Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Resnik (Beograd) - Ovca timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:00 06:36 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 06:00
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:08
dep. 06:09
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:19
dep. 06:19
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:22
dep. 06:23
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:29
dep. 06:30
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:33
dep. 06:33
22 km
Ovca, Railway station
arr. 06:36
25 km
06:27 07:03 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 06:27
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:32
dep. 06:32
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:35
dep. 06:36
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:43
dep. 06:43
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:46
dep. 06:46
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:49
dep. 06:50
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:54
dep. 06:54
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:56
dep. 06:57
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:00
dep. 07:00
23 km
Ovca, Railway station
arr. 07:03
26 km
07:00 07:36 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 07:00
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:08
dep. 07:09
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:16
dep. 07:16
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:22
dep. 07:23
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:27
dep. 07:27
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:29
dep. 07:30
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:33
dep. 07:33
23 km
Ovca, Railway station
arr. 07:36
26 km
07:30 08:06 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 07:30
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:38
dep. 07:39
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:46
dep. 07:46
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:49
dep. 07:49
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:52
dep. 07:53
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:57
dep. 07:57
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:59
dep. 08:00
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:03
dep. 08:03
25 km
Ovca, Railway station
arr. 08:06
28 km
07:55 08:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 07:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:58
dep. 07:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:03
dep. 08:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:11
dep. 08:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:14
dep. 08:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:17
dep. 08:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:22
dep. 08:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:24
dep. 08:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:28
dep. 08:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 08:31
25 km
08:30 09:06 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 08:30
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:33
dep. 08:33
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:38
dep. 08:39
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:46
dep. 08:46
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:52
dep. 08:53
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:57
dep. 08:57
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:59
dep. 09:00
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:03
dep. 09:03
22 km
Ovca, Railway station
arr. 09:06
25 km
09:00 09:36 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 09:00
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:05
dep. 09:05
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:08
dep. 09:09
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 09:16
dep. 09:16
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 09:19
dep. 09:19
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:22
dep. 09:23
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 09:27
dep. 09:27
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 09:29
dep. 09:30
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:33
dep. 09:33
23 km
Ovca, Railway station
arr. 09:36
26 km
09:55 10:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 09:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:58
dep. 09:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 10:00
dep. 10:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:03
dep. 10:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 10:11
dep. 10:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 10:14
dep. 10:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:17
dep. 10:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 10:22
dep. 10:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 10:24
dep. 10:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 10:28
dep. 10:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 10:31
25 km
10:55 11:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 10:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 10:58
dep. 10:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:03
dep. 11:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 11:11
dep. 11:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 11:14
dep. 11:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 11:17
dep. 11:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:24
dep. 11:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:28
dep. 11:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 11:31
25 km
11:55 12:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 11:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:03
dep. 12:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:11
dep. 12:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:17
dep. 12:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:22
dep. 12:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:24
dep. 12:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 12:31
25 km
12:30 13:06 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 12:30
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:38
dep. 12:39
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:46
dep. 12:46
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:49
dep. 12:49
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:52
dep. 12:53
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:57
dep. 12:57
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:59
dep. 13:00
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Ovca, Railway station
arr. 13:06
26 km
12:55 13:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 12:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:03
dep. 13:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:11
dep. 13:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:14
dep. 13:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:22
dep. 13:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 13:24
dep. 13:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:28
dep. 13:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 13:31
25 km
13:55 14:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 13:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 13:58
dep. 13:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 14:03
dep. 14:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:11
dep. 14:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 14:17
dep. 14:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 14:24
dep. 14:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 14:28
dep. 14:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 14:31
25 km
14:47 15:23 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 14:47
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 14:50
dep. 14:50
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 14:55
dep. 14:56
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:03
dep. 15:03
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:06
dep. 15:06
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:09
dep. 15:10
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:14
dep. 15:14
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:16
dep. 15:17
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Ovca, Railway station
arr. 15:23
26 km
15:25 16:01 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 15:25
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:33
dep. 15:34
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:47
dep. 15:48
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:52
dep. 15:52
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Ovca, Railway station
arr. 16:01
25 km
16:00 16:36 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 16:00
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:03
dep. 16:03
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:05
dep. 16:05
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:08
dep. 16:09
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:16
dep. 16:16
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:19
dep. 16:19
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:22
dep. 16:23
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:27
dep. 16:27
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:29
dep. 16:30
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:33
dep. 16:33
23 km
Ovca, Railway station
arr. 16:36
26 km
16:45 17:21 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 16:45
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:48
dep. 16:48
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:53
dep. 16:54
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:01
dep. 17:01
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:04
dep. 17:04
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:07
dep. 17:08
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:12
dep. 17:12
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:14
dep. 17:15
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:18
dep. 17:18
22 km
Ovca, Railway station
arr. 17:21
25 km
18:00 18:36 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 18:00
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:03
dep. 18:03
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 18:05
dep. 18:05
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:08
dep. 18:09
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 18:19
dep. 18:19
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:22
dep. 18:23
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:27
dep. 18:27
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:29
dep. 18:30
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 18:33
dep. 18:33
23 km
Ovca, Railway station
arr. 18:36
26 km
18:55 19:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 18:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:58
dep. 18:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:00
dep. 19:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:03
dep. 19:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:11
dep. 19:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:14
dep. 19:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:17
dep. 19:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:22
dep. 19:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:24
dep. 19:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 19:28
dep. 19:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 19:31
25 km
19:30 20:06 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 19:30
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:35
dep. 19:35
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:46
dep. 19:46
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:49
dep. 19:49
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:52
dep. 19:53
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:57
dep. 19:57
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:59
dep. 20:00
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:03
dep. 20:03
25 km
Ovca, Railway station
arr. 20:06
28 km
20:05 20:41 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 20:05
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:13
dep. 20:14
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 20:21
dep. 20:21
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 20:24
dep. 20:24
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 20:27
dep. 20:28
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 20:32
dep. 20:32
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 20:34
dep. 20:35
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:38
dep. 20:38
22 km
Ovca, Railway station
arr. 20:41
25 km
21:05 21:41 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 21:05
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 21:08
dep. 21:08
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 21:10
dep. 21:10
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 21:13
dep. 21:14
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 21:21
dep. 21:21
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 21:24
dep. 21:24
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 21:27
dep. 21:28
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 21:32
dep. 21:32
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 21:34
dep. 21:35
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 21:38
dep. 21:38
22 km
Ovca, Railway station
arr. 21:41
25 km

Naselja Resnik (Beograd) i Ovca su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Resnik (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.