Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ravni kod Brusa - Brus timetable

monday, 21.10.2019.
00:21 00:45 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 00:21
Razbojna
arr. 00:23
dep. 00:23
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 00:25
dep. 00:25
2 km
Dupci, 1
arr. 00:27
dep. 00:27
3.5 km
Dupci, 2
arr. 00:28
dep. 00:28
5 km
Dupci, Dom
arr. 00:30
dep. 00:30
6 km
Dupci, 3
arr. 00:33
dep. 00:33
6.5 km
Lepenac, M
arr. 00:35
dep. 00:35
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 00:36
dep. 00:36
10.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 00:37
dep. 00:37
11 km
Lepenac, P
arr. 00:38
dep. 00:38
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 00:39
dep. 00:39
12.5 km
Trsanovci, K
arr. 00:40
dep. 00:40
13 km
Trsanovci
arr. 00:41
dep. 00:41
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 00:42
dep. 00:42
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 00:43
dep. 00:43
15 km
Brus, Bus station
arr. 00:45
16 km
06:16 06:40 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 06:16
Razbojna
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Dupci, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
3.5 km
Dupci, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Dupci, Dom
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Dupci, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
6.5 km
Lepenac, M
arr. 06:29
dep. 06:29
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:30
dep. 06:30
10.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Lepenac, P
arr. 06:33
dep. 06:33
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:34
dep. 06:34
12.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Trsanovci
arr. 06:36
dep. 06:36
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:37
dep. 06:37
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Brus, Bus station
arr. 06:40
16 km
06:24 06:58 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 06:24
Razbojna
arr. 06:30
dep. 06:30
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:31
dep. 06:31
2 km
Dupci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
3.5 km
Dupci, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
5 km
Dupci, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
6.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Lepenac, M
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:43
dep. 06:43
10.5 km
Lepenac, P
arr. 06:44
dep. 06:44
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:47
dep. 06:47
12.5 km
Trsanovci
arr. 06:50
dep. 06:50
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Brus, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
17 km
Brus, 2
arr. 06:58
18 km
07:16 07:40 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 07:16
Razbojna
arr. 07:20
dep. 07:20
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:21
dep. 07:21
2 km
Dupci, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
3.5 km
Dupci, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
5 km
Dupci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Dupci, 3
arr. 07:26
dep. 07:26
6.5 km
Lepenac, M
arr. 07:29
dep. 07:29
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 07:31
dep. 07:31
10.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 07:32
dep. 07:32
11 km
Lepenac, P
arr. 07:33
dep. 07:33
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 07:34
dep. 07:34
12.5 km
Trsanovci, K
arr. 07:35
dep. 07:35
13 km
Trsanovci
arr. 07:36
dep. 07:36
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Brus, Bus station
arr. 07:40
16 km
09:24 09:55 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 09:24
Razbojna
arr. 09:30
dep. 09:30
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 09:31
dep. 09:31
2 km
Dupci, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
3.5 km
Dupci, 2
arr. 09:34
dep. 09:34
5 km
Dupci, 3
arr. 09:36
dep. 09:36
6.5 km
Lepenac, Č
arr. 09:38
dep. 09:38
7.5 km
Lepenac, M
arr. 09:40
dep. 09:40
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 09:43
dep. 09:43
10.5 km
Lepenac, P
arr. 09:45
dep. 09:45
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 09:47
dep. 09:47
12.5 km
Trsanovci
arr. 09:50
dep. 09:50
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 09:51
dep. 09:51
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 09:53
dep. 09:53
15 km
Brus, Bus station
arr. 09:55
17 km
10:43 11:00 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 10:43
Brus, Bus station
arr. 11:00
16 km
11:49 12:33 (00:44)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 11:49
Razbojna
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:56
dep. 11:56
2 km
Dupci, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
3.5 km
Dupci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Dupci, 3
arr. 12:01
dep. 12:01
6.5 km
Lepenac, Č
arr. 12:03
dep. 12:03
7.5 km
Lepenac, M
arr. 12:05
dep. 12:05
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 12:07
dep. 12:07
10.5 km
Lepenac, P
arr. 12:10
dep. 12:10
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:12
dep. 12:12
12.5 km
Trsanovci
arr. 12:15
dep. 12:15
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:18
dep. 12:18
15 km
Brus, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:30
17 km
Brus, 2
arr. 12:33
18 km
13:24 13:55 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 13:24
Razbojna
arr. 13:30
dep. 13:30
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 13:31
dep. 13:31
2 km
Dupci, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
3.5 km
Dupci, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
5 km
Dupci, 3
arr. 13:36
dep. 13:36
6.5 km
Lepenac, Č
arr. 13:38
dep. 13:38
7.5 km
Lepenac, M
arr. 13:40
dep. 13:40
