Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Resnik (Beograd) - Lazarevac timetable

tuesday, 25.01.2022.
04:13 04:53 (00:40)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 04:13
Barajevo, ZS Centar
arr. 04:29
dep. 04:29
21 km
Stepojevac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:41
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:47
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 04:53
52 km
04:48 05:33 (00:45)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 04:48
Ripanj, Bela reka
arr. 04:56
dep. 04:57
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 05:05
dep. 05:05
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 05:13
dep. 05:13
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:16
dep. 05:17
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:27
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:33
52 km
07:01 07:44 (00:43)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 07:01
Ripanj, Bela reka
arr. 07:09
dep. 07:09
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:17
dep. 07:17
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 07:21
dep. 07:25
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:28
dep. 07:28
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:38
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:44
52 km
08:10 08:54 (00:44)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 08:10
Barajevo, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:31
18 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:33
dep. 08:33
21 km
Lazarevac, Railway station
arr. 08:54
52 km
08:31 09:14 (00:43)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 08:31
Ripanj, Bela reka
arr. 08:39
dep. 08:39
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:47
dep. 08:47
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:55
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:58
dep. 08:58
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:01
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:14
52 km
11:25 12:09 (00:44)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 11:25
Barajevo, ZS Centar
arr. 11:40
dep. 11:40
21 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:09
52 km
12:30 13:15 (00:45)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 12:30
Ripanj, Bela reka
arr. 12:38
dep. 12:39
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 12:54
dep. 12:54
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:57
dep. 12:57
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:09
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:15
52 km
12:55 13:38 (00:43)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 12:55
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:16
dep. 13:16
21 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:38
52 km
13:31 14:14 (00:43)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 13:31
Ripanj, Bela reka
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:47
dep. 13:47
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:55
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 13:58
dep. 13:58
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 14:01
dep. 14:01
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 14:07
dep. 14:08
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 14:14
52 km
15:44 16:27 (00:43)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 15:44
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:04
dep. 16:04
21 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:27
52 km
16:02 16:42 (00:40)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 16:02
Ripanj, Bela reka
arr. 16:09
dep. 16:09
10 km
Barajevo, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:17
18 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:27
dep. 16:27
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:42
52 km
16:45 17:32 (00:47)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 16:45
Ripanj, Bela reka
arr. 16:54
dep. 16:54
10 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
21 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 17:10
dep. 17:10
32 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:13
35 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
43 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:32
52 km
17:20 17:55 (00:35)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 17:20
Lazarevac, Railway station
arr. 17:55
52 km
19:55 20:33 (00:38)
ResnikRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resnik (Beograd), Resnik
dep. 19:55
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:10
dep. 20:10
21 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:33
52 km

Naselja Resnik (Beograd) i Lazarevac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Resnik (Beograd) je u 04:13 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.