep. 00:37
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 00:39
dep. 00:39
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 00:41
dep. 00:41
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 00:43
dep. 00:43
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 00:45
dep. 00:45
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 00:46
dep. 00:46
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 00:47
dep. 00:47
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 00:50
dep. 00:50
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 00:51
dep. 00:51
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 00:53
dep. 00:53
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 00:55
dep. 00:55
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 00:57
dep. 00:57
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 01:00
dep. 01:00
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 01:08
dep. 01:08
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 01:12
dep. 01:12
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 01:13
dep. 01:13
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 01:14
dep. 01:14
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 01:16
dep. 01:16
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 01:17
dep. 01:17
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 01:18
dep. 01:18
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 01:19
dep. 01:19
29 km
Kapidzija, 1
arr. 01:20
dep. 01:20
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 01:22
dep. 01:22
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 01:23
dep. 01:23
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 01:25
dep. 01:25
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 01:27
dep. 01:27
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:30
33.5 km
05:10 06:35 (01:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 2
dep. 05:10
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 05:13
dep. 05:13
1.5 km
Malo Krusince
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Grevci, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
4 km
Grevci, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 05:21
dep. 05:21
7 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
8 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 05:25
dep. 05:25
9 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 05:26
dep. 05:26
10.2 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
11 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 05:29
dep. 05:29
11.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
12 km
Kaonik, 3
arr. 05:31
dep. 05:31
13.5 km
Kaonik, 2
arr. 05:33
dep. 05:33
14.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
29.5 km
Djunis, ZD
arr. 05:57
dep. 05:57
27.5 km
Djunis, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
26.5 km
Djunis, TP
arr. 05:53
dep. 05:53
25.5 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
24.5 km
Praskovce
arr. 05:47
dep. 05:47
22.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:02
dep. 06:02
30.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:05
dep. 06:05
32 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
35 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
36.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:18
dep. 06:18
37.2 km
Gaglovo, M
arr. 06:19
dep. 06:19
37.7 km
Kapidzija, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
40.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:27
dep. 06:27
42.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:28
dep. 06:28
42.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:30
dep. 06:30
43.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:32
dep. 06:32
44.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:35
45.5 km
05:10 06:35 (01:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 2
dep. 05:10
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 05:13
dep. 05:13
1.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Grevci, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
4 km
Grevci, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 05:22
dep. 05:22
7 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 05:28
dep. 05:28
10 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
11 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 05:30
dep. 05:30
11.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
12 km
Kaonik, Izlaz
arr. 05:33
dep. 05:33
13 km
Kaonik, 3
arr. 05:35
dep. 05:35
13.5 km
Kaonik, 2
arr. 05:37
dep. 05:37
14.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
25.5 km
Djunis, ZD
arr. 05:57
dep. 05:57
23.5 km
Djunis, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
22.5 km
Djunis, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
22 km
Djunis, TP
arr. 05:53
dep. 05:53
21.5 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
20.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:02
dep. 06:02
26.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:05
dep. 06:05
28 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
31 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
32.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:18
dep. 06:18
33.2 km
Gaglovo, M
arr. 06:19
dep. 06:19
33.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
34.5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:22
dep. 06:22
35.8 km
Kapidzija, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
36.5 km
Kapidzija, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
37 km
Kapidzija, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
37.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:27
dep. 06:27
38.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:28
dep. 06:28
38.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:30
dep. 06:30
39.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:32
dep. 06:32
40.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:35
41.5 km
05:17 06:25 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 05:17
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 05:18
dep. 05:18
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 05:24
dep. 05:24
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
4 km
Grevci, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
6 km
Grevci, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 05:33
dep. 05:33
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 05:35
dep. 05:35
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 05:39
dep. 05:39
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 05:42
dep. 05:42
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 05:46
dep. 05:46
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 05:47
dep. 05:47
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 05:53
dep. 05:53
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:56
dep. 05:56
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:08
dep. 06:08
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 06:10
dep. 06:10
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
29 km
Kapidzija, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:18
dep. 06:18
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:21
dep. 06:21
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
33.5 km
06:20 07:15 (00:55)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 3
dep. 06:20
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Malo Krusince
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Grevci, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
4.5 km
Grevci, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
5.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 06:31
dep. 06:31
7.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
9.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 06:37
dep. 06:37
10.5 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
11.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
12.5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Kaonik, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
14 km
Kaonik, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
16 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:49
dep. 06:49
