Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Resavica - Kragujevac timetable

thursday, 28.05.2020.
06:45 09:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 06:45
Resavica selo, Dutovo
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:30
20 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
26 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
29 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
34 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
36 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
38 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
97 km
Resavica - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 29.05.2020.
06:45 09:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 06:45
Resavica selo, Dutovo
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:30
20 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
26 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
29 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
34 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
36 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
38 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
97 km
16:00 18:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 16:00
Despotovac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
20 km
Medveda kod Despotovca
arr. 16:42
dep. 16:42
29 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
97 km
Resavica - Kragujevac timetable
Departures on: sunday, 31.05.2020.
16:00 18:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 16:00
Despotovac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
20 km
Medveda kod Despotovca
arr. 16:42
dep. 16:42
29 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:00
97 km
Resavica - Kragujevac timetable
Departures on: monday, 01.06.2020.
06:45 09:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 06:45
Resavica selo, Dutovo
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:30
20 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
26 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
29 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
34 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
36 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
38 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
97 km
Resavica - Kragujevac timetable
Departures on: tuesday, 02.06.2020.
06:45 09:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 06:45
Resavica selo, Dutovo
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:30
20 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
26 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
29 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
34 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
36 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
38 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
97 km
Resavica - Kragujevac timetable
Departures on: wednesday, 03.06.2020.
06:45 09:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 06:45
Resavica selo, Dutovo
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:30
20 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Plazane, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
26 km
Medveda kod Despotovca
arr. 07:47
dep. 07:47
29 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
34 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
36 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
38 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
97 km

Naselja Resavica i Kragujevac su međusobno udaljena ~97 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Resavica je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.