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 13:43
dep. 13:43
10.5 km
Lepenac, P
arr. 13:45
dep. 13:45
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 13:47
dep. 13:47
12.5 km
Trsanovci
arr. 13:50
dep. 13:50
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 13:51
dep. 13:51
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Brus, Bus station
arr. 13:55
17 km
14:11 14:35 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 14:11
Razbojna
arr. 14:13
dep. 14:13
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:15
dep. 14:15
2 km
Dupci, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Dupci, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Dupci, Dom
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Dupci, 3
arr. 14:23
dep. 14:23
6.5 km
Lepenac, M
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 14:25
dep. 14:25
10.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 14:26
dep. 14:26
11 km
Lepenac, P
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 14:29
dep. 14:29
12.5 km
Trsanovci, K
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Trsanovci
arr. 14:31
dep. 14:31
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 14:32
dep. 14:32
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Brus, Bus station
arr. 14:35
16 km
14:24 15:18 (00:54)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 14:24
Razbojna
arr. 14:30
dep. 14:30
1 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:31
dep. 14:31
2 km
Dupci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
3 km
Dupci, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
5 km
Dupci, 3
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Lepenac, Č
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Lepenac, M
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Lepenac, PR
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Lepenac, P
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Lepenac, LV
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Trsanovci
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Trsanovci, PR
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:53
dep. 14:53
15 km
Brus, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:15
17 km
Brus, 2
arr. 15:18
18 km
15:34 16:05 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 15:34
Razbojna
arr. 15:40
dep. 15:40
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:41
dep. 15:41
2 km
Dupci, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
3.5 km
Dupci, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
5 km
Dupci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
6.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:48
dep. 15:48
7.5 km
Lepenac, M
arr. 15:50
dep. 15:50
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:53
dep. 15:53
10.5 km
Lepenac, P
arr. 15:55
dep. 15:55
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Trsanovci
arr. 16:00
dep. 16:00
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Brus, Bus station
arr. 16:05
17 km
16:24 16:55 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 16:24
Razbojna
arr. 16:30
dep. 16:30
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 16:31
dep. 16:31
2 km
Dupci, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
3.5 km
Dupci, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
5 km
Dupci, 3
arr. 16:36
dep. 16:36
6.5 km
Lepenac, Č
arr. 16:38
dep. 16:38
7.5 km
Lepenac, M
arr. 16:40
dep. 16:40
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 16:43
dep. 16:43
10.5 km
Lepenac, P
arr. 16:45
dep. 16:45
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:47
dep. 16:47
12.5 km
Trsanovci
arr. 16:50
dep. 16:50
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:51
dep. 16:51
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:53
dep. 16:53
15 km
Brus, Bus station
arr. 16:55
17 km
18:44 19:15 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 18:44
Razbojna
arr. 18:50
dep. 18:50
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 18:51
dep. 18:51
2 km
Dupci, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
3.5 km
Dupci, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
5 km
Dupci, 3
arr. 18:56
dep. 18:56
6.5 km
Lepenac, Č
arr. 18:58
dep. 18:58
7.5 km
Lepenac, M
arr. 19:00
dep. 19:00
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 19:03
dep. 19:03
10.5 km
Lepenac, P
arr. 19:05
dep. 19:05
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:07
dep. 19:07
12.5 km
Trsanovci
arr. 19:10
dep. 19:10
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 19:11
dep. 19:11
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 19:13
dep. 19:13
15 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
17 km
18:55 19:15 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 18:55
Brus, Bus station
arr. 19:15
16 km
21:09 21:40 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravni kod Brusa
dep. 21:09
Razbojna
arr. 21:15
dep. 21:15
1.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 21:16
dep. 21:16
2 km
Dupci, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
3.5 km
Dupci, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
5 km
Dupci, 3
arr. 21:21
dep. 21:21
6.5 km
Lepenac, Č
arr. 21:23
dep. 21:23
7.5 km
Lepenac, M
arr. 21:25
dep. 21:25
8.5 km
Lepenac, PR
arr. 21:28
dep. 21:28
10.5 km
Lepenac, P
arr. 21:30
dep. 21:30
11.5 km
Lepenac, LV
arr. 21:32
dep. 21:32
12.5 km
Trsanovci
arr. 21:35
dep. 21:35
13.5 km
Trsanovci, PR
arr. 21:36
dep. 21:36
14 km
Brus, 14. oktobar
arr. 21:38
dep. 21:38
15 km
Brus, Bus station
arr. 21:40
17 km

Naselja Ravni kod Brusa i Brus su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ravni kod Brusa je u 00:21 h, dok je poslednji polazak u 21:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.