Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ravna Dubrava - Nis timetable

saturday, 20.07.2019.
05:45 07:40 (01:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 05:45
Veliki Krcimir
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 05:52
dep. 05:52
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 05:56
dep. 05:56
5.6 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
8.5 km
Mali Krcimir
arr. 06:00
dep. 06:00
7.5 km
Semce
arr. 06:05
dep. 06:10
10.1 km
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
13.2 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
14.7 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
17.2 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
18.6 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
20.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
21.2 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
21.5 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
22.1 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
23.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
24.7 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
26.8 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
28.2 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
31.8 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
32.8 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
34.2 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
35.1 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
36 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
36.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
37.2 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
38.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
40.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
42.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
44 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
44.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
45.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
46.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
46.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
47.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
49.3 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
50.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
52.3 km
arr. 07:31
dep. 07:31
53.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
56 km
07:45 09:40 (01:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 07:45
Veliki Krcimir
arr. 07:50
dep. 07:55
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 07:57
dep. 07:57
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 08:01
dep. 08:01
6.2 km
Semce
arr. 08:04
dep. 08:04
7.9 km
Mali Vrtop
arr. 08:11
dep. 08:11
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
12.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:20
dep. 08:20
15 km
Donje Dragovlje
arr. 08:22
dep. 08:22
16.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
18 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:27
dep. 08:27
19 km
Donji Dusnik
arr. 08:28
dep. 08:28
19.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:29
dep. 08:29
19.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
21 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
22.5 km
Krastavce
arr. 08:37
dep. 08:37
24.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
29.6 km
Marina Kutina
arr. 08:48
dep. 08:48
30.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
32 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
32.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
33.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
34.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
35 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
36.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
38 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
40.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
41.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:16
dep. 09:16
42.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
43.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
44.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
44.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
45.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
47.1 km
Nis, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
48 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
50.1 km
arr. 09:31
dep. 09:31
51.5 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
53.8 km
10:35 12:10 (01:35)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 10:35
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 10:36
dep. 10:36
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 10:38
dep. 10:38
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 10:42
dep. 10:42
4 km
Licje
arr. 10:49
dep. 10:49
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 10:50
dep. 10:50
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 10:54
dep. 10:54
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 10:56
dep. 10:56
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 11:00
dep. 11:00
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 11:01
dep. 11:01
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 11:04
dep. 11:04
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 11:06
dep. 11:06
16.6 km
Krastavce
arr. 11:09
dep. 11:09
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 11:12
dep. 11:12
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
23.7 km
Marina Kutina
arr. 11:20
dep. 11:20
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 11:33
dep. 11:33
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 11:34
dep. 11:34
29.1 km
Taskovici
arr. 11:36
dep. 11:36
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 11:38
dep. 11:38
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:48
dep. 11:48
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:49
dep. 11:49
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:51
dep. 11:51
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
41.2 km
Nis, EI
arr. 11:55
dep. 11:55
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 11:58
dep. 11:58
44.2 km
arr. 12:02
dep. 12:02
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 12:10
47.9 km
13:05 14:35 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 13:05
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 13:06
dep. 13:06
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 13:08
dep. 13:08
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 13:12
dep. 13:12
4 km
Licje
arr. 13:19
dep. 13:19
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 13:20
dep. 13:20
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 13:24
dep. 13:24
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 13:26
dep. 13:26
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 13:30
dep. 13:30
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 13:31
dep. 13:31
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:34
dep. 13:34
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
16.6 km
Krastavce
arr. 13:39
dep. 13:39
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:42
dep. 13:42
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
23.7 km
Marina Kutina
arr. 13:50
dep. 13:50