17 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:51
dep. 06:51
18.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
21.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:59
dep. 06:59
23.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 07:00
dep. 07:00
23.7 km
Gaglovo, M
arr. 07:01
dep. 07:01
24.2 km
Gaglovo, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
25 km
Kapidzija, 4
arr. 07:03
dep. 07:03
26.3 km
Kapidzija, 3
arr. 07:04
dep. 07:04
27 km
Kapidzija, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
27.5 km
Kapidzija, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
28 km
Parunovac, IM
arr. 07:07
dep. 07:07
28.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:08
dep. 07:08
28.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:09
dep. 07:09
29.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
30.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
31.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
32 km
07:17 08:25 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 07:17
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 07:18
dep. 07:18
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Grevci, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Grevci, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 07:35
dep. 07:35
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 07:37
dep. 07:37
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 07:39
dep. 07:39
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 07:42
dep. 07:42
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 07:46
dep. 07:46
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 07:47
dep. 07:47
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:53
dep. 07:53
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:56
dep. 07:56
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 08:08
dep. 08:08
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:09
dep. 08:09
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 08:10
dep. 08:10
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 08:13
dep. 08:13
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 08:14
dep. 08:14
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
29 km
Kapidzija, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:18
dep. 08:18
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:19
dep. 08:19
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:21
dep. 08:21
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
33.5 km
07:50 08:48 (00:58)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 2
dep. 07:50
Malo Krusince
arr. 07:54
dep. 07:54
2.6 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
4.9 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
8.7 km
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
13.4 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
15.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
16.1 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
17.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
20.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
22.8 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
26.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
27.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
28.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
32.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
31.4 km
09:32 10:40 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 09:32
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 09:33
dep. 09:33
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 09:34
dep. 09:34
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 09:39
dep. 09:39
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Grevci, 2
arr. 09:43
dep. 09:43
6 km
Grevci, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 09:48
dep. 09:48
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 09:52
dep. 09:52
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 09:54
dep. 09:54
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 09:56
dep. 09:56
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 09:57
dep. 09:57
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 10:01
dep. 10:01
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 10:02
dep. 10:02
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 10:04
dep. 10:04
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 10:08
dep. 10:08
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 10:11
dep. 10:11
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 10:23
dep. 10:23
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 10:24
dep. 10:24
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 10:25
dep. 10:25
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 10:28
dep. 10:28
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 10:29
dep. 10:29
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
29 km
Kapidzija, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 10:33
dep. 10:33
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 10:34
dep. 10:34
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 10:36
dep. 10:36
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
33.5 km
11:02 12:10 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 11:02
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 11:03
dep. 11:03
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 11:04
dep. 11:04
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Grevci, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
6 km
Grevci, 1
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 11:22
dep. 11:22
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 11:27
dep. 11:27
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 11:31
dep. 11:31
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 11:32
dep. 11:32
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 11:34
dep. 11:34
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 11:38
dep. 11:38
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 11:41
dep. 11:41
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 11:53
dep. 11:53
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 11:54
dep. 11:54
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 11:55
dep. 11:55
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 11:58
dep. 11:58
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 11:59
dep. 11:59
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
29 km
Kapidzija, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 12:03
dep. 12:03
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:04
dep. 12:04
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:06
dep. 12:06
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:08
dep. 12:08
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:10
33.5 km
12:12 13:20 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 12:12
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 12:13
dep. 12:13
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 12:14
dep. 12:14
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
4 km
Grevci, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
6 km
Grevci, 1
arr. 12:24
dep. 12:24
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 12:28
dep. 12:28
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 12:30
dep. 12:30
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 12:32
dep. 12:32
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 12:37
dep. 12:37
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 12:41
dep. 12:41
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 12:42
dep. 12:42
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 12:51
dep. 12:51
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:04
dep. 13:04
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 13:05
dep. 13:05
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:08
dep. 13:08
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 13:09
dep. 13:09
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
29 km
Kapidzija, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 13:13
dep. 13:13
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:14
dep. 13:14
