Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Recica kod Pozarevca - Pozarevac timetable

saturday, 20.07.2019.
07:05 08:25 (01:20)
S
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, S
dep. 07:05
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
0.7 km
Klicevac, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
2.5 km
Klicevac, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
2.8 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 07:14
dep. 07:14
5.2 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 07:19
dep. 07:19
9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:22
dep. 07:22
11.2 km
Drmno, MK
arr. 07:32
dep. 07:32
17.1 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 07:30
dep. 07:30
16.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
18.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:36
dep. 07:36
20 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
20.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:38
dep. 07:38
21.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Kostolac, Banja
arr. 07:40
dep. 07:40
22.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:42
dep. 07:42
23.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:43
dep. 07:43
24.4 km
Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
25.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:46
dep. 07:46
25.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:47
dep. 07:47
25.8 km
Kostolac, I
arr. 07:49
dep. 07:49
26.5 km
Klenovnik, I
arr. 07:51
dep. 07:51
27.6 km
Klenovnik, S
arr. 07:53
dep. 07:53
28.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:55
dep. 07:55
29 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:57
dep. 07:57
30.1 km
Cirikovac, II
arr. 07:59
dep. 07:59
30.9 km
Cirikovac, S
arr. 08:01
dep. 08:01
31.6 km
Cirikovac, I
arr. 08:03
dep. 08:03
32.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:05
dep. 08:05
32.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:08
dep. 08:08
33.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:10
dep. 08:10
34 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:11
dep. 08:11
34.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:13
dep. 08:13
35.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
35.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:19
dep. 08:19
35.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:22
dep. 08:22
36.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:25
37.2 km
15:05 16:25 (01:20)
S
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, S
dep. 15:05
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
0.7 km
Klicevac, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
2.5 km
Klicevac, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
2.8 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 15:14
dep. 15:14
5.2 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:19
dep. 15:19
9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:22
dep. 15:22
11.2 km
Drmno, MK
arr. 15:32
dep. 15:32
17.1 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
16.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:34
dep. 15:34
18.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
20 km
Selo Kostolac, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
20.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:38
dep. 15:38
21.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
22 km
Kostolac, Banja
arr. 15:40
dep. 15:40
22.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:42
dep. 15:42
23.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:43
dep. 15:43
24.4 km
Kostolac, Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
25.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:46
dep. 15:46
25.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:47
dep. 15:47
25.8 km
Kostolac, I
arr. 15:49
dep. 15:49
26.5 km
Klenovnik, I
arr. 15:51
dep. 15:51
27.6 km
Klenovnik, S
arr. 15:53
dep. 15:53
28.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:57
dep. 15:57
30.1 km
Cirikovac, II
arr. 15:59
dep. 15:59
30.9 km
Cirikovac, S
arr. 16:01
dep. 16:01
31.6 km
Cirikovac, I
arr. 16:03
dep. 16:03
32.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:05
dep. 16:05
32.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:08
dep. 16:08
33.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:10
dep. 16:10
34 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:11
dep. 16:11
34.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:13
dep. 16:13
35.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:16
dep. 16:16
35.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
35.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:22
dep. 16:22
36.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:25
37.2 km
Recica kod Pozarevca - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:05 08:25 (01:20)
S
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, S
dep. 07:05
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
0.7 km
Klicevac, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
2.5 km
Klicevac, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
2.8 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 07:14
dep. 07:14
5.2 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 07:19
dep. 07:19
9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:22
dep. 07:22
11.2 km
Drmno, MK
arr. 07:32
dep. 07:32
17.1 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 07:30
dep. 07:30
16.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
18.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:36
dep. 07:36
20 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
20.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:38
dep. 07:38
21.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Kostolac, Banja
arr. 07:40
dep. 07:40
22.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:42
dep. 07:42
23.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:43
dep. 07:43
24.4 km
Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
25.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:46
dep. 07:46
25.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:47
dep. 07:47
25.8 km
Kostolac, I
arr. 07:49
dep. 07:49
26.5 km
Klenovnik, I
arr. 07:51
dep. 07:51
27.6 km
Klenovnik, S
arr. 07:53
dep. 07:53
28.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:55
