Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Resnik (Beograd) - Ovca timetable

thursday, 22.04.2021.
05:55 06:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 05:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:03
dep. 06:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:14
dep. 06:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:17
dep. 06:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:24
dep. 06:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:28
dep. 06:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 06:31
25 km
06:25 07:01 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 06:25
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:33
dep. 06:34
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:41
dep. 06:41
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:47
dep. 06:48
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:54
dep. 06:55
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:58
dep. 06:58
25 km
Ovca, Railway station
arr. 07:01
28 km
06:55 07:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 06:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:03
dep. 07:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:17
dep. 07:18
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:22
dep. 07:22
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:24
dep. 07:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:28
dep. 07:28
23 km
Ovca, Railway station
arr. 07:31
26 km
07:25 08:01 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 07:25
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 07:30
dep. 07:30
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 07:33
dep. 07:34
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:41
dep. 07:41
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:44
dep. 07:44
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:47
dep. 07:48
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:52
dep. 07:52
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:54
dep. 07:55
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:58
dep. 07:58
25 km
Ovca, Railway station
arr. 08:01
28 km
07:55 08:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 07:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 07:58
dep. 07:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:03
dep. 08:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:11
dep. 08:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:14
dep. 08:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:17
dep. 08:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:22
dep. 08:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:24
dep. 08:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:28
dep. 08:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 08:31
25 km
08:28 09:04 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 08:28
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:31
dep. 08:31
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:33
dep. 08:33
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:36
dep. 08:37
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:44
dep. 08:44
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:47
dep. 08:47
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:50
dep. 08:51
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:55
dep. 08:55
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:57
dep. 08:58
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:01
dep. 09:01
23 km
Ovca, Railway station
arr. 09:04
26 km
08:55 09:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 08:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:58
dep. 08:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 09:00
dep. 09:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 09:03
dep. 09:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 09:11
dep. 09:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 09:14
dep. 09:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:17
dep. 09:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 09:22
dep. 09:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 09:24
dep. 09:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:28
dep. 09:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 09:31
25 km
09:55 10:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 09:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 09:58
dep. 09:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 10:00
dep. 10:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:03
dep. 10:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 10:11
dep. 10:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 10:14
dep. 10:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:17
dep. 10:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 10:22
dep. 10:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 10:24
dep. 10:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 10:28
dep. 10:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 10:31
25 km
10:55 11:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 10:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 10:58
dep. 10:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 11:03
dep. 11:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 11:11
dep. 11:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 11:14
dep. 11:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 11:17
dep. 11:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:24
dep. 11:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:28
dep. 11:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 11:31
25 km
11:55 12:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 11:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:03
dep. 12:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:11
dep. 12:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:17
dep. 12:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:22
dep. 12:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:24
dep. 12:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 12:31
25 km
12:55 13:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 12:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:03
dep. 13:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:11
dep. 13:11
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:14
dep. 13:14
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:18
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:22
dep. 13:22
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 13:24
dep. 13:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:28
dep. 13:28
23 km
Ovca, Railway station
arr. 13:31
26 km
13:55 14:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 13:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 13:58
dep. 13:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 14:03
dep. 14:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:11
dep. 14:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 14:17
dep. 14:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 14:24
dep. 14:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 14:28
dep. 14:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 14:31
25 km
14:55 15:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 14:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 14:58
dep. 14:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:00
dep. 15:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:03
dep. 15:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:11
dep. 15:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:14
dep. 15:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:17
dep. 15:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:22
dep. 15:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:24
dep. 15:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:28
dep. 15:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 15:31
25 km
15:25 16:01 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 15:25
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:33
dep. 15:34
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:47
dep. 15:48
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:52
dep. 15:52
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Ovca, Railway station
arr. 16:01
25 km
15:55 16:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 15:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:58
dep. 15:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:03
dep. 16:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:11
dep. 16:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:14
dep. 16:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:17
dep. 16:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:24
dep. 16:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:28
dep. 16:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 16:31
25 km
16:55 17:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 16:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:58
dep. 16:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:03
dep. 17:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:11
dep. 17:11
16 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:14
dep. 17:14
16 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:17
dep. 17:18
16 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:22
dep. 17:22
16 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:24
dep. 17:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:28
dep. 17:28
23 km
Ovca, Railway station
arr. 17:31
26 km
17:55 18:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 17:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 17:58
dep. 17:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 18:00
dep. 18:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:03
dep. 18:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 18:11
dep. 18:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 18:14
dep. 18:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:17
dep. 18:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:22
dep. 18:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:24
dep. 18:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 18:28
dep. 18:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 18:31
25 km
18:55 19:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 18:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 18:58
dep. 18:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 19:00
dep. 19:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 19:03
dep. 19:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:11
dep. 19:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:14
dep. 19:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:17
dep. 19:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:22
dep. 19:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:24
dep. 19:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 19:28
dep. 19:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 19:31
25 km
20:05 20:41 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 20:05
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 20:13
dep. 20:14
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 20:21
dep. 20:21
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 20:24
dep. 20:24
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 20:27
dep. 20:28
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 20:32
dep. 20:32
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 20:34
dep. 20:35
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:38
dep. 20:38
22 km
Ovca, Railway station
arr. 20:41
25 km
20:55 21:31 (00:36)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 20:55
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 20:58
dep. 20:58
3 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 21:00
dep. 21:00
4 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 21:03
dep. 21:04
6 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 21:11
dep. 21:11
12 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 21:14
dep. 21:14
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 21:17
dep. 21:18
15 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 21:22
dep. 21:22
17 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 21:24
dep. 21:25
18 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 21:28
dep. 21:28
22 km
Ovca, Railway station
arr. 21:31
25 km

Naselja Resnik (Beograd) i Ovca su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Resnik (Beograd) je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.