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:16
dep. 13:16
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:18
dep. 13:18
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
33.5 km
13:32 14:40 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 13:32
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 13:33
dep. 13:33
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Grevci, 2
arr. 13:43
dep. 13:43
6 km
Grevci, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 13:48
dep. 13:48
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 13:57
dep. 13:57
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 14:01
dep. 14:01
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:11
dep. 14:11
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:23
dep. 14:23
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:24
dep. 14:24
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 14:25
dep. 14:25
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 14:28
dep. 14:28
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:29
dep. 14:29
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
29 km
Kapidzija, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 14:33
dep. 14:33
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:34
dep. 14:34
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
33.5 km
15:12 16:20 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 15:12
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 15:13
dep. 15:13
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 15:14
dep. 15:14
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
4 km
Grevci, 2
arr. 15:23
dep. 15:23
6 km
Grevci, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 15:37
dep. 15:37
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 15:41
dep. 15:41
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 15:42
dep. 15:42
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:51
dep. 15:51
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 16:03
dep. 16:03
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 16:04
dep. 16:04
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 16:05
dep. 16:05
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 16:08
dep. 16:08
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 16:09
dep. 16:09
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29 km
Kapidzija, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 16:13
dep. 16:13
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:14
dep. 16:14
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:16
dep. 16:16
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:20
33.5 km
16:32 17:40 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 16:32
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 16:33
dep. 16:33
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 16:34
dep. 16:34
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Grevci, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
6 km
Grevci, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:48
dep. 16:48
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:52
dep. 16:52
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:57
dep. 16:57
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 17:01
dep. 17:01
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 17:02
dep. 17:02
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 17:08
dep. 17:08
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:11
dep. 17:11
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 17:24
dep. 17:24
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 17:25
dep. 17:25
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 17:29
dep. 17:29
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 17:30
dep. 17:30
29 km
Kapidzija, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 17:33
dep. 17:33
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:34
dep. 17:34
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 17:36
dep. 17:36
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:38
dep. 17:38
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
33.5 km
18:47 19:55 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 18:47
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 18:48
dep. 18:48
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 18:49
dep. 18:49
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 18:51
dep. 18:51
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
4 km
Grevci, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
6 km
Grevci, 1
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 19:07
dep. 19:07
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 19:09
dep. 19:09
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:11
dep. 19:11
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 19:12
dep. 19:12
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 19:13
dep. 19:13
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 19:16
dep. 19:16
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 19:23
dep. 19:23
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 19:26
dep. 19:26
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 19:39
dep. 19:39
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 19:40
dep. 19:40
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:43
dep. 19:43
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 19:44
dep. 19:44
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 19:45
dep. 19:45
29 km
Kapidzija, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 19:48
dep. 19:48
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:49
dep. 19:49
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:51
dep. 19:51
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:53
dep. 19:53
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:55
33.5 km
20:02 21:10 (01:08)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ribare kod Krusevca, 5
dep. 20:02
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 20:03
dep. 20:03
0.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 20:04
dep. 20:04
1 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 20:06
dep. 20:06
2 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 20:09
dep. 20:09
3.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Grevci, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
6 km
Grevci, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
10 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 20:22
dep. 20:22
11 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
13 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 20:27
dep. 20:27
13.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Kaonik, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
14.5 km
Kaonik, 3
arr. 20:32
dep. 20:32
15.5 km
Kaonik, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
16.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
17.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 20:38
dep. 20:38
18.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 20:41
dep. 20:41
20 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
23 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:53
dep. 20:53
24.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:54
dep. 20:54
25.2 km
Gaglovo, M
arr. 20:55
dep. 20:55
25.7 km
Gaglovo, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
26.5 km
Kapidzija, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
27.8 km
Kapidzija, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
28.5 km
Kapidzija, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
29 km
Kapidzija, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
29.5 km
Parunovac, IM
arr. 21:03
dep. 21:03
30.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 21:04
dep. 21:04
30.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 21:06
dep. 21:06
31.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:08
dep. 21:08
32.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:10
33.5 km

Naselja Ribare kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ribare kod Krusevca je u 00:26 h, dok je poslednji polazak u 20:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.