dep. 07:55
29 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:57
dep. 07:57
30.1 km
Cirikovac, II
arr. 07:59
dep. 07:59
30.9 km
Cirikovac, S
arr. 08:01
dep. 08:01
31.6 km
Cirikovac, I
arr. 08:03
dep. 08:03
32.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:05
dep. 08:05
32.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:08
dep. 08:08
33.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:10
dep. 08:10
34 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:11
dep. 08:11
34.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:13
dep. 08:13
35.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
35.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:19
dep. 08:19
35.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:22
dep. 08:22
36.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:25
37.2 km
15:05 16:25 (01:20)
S
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, S
dep. 15:05
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
0.7 km
Klicevac, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
2.5 km
Klicevac, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
2.8 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 15:14
dep. 15:14
5.2 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:19
dep. 15:19
9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:22
dep. 15:22
11.2 km
Drmno, MK
arr. 15:32
dep. 15:32
17.1 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
16.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:34
dep. 15:34
18.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
20 km
Selo Kostolac, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
20.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:38
dep. 15:38
21.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
22 km
Kostolac, Banja
arr. 15:40
dep. 15:40
22.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:42
dep. 15:42
23.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:43
dep. 15:43
24.4 km
Kostolac, Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
25.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:46
dep. 15:46
25.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:47
dep. 15:47
25.8 km
Kostolac, I
arr. 15:49
dep. 15:49
26.5 km
Klenovnik, I
arr. 15:51
dep. 15:51
27.6 km
Klenovnik, S
arr. 15:53
dep. 15:53
28.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:57
dep. 15:57
30.1 km
Cirikovac, II
arr. 15:59
dep. 15:59
30.9 km
Cirikovac, S
arr. 16:01
dep. 16:01
31.6 km
Cirikovac, I
arr. 16:03
dep. 16:03
32.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:05
dep. 16:05
32.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:08
dep. 16:08
33.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:10
dep. 16:10
34 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:11
dep. 16:11
34.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:13
dep. 16:13
35.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:16
dep. 16:16
35.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
35.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:22
dep. 16:22
36.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:25
37.2 km
Recica kod Pozarevca - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:50 06:50 (01:00)
S
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, S
dep. 05:50
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
0.6 km
Klicevac, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
2.4 km
Klicevac, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
2.8 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 05:58
dep. 05:58
5.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:03
dep. 06:03
8.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:06
dep. 06:06
11.1 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
12 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
12.4 km
Maljurevac
arr. 06:12
dep. 06:12
13.3 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:14
dep. 06:14
14.2 km
Babusinac
arr. 06:16
dep. 06:16
14.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:19
dep. 06:19
17.1 km
Bratinac
arr. 06:21
dep. 06:21
18.2 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 06:23
dep. 06:23
19.9 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 06:24
dep. 06:24
20.5 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 06:26
dep. 06:26
21.2 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 06:28
dep. 06:28
21.8 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 06:30
dep. 06:30
22.7 km
Salakovac, I
arr. 06:33
dep. 06:33
25.1 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:35
dep. 06:35
26.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:39
dep. 06:39
28.8 km
Pozarevac, Stari put
arr. 06:41
dep. 06:41
29.5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:45
dep. 06:45
31.4 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:47
dep. 06:47
32.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
34 km
07:05 07:50 (00:45)
S
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, S
dep. 07:05
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 07:07
dep. 07:07
0.6 km
Klicevac, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
2.4 km
Klicevac, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 07:15
dep. 07:15
5.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 07:20
dep. 07:20
8.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:23
dep. 07:23
11.1 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
11.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
12.4 km
Maljurevac
arr. 07:29
dep. 07:29
13.3 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 07:31
dep. 07:31
14.1 km
Babusinac
arr. 07:33
dep. 07:33
14.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:37
dep. 07:37
17.2 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:39
dep. 07:39
17.8 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:41
dep. 07:41
18.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
20.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:46
dep. 07:46
21.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:48
dep. 07:48
23.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
24.1 km
10:20 11:05 (00:45)
S
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, S
dep. 10:20
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 10:22
dep. 10:22
0.6 km
Klicevac, 2
arr. 10:25
dep. 10:25