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:53
dep. 13:53
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 13:58
dep. 13:58
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 13:59
dep. 13:59
29.1 km
Taskovici
arr. 14:01
dep. 14:01
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:03
dep. 14:03
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:09
dep. 14:09
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:10
dep. 14:10
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:13
dep. 14:13
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:14
dep. 14:14
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:16
dep. 14:16
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:18
dep. 14:18
41.2 km
Nis, EI
arr. 14:20
dep. 14:20
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 14:23
dep. 14:23
44.2 km
arr. 14:27
dep. 14:27
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 14:35
47.9 km
16:30 18:30 (02:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 16:30
Veliki Krcimir
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 16:36
dep. 16:36
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 16:37
dep. 16:37
5.6 km
Semce
arr. 16:40
dep. 16:50
7.3 km
Mali Vrtop
arr. 16:57
dep. 16:57
9.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
13.8 km
Veliki Vrtop
arr. 17:05
dep. 17:05
12.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
15.3 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:15
dep. 17:15
17.8 km
Donje Dragovlje
arr. 17:17
dep. 17:17
19.2 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
20.8 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:22
dep. 17:22
21.8 km
Donji Dusnik
arr. 17:23
dep. 17:23
22.1 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
22.7 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:26
dep. 17:26
23.8 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:29
dep. 17:29
25.3 km
Krastavce
arr. 17:32
dep. 17:32
27.4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:35
dep. 17:35
28.8 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
32.4 km
Marina Kutina
arr. 17:43
dep. 17:43
33.4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
34.8 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
35.7 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
36.6 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
37.3 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
37.8 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
39.5 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
40.8 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
43.3 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
44.6 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
45.3 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
46.2 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
47 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
47.5 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
48.1 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
49.9 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
50.8 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
52.9 km
arr. 18:21
dep. 18:21
54.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
56.6 km
17:55 19:50 (01:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 17:55
Veliki Krcimir
arr. 18:00
dep. 18:05
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 18:07
dep. 18:07
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 18:11
dep. 18:11
6.2 km
Semce
arr. 18:14
dep. 18:14
7.9 km
Mali Vrtop
arr. 18:21
dep. 18:21
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 18:26
dep. 18:26
12.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 18:30
dep. 18:30
15 km
Donje Dragovlje
arr. 18:32
dep. 18:32
16.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
18 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 18:37
dep. 18:37
19 km
Donji Dusnik
arr. 18:38
dep. 18:38
19.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:39
dep. 18:39
19.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:41
dep. 18:41
21 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:44
dep. 18:44
22.5 km
Krastavce
arr. 18:47
dep. 18:47
24.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
29.6 km
Marina Kutina
arr. 18:58
dep. 18:58
30.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
32 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 19:03
dep. 19:03
32.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:10
33.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 19:13
dep. 19:13
34.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 19:14
dep. 19:14
35 km
Taskovici
arr. 19:16
dep. 19:16
36.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 19:18
dep. 19:18
38 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
40.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 19:24
dep. 19:24
41.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 19:26
dep. 19:26
42.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
43.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 19:28
dep. 19:28
44.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 19:29
dep. 19:29
44.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:31
dep. 19:31
45.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 19:33
dep. 19:33
47.1 km
Nis, EI
arr. 19:34
dep. 19:34
48 km
Nis, Cele kula
arr. 19:37
dep. 19:37
50.1 km
arr. 19:41
dep. 19:41
51.5 km
Nis, Bus station
arr. 19:50
53.8 km
20:05 21:40 (01:35)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 20:05
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 20:06
dep. 20:06
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 20:08
dep. 20:08
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 20:12
dep. 20:12
4 km
Licje
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 20:24
dep. 20:24
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 20:26
dep. 20:26
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 20:30
dep. 20:30
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 20:31
dep. 20:31
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 20:34
dep. 20:34
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 20:36
dep. 20:36
16.6 km
Krastavce
arr. 20:39
dep. 20:39
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
23.7 km
Marina Kutina
arr. 20:50
dep. 20:50
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:53
dep. 20:53
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 21:03
dep. 21:03
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 21:04
dep. 21:04
29.1 km
Taskovici
arr. 21:06
dep. 21:06
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 21:08
dep. 21:08
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 21:15
dep. 21:15
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 21:18
dep. 21:18
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 21:19
dep. 21:19
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 21:23
dep. 21:23
41.2 km
Nis, EI
arr. 21:25
dep. 21:25
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 21:28
dep. 21:28
44.2 km
arr. 21:32
dep. 21:32
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
47.9 km

Naselja Ravna Dubrava i Nis su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ravna Dubrava je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.