Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ravna Dubrava - Nis timetable

thursday, 14.11.2019.
04:55 06:25 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 04:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 04:56
dep. 04:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 04:58
dep. 04:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Licje
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 05:10
dep. 05:10
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 05:14
dep. 05:14
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 05:16
dep. 05:16
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:20
dep. 05:20
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 05:21
dep. 05:21
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:24
dep. 05:24
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
16.6 km
Krastavce
arr. 05:29
dep. 05:29
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
23.7 km
Marina Kutina
arr. 05:40
dep. 05:40
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:43
dep. 05:43
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
29.1 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:00
dep. 06:00
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
41.2 km
Nis, EI
arr. 06:10
dep. 06:10
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 06:13
dep. 06:13
44.2 km
arr. 06:17
dep. 06:17
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
47.9 km
05:45 07:40 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 05:45
Veliki Krcimir
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 05:52
dep. 05:52
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 05:56
dep. 05:56
5.6 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
8.5 km
Mali Krcimir
arr. 06:00
dep. 06:00
7.5 km
Semce
arr. 06:05
dep. 06:10
10.1 km
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
13.2 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
14.7 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
17.2 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
18.6 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
20.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
21.2 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
21.5 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
22.1 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
23.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
24.7 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
26.8 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
28.2 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
31.8 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
32.8 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
34.2 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
35.1 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
36 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
36.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
37.2 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
38.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
40.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
42.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
44 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
44.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
45.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
46.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
46.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
47.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
49.3 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
50.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
52.3 km
arr. 07:31
dep. 07:31
53.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
56 km
07:40 09:40 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 07:40
Veliki Krcimir
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 07:46
dep. 07:46
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 07:47
dep. 07:47
5.6 km
Semce
arr. 07:54
dep. 07:54
7.3 km
Mali Vrtop
arr. 07:58
dep. 07:58
9.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
10.4 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:05
dep. 08:10
11.9 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:24
dep. 08:24
18.9 km
Ovsinjinac
arr. 08:19
dep. 08:19
16.6 km
Donje Dragovlje
arr. 08:26
dep. 08:26
20.3 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
21.9 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:30
dep. 08:30
22.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
23.2 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
23.8 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
24.9 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
26.4 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
28.5 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
29.9 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
33.5 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
34.5 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
35.9 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
36.8 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
37.7 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
38.4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
38.9 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
40.6 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
41.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
44.4 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
45.7 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
46.4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
47.3 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
48.1 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
48.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
49.2 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
51 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
51.9 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
54 km
arr. 09:32
dep. 09:32
55.4 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
57.7 km
10:35 12:10 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 10:35
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 10:36
dep. 10:36
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 10:38
dep. 10:38
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 10:42
dep. 10:42
4 km
Licje
arr. 10:49
dep. 10:49
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 10:50
dep. 10:50
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 10:54
dep. 10:54
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 10:56
dep. 10:56
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 11:00
dep. 11:00
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 11:01
dep. 11:01
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 11:04
dep. 11:04
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 11:06
dep. 11:06
16.6 km
Krastavce
arr. 11:09
dep. 11:09
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 11:12
dep. 11:12
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
23.7 km
Marina Kutina
arr. 11:20
dep. 11:20
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 11:33
dep. 11:33
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 11:34
dep. 11:34
29.1 km
Taskovici
arr. 11:36
dep. 11:36
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 11:38
dep. 11:38
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:48
dep. 11:48
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:49
dep. 11:49
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:51
dep. 11:51
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
41.2 km
Nis, EI
arr. 11:55
dep. 11:55
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 11:58
dep. 11:58
44.2 km
arr. 12:02
dep. 12:02
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 12:10
47.9 km
11:30 13:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 11:30
Veliki Krcimir
arr. 11:35
dep. 11:40
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
6.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
7.9 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
12.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
16.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
18 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
19 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
19.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
19.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
21 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
22.5 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
24.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
29.6 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
30.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
32 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
32.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
33.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
34.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
35 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
36.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
38 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
40.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
41.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
42.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
43.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
44.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
44.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
45.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
47.1 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
48 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
50.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
51.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
53.8 km
14:55 16:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 14:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Licje
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 15:16
dep. 15:16
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
16.6 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.7 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
29.1 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
41.2 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
44.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
47.9 km
16:35 18:30 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 16:35
Veliki Krcimir
arr. 16:40
dep. 16:45
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 16:47
dep. 16:47
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 16:51
dep. 16:51
6.2 km
Semce
arr. 16:54
dep. 16:54
7.9 km
Mali Vrtop
arr. 17:01
dep. 17:01
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:06
dep. 17:06
12.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:10
dep. 17:10
15 km
Donje Dragovlje
arr. 17:12
dep. 17:12
16.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
18 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:17
dep. 17:17
19 km
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
19.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
19.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
21 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
22.5 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
24.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
26 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
29.6 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
30.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
32 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
32.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
33.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
34.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
35 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
36.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
38 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
40.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
41.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
42.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
43.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
44.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
44.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
45.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
47.1 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
48 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
50.1 km
arr. 18:21
dep. 18:21
51.5 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
53.8 km
20:05 21:40 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 20:05
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 20:06
dep. 20:06
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 20:08
dep. 20:08
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 20:12
dep. 20:12
4 km
Licje
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 20:24
dep. 20:24
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 20:26
dep. 20:26
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 20:30
dep. 20:30
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 20:31
dep. 20:31
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 20:34
dep. 20:34
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 20:36
dep. 20:36
16.6 km
Krastavce
arr. 20:39
dep. 20:39
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
23.7 km
Marina Kutina
arr. 20:50
dep. 20:50
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:53
dep. 20:53
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 21:03
dep. 21:03
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 21:04
dep. 21:04
29.1 km
Taskovici
arr. 21:06
dep. 21:06
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 21:08
dep. 21:08
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 21:15
dep. 21:15
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 21:18
dep. 21:18
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 21:19
dep. 21:19
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 21:23
dep. 21:23
41.2 km
Nis, EI
arr. 21:25
dep. 21:25
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 21:28
dep. 21:28
44.2 km
arr. 21:32
dep. 21:32
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
47.9 km

Naselja Ravna Dubrava i Nis su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ravna Dubrava je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.