2.4 km
Klicevac, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 10:30
dep. 10:30
5.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 10:35
dep. 10:35
8.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 10:38
dep. 10:38
11.1 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 10:40
dep. 10:40
11.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 10:42
dep. 10:42
12.4 km
Maljurevac
arr. 10:44
dep. 10:44
13.3 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 10:46
dep. 10:46
14.1 km
Babusinac
arr. 10:48
dep. 10:48
14.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:52
dep. 10:52
17.2 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 10:54
dep. 10:54
17.8 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 10:56
dep. 10:56
18.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 11:00
dep. 11:00
20.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 11:01
dep. 11:01
21.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:03
dep. 11:03
23.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:05
24.1 km
12:30 13:30 (01:00)
S
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, S
dep. 12:30
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
0.6 km
Klicevac, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
2.4 km
Klicevac, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
2.8 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 12:38
dep. 12:38
5.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 12:43
dep. 12:43
8.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:46
dep. 12:46
11.1 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
12 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
12.4 km
Maljurevac
arr. 12:52
dep. 12:52
13.3 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:54
dep. 12:54
14.2 km
Babusinac
arr. 12:56
dep. 12:56
14.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:59
dep. 12:59
17.1 km
Bratinac
arr. 13:01
dep. 13:01
18.2 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 13:03
dep. 13:03
19.9 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 13:04
dep. 13:04
20.5 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 13:06
dep. 13:06
21.2 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 13:08
dep. 13:08
21.8 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 13:10
dep. 13:10
22.7 km
Salakovac, I
arr. 13:13
dep. 13:13
25.1 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:15
dep. 13:15
26.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:19
dep. 13:19
28.8 km
Pozarevac, Stari put
arr. 13:21
dep. 13:21
29.5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:25
dep. 13:25
31.4 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:27
dep. 13:27
32.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:30
34 km
15:05 15:50 (00:45)
S
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, S
dep. 15:05
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 15:07
dep. 15:07
0.6 km
Klicevac, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
2.4 km
Klicevac, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
2.7 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 15:15
dep. 15:15
5.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:20
dep. 15:20
8.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:23
dep. 15:23
11.1 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
11.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
12.4 km
Maljurevac
arr. 15:29
dep. 15:29
13.3 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:31
dep. 15:31
14.1 km
Babusinac
arr. 15:33
dep. 15:33
14.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:37
dep. 15:37
17.2 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:39
dep. 15:39
17.8 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:41
dep. 15:41
18.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:45
dep. 15:45
20.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:46
dep. 15:46
21.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:48
dep. 15:48
23.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
24.1 km
21:36 22:50 (01:14)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Recica kod Pozarevca, 1
dep. 21:36
Recica kod Pozarevca, S
arr. 21:35
dep. 21:35
-0.7 km
Drmno, MK
arr. 21:58
dep. 21:58
14.4 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 22:01
dep. 22:01
15.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 22:03
dep. 22:03
16.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 22:05
dep. 22:05
17.6 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:06
dep. 22:06
18.2 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 22:08
dep. 22:08
18.9 km
Kostolac, Banja
arr. 22:09
dep. 22:09
19.6 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 22:11
dep. 22:11
20.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 22:13
dep. 22:13
21.5 km
Kostolac, Posta
arr. 22:14
dep. 22:14
21.9 km
Kostolac, Pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
22 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 22:22
dep. 22:22
22.6 km
Kostolac, I
arr. 22:26
dep. 22:26
23.3 km
Klenovnik, I
arr. 22:30
dep. 22:30
24.4 km
Klenovnik, S
arr. 22:32
dep. 22:32
25.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 22:33
dep. 22:33
25.8 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 22:35
dep. 22:35
26.9 km
Cirikovac, II
arr. 22:37
dep. 22:37
27.7 km
Cirikovac, S
arr. 22:38
dep. 22:38
28.3 km
Cirikovac, I
arr. 22:39
dep. 22:39
29 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 22:40
dep. 22:40
29.6 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 22:41
dep. 22:41
30.4 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 22:42
dep. 22:42
30.8 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 22:43
dep. 22:43
31.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 22:44
dep. 22:44
31.9 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 22:46
dep. 22:46
32.1 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 22:47
dep. 22:47
32.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:48
dep. 22:48
33.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 22:50
34.2 km

Naselja Recica kod Pozarevca i Pozarevac su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Recica kod Pozarevca je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 21:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.