Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ravna Dubrava - Gornje Dragovlje timetable

monday, 14.10.2019.
04:55 05:10 (00:15)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 04:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 04:56
dep. 04:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 04:58
dep. 04:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Licje
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 05:10
6.6 km
05:45 06:22 (00:37)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 05:45
Veliki Krcimir
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 05:52
dep. 05:52
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 05:56
dep. 05:56
5.6 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
8.5 km
Mali Krcimir
arr. 06:00
dep. 06:00
7.5 km
Semce
arr. 06:05
dep. 06:10
10.1 km
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
13.2 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
14.7 km
07:40 08:05 (00:25)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 07:40
Veliki Krcimir
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 07:46
dep. 07:46
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 07:47
dep. 07:47
5.6 km
Semce
arr. 07:54
dep. 07:54
7.3 km
Mali Vrtop
arr. 07:58
dep. 07:58
9.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
10.4 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:05
11.9 km
10:35 10:50 (00:15)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 10:35
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 10:36
dep. 10:36
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 10:38
dep. 10:38
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 10:42
dep. 10:42
4 km
Licje
arr. 10:49
dep. 10:49
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 10:50
6.6 km
11:30 12:01 (00:31)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 11:30
Veliki Krcimir
arr. 11:35
dep. 11:40
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
6.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
7.9 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
12.5 km
14:55 15:10 (00:15)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 14:55
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Licje
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:10
6.6 km
16:35 17:06 (00:31)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 16:35
Veliki Krcimir
arr. 16:40
dep. 16:45
4 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 16:47
dep. 16:47
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 16:51
dep. 16:51
6.2 km
Semce
arr. 16:54
dep. 16:54
7.9 km
Mali Vrtop
arr. 17:01
dep. 17:01
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:06
12.5 km
20:05 20:20 (00:15)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ravna Dubrava
dep. 20:05
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 20:06
dep. 20:06
0.7 km
Licje, Vragolija
arr. 20:08
dep. 20:08
2.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 20:12
dep. 20:12
4 km
Licje
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 20:20
6.6 km

Naselja Ravna Dubrava i Gornje Dragovlje su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ravna Dubrava je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.