Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Ravna Dubrava - Nis timetable

sunday, 12.07.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Ravna Dubrava - Nis timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
14:55 16:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 14:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Licje
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 15:16
dep. 15:16
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
16.6 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.7 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
29.1 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
41.2 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
44.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
47.9 km
Ravna Dubrava - Nis timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
14:55 16:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 14:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Licje
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 15:16
dep. 15:16
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
16.6 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.7 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
29.1 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
41.2 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
44.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
47.9 km
Ravna Dubrava - Nis timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
14:55 16:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 14:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Licje
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 15:16
dep. 15:16
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
16.6 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.7 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
29.1 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
41.2 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
44.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
47.9 km
Ravna Dubrava - Nis timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
14:55 16:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 14:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Licje
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 15:16
dep. 15:16
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
16.6 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.7 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
29.1 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
41.2 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
44.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
47.9 km
Ravna Dubrava - Nis timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
14:55 16:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 14:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Licje
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 15:16
dep. 15:16
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
16.6 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.7 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
29.1 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
41.2 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
44.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
47.9 km
Ravna Dubrava - Nis timetable
Departures on: monday, 20.07.2020.
14:55 16:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 14:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Licje
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 15:16
dep. 15:16
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
16.6 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.7 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
29.1 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
41.2 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
44.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
47.9 km
Ravna Dubrava - Nis timetable
Departures on: tuesday, 21.07.2020.
14:55 16:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 14:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Licje
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
6.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
9.1 km
Donje Dragovlje
arr. 15:16
dep. 15:16
10.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
12.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
13.1 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
15.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
16.6 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
18.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
20.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
23.7 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
24.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
26.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
27.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
28.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
29.1 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
30.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
32.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
34.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
35.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
36.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
37.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
38.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
38.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
39.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
41.2 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
42.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
44.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
45.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
47.9 km

Naselja Ravna Dubrava i Nis su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ravna Dubrava je u 14:55 h, dok je poslednji polazak u 14:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.