Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Resavica - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
07:20 10:25 (03:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 07:20
Resavica selo, Dutovo
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
19 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 08:03
dep. 08:03
20.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Plazane, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
25 km
Medveda kod Despotovca
arr. 08:19
dep. 08:19
30 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
32 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 08:27
dep. 08:27
35 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
37 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:35
dep. 08:35
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
56 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
68 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:15
dep. 10:15
152 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:25
157 km
11:00 14:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 11:00
Resavica selo, Dutovo
arr. 11:12
dep. 11:12
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 11:20
dep. 11:20
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:45
19 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 11:47
dep. 11:47
20 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
20.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 11:52
dep. 11:52
23 km
Plazane, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
25 km
Medveda kod Despotovca
arr. 12:00
dep. 12:00
30 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
32 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
35 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
37 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
56 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
68 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
152 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:10
157 km
15:30 18:50 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 15:30
Resavica selo, Dutovo
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Stenjevac
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 15:50
dep. 15:50
13 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:05
dep. 16:05
23 km
Plazane, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
26 km
Medveda kod Despotovca
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
32 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 16:29
dep. 16:29
37 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 16:35
dep. 16:35
41 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
45 km
Zabari, Center
arr. 17:04
dep. 17:20
60 km
Donja Livadica, Dom
arr. 17:31
dep. 17:31
70.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:42
dep. 18:42
161.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
164.9 km
Resavica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:20 10:25 (03:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 07:20
Resavica selo, Dutovo
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
19 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 08:03
dep. 08:03
20.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Plazane, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
25 km
Medveda kod Despotovca
arr. 08:19
dep. 08:19
30 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
32 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 08:27
dep. 08:27
35 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
37 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:35
dep. 08:35
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
56 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
68 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:15
dep. 10:15
152 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:25
157 km
11:00 14:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 11:00
Resavica selo, Dutovo
arr. 11:12
dep. 11:12
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 11:20
dep. 11:20
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:45
19 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 11:47
dep. 11:47
20 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
20.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 11:52
dep. 11:52
23 km
Plazane, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
25 km
Medveda kod Despotovca
arr. 12:00
dep. 12:00
30 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
32 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
35 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
37 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
56 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
68 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
152 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:10
157 km
15:30 18:50 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 15:30
Resavica selo, Dutovo
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Stenjevac
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 15:50
dep. 15:50
13 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:05
dep. 16:05
23 km
Plazane, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
26 km
Medveda kod Despotovca
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
32 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 16:29
dep. 16:29
37 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 16:35
dep. 16:35
41 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
45 km
Zabari, Center
arr. 17:04
dep. 17:20
60 km
Donja Livadica, Dom
arr. 17:31
dep. 17:31
70.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:42
dep. 18:42
161.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
164.9 km
Resavica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
07:20 10:25 (03:05)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 07:20
Resavica selo, Dutovo
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
19 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 08:03
dep. 08:03
20.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Plazane, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
25 km
Medveda kod Despotovca
arr. 08:19
dep. 08:19
30 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
32 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 08:27
dep. 08:27
35 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
37 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 08:35
dep. 08:35
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
56 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
68 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:15
dep. 10:15
152 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:25
157 km
11:00 14:10 (03:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 11:00
Resavica selo, Dutovo
arr. 11:12
dep. 11:12
9 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 11:20
dep. 11:20
12 km
Despotovac, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:45
19 km
Despotovac, Jugoprevoz
arr. 11:47
dep. 11:47
20 km
Despotovac, Vet. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
20.5 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 11:52
dep. 11:52
23 km
Plazane, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
25 km
Medveda kod Despotovca
arr. 12:00
dep. 12:00
30 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
32 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
35 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
37 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
42 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
46 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
56 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
68 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
152 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:10
157 km
15:30 18:50 (03:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Resavica
dep. 15:30
Resavica selo, Dutovo
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Stenjevac
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Dvoriste kod Despotovca
arr. 15:50
dep. 15:50
13 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:05
dep. 16:05
23 km
Plazane, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
26 km
Medveda kod Despotovca
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
32 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 16:29
dep. 16:29
37 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 16:35
dep. 16:35
41 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
45 km
Zabari, Center
arr. 17:04
dep. 17:20
60 km
Donja Livadica, Dom
arr. 17:31
dep. 17:31
70.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:42
dep. 18:42
161.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
164.9 km

Naselja Resavica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~160 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 05min., a najduže 03h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Resavica je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.