Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Resnik (Beograd) - Lazarevac timetable

thursday, 22.04.2021.
05:02 05:51 (00:49)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 05:02
Ripanj, Bela reka
arr. 05:10
dep. 05:11
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 05:19
dep. 05:19
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 05:27
dep. 05:27
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:39
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:51
52 km
06:34 07:22 (00:48)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 06:34
Ripanj, Bela reka
arr. 06:42
dep. 06:47
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:02
dep. 07:02
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:16
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:22
52 km
07:50 08:35 (00:45)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 07:50
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:12
dep. 08:12
21 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:35
52 km
08:34 09:15 (00:41)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 08:34
Ripanj, Bela reka
arr. 08:42
dep. 08:43
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:51
dep. 08:51
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:58
dep. 08:58
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:15
52 km
11:21 12:00 (00:39)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 11:21
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:37
dep. 11:37
21 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:00
52 km
12:34 13:15 (00:41)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 12:34
Ripanj, Bela reka
arr. 12:42
dep. 12:43
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:55
dep. 12:55
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 12:58
dep. 12:58
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:15
52 km
12:56 13:41 (00:45)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 12:56
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:18
dep. 13:18
21 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:41
52 km
13:34 14:16 (00:42)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 13:34
Ripanj, Bela reka
arr. 13:42
dep. 13:43
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:51
dep. 13:51
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 13:59
dep. 13:59
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:10
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 14:16
52 km
15:34 16:17 (00:43)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 15:34
Ripanj, Bela reka
arr. 15:42
dep. 15:43
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:59
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:02
dep. 16:02
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:05
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:11
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:17
52 km
15:54 16:43 (00:49)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 15:54
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:10
dep. 16:10
21 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:43
52 km
16:34 17:16 (00:42)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 16:34
Ripanj, Bela reka
arr. 16:42
dep. 16:43
10 km
Barajevo, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:49
18 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:51
dep. 16:51
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:59
dep. 16:59
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:16
52 km
17:15 17:54 (00:39)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 17:15
Lazarevac, Railway station
arr. 17:54
52 km
19:55 20:34 (00:39)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 19:55
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:11
dep. 20:11
21 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:22
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:28
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:34
52 km
22:30 23:09 (00:39)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 22:30
Barajevo, ZS Centar
arr. 22:46
dep. 22:46
21 km
Stepojevac, Railway station
arr. 22:57
dep. 22:57
35 km
Lazarevac, Railway station
arr. 23:09
52 km

Naselja Resnik (Beograd) i Lazarevac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Resnik (Beograd) je u 05:02 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.