Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Resavica - Cuprija timetable

friday, 30.07.2021.
07:45 08:40 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica, Center
dep. 07:45
Popovnjak, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Kovanica
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bigrenica, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Paljane, Breg
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Ivankovac
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Cuprija, Poleksija
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:40
30 km
Resavica - Cuprija timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
07:45 08:40 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica, Center
dep. 07:45
Popovnjak, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Kovanica
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bigrenica, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Paljane, Breg
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Ivankovac
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Cuprija, Poleksija
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:40
30 km
Resavica - Cuprija timetable
Departures on: monday, 02.08.2021.
07:45 08:40 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica, Center
dep. 07:45
Popovnjak, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Kovanica
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bigrenica, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Paljane, Breg
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Ivankovac
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Cuprija, Poleksija
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:40
30 km
Resavica - Cuprija timetable
Departures on: tuesday, 03.08.2021.
07:45 08:40 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica, Center
dep. 07:45
Popovnjak, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Kovanica
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bigrenica, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Paljane, Breg
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Ivankovac
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Cuprija, Poleksija
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:40
30 km
Resavica - Cuprija timetable
Departures on: wednesday, 04.08.2021.
07:45 08:40 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica, Center
dep. 07:45
Popovnjak, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Kovanica
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bigrenica, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Paljane, Breg
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Ivankovac
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Cuprija, Poleksija
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:40
30 km
Resavica - Cuprija timetable
Departures on: thursday, 05.08.2021.
07:45 08:40 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica, Center
dep. 07:45
Popovnjak, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Kovanica
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bigrenica, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Paljane, Breg
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Ivankovac
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Cuprija, Poleksija
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:40
30 km
Resavica - Cuprija timetable
Departures on: friday, 06.08.2021.
07:45 08:40 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica, Center
dep. 07:45
Popovnjak, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Jezero kod Despotovca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Kovanica
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Bigrenica, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Paljane, Breg
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Ivankovac
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Cuprija, Poleksija
arr. 08:37
dep. 08:37
29 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:40
30 km

Naselja Resavica i Cuprija su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Resavica je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 07:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.