Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ratina - Jarcujak timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:00 06:35 (00:35)
F.S.H.Podvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratina, F.S.H.
dep. 06:00
Ratina, Obradovici
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Ratina, Kovacevici
arr. 06:05
dep. 06:05
1.8 km
Ratina, Trgomen
arr. 06:07
dep. 06:07
2.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 06:08
dep. 06:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 06:10
dep. 06:10
4.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 06:13
dep. 06:13
5.1 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 06:15
dep. 06:15
5.6 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 06:17
dep. 06:17
6.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 06:23
dep. 06:23
8.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:24
dep. 06:24
9.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:26
dep. 06:26
10.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:28
dep. 06:28
11.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:31
dep. 06:31
12.3 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 06:32
dep. 06:32
12.8 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 06:34
dep. 06:34
13.4 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 06:35
13.9 km
08:00 08:35 (00:35)
F.S.H.Podvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratina, F.S.H.
dep. 08:00
Ratina, Obradovici
arr. 08:02
dep. 08:02
1.1 km
Ratina, Kovacevici
arr. 08:05
dep. 08:05
1.8 km
Ratina, Trgomen
arr. 08:07
dep. 08:07
2.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 08:08
dep. 08:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 08:10
dep. 08:10
4.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 08:13
dep. 08:13
5.1 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 08:15
dep. 08:15
5.6 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 08:17
dep. 08:17
6.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:20
dep. 08:20
8 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 08:23
dep. 08:23
8.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:24
dep. 08:24
9.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 08:26
dep. 08:26
10.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 08:28
dep. 08:28
11.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 08:31
dep. 08:31
12.3 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 08:32
dep. 08:32
12.8 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 08:34
dep. 08:34
13.4 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 08:35
13.9 km
10:00 10:35 (00:35)
F.S.H.Podvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratina, F.S.H.
dep. 10:00
Ratina, Obradovici
arr. 10:02
dep. 10:02
1.1 km
Ratina, Kovacevici
arr. 10:05
dep. 10:05
1.8 km
Ratina, Trgomen
arr. 10:07
dep. 10:07
2.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 10:08
dep. 10:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 10:10
dep. 10:10
4.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 10:13
dep. 10:13
5.1 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 10:15
dep. 10:15
5.6 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 10:17
dep. 10:17
6.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 10:20
dep. 10:20
8 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 10:23
dep. 10:23
8.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 10:24
dep. 10:24
9.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 10:26
dep. 10:26
10.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 10:28
dep. 10:28
11.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 10:31
dep. 10:31
12.3 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 10:32
dep. 10:32
12.8 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 10:34
dep. 10:34
13.4 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 10:35
13.9 km
12:00 12:35 (00:35)
F.S.H.Podvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratina, F.S.H.
dep. 12:00
Ratina, Obradovici
arr. 12:02
dep. 12:02
1.1 km
Ratina, Kovacevici
arr. 12:05
dep. 12:05
1.8 km
Ratina, Trgomen
arr. 12:07
dep. 12:07
2.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 12:08
dep. 12:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 12:10
dep. 12:10
4.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 12:13
dep. 12:13
5.1 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 12:15
dep. 12:15
5.6 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 12:17
dep. 12:17
6.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 12:23
dep. 12:23
8.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:24
dep. 12:24
9.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 12:26
dep. 12:26
10.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:28
dep. 12:28
11.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 12:31
dep. 12:31
12.3 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 12:32
dep. 12:32
12.8 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 12:34
dep. 12:34
13.4 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 12:35
13.9 km
14:35 15:10 (00:35)
F.S.H.Podvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratina, F.S.H.
dep. 14:35
Ratina, Obradovici
arr. 14:37
dep. 14:37
1.1 km
Ratina, Kovacevici
arr. 14:40
dep. 14:40
1.8 km
Ratina, Trgomen
arr. 14:42
dep. 14:42
2.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 14:43
dep. 14:43
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 14:45
dep. 14:45
4.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 14:48
dep. 14:48
5.1 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 14:50
dep. 14:50
5.6 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 14:52
dep. 14:52
6.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:55
dep. 14:55
8 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 14:58
dep. 14:58
8.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:59
dep. 14:59
9.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:01
dep. 15:01
10.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:03
dep. 15:03
11.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:06
dep. 15:06
12.3 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 15:07
dep. 15:07
12.8 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 15:09
dep. 15:09
13.4 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 15:10
13.9 km
16:00 16:35 (00:35)
F.S.H.Podvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratina, F.S.H.
dep. 16:00
Ratina, Obradovici
arr. 16:02
dep. 16:02
1.1 km
Ratina, Kovacevici
arr. 16:05
dep. 16:05
1.8 km
Ratina, Trgomen
arr. 16:07
dep. 16:07
2.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 16:10
dep. 16:10
4.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 16:13
dep. 16:13
5.1 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 16:15
dep. 16:15
5.6 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 16:17
dep. 16:17
6.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 16:23
dep. 16:23
8.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:24
dep. 16:24
9.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:26
dep. 16:26
10.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:28
dep. 16:28
11.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:31
dep. 16:31
12.3 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 16:32
dep. 16:32
12.8 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 16:34
dep. 16:34
13.4 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 16:35
13.9 km
18:35 19:10 (00:35)
F.S.H.Podvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratina, F.S.H.
dep. 18:35
Ratina, Obradovici
arr. 18:37
dep. 18:37
1.1 km
Ratina, Kovacevici
arr. 18:40
dep. 18:40
1.8 km
Ratina, Trgomen
arr. 18:42
dep. 18:42
2.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 18:43
dep. 18:43
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 18:45
dep. 18:45
4.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 18:48
dep. 18:48
5.1 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 18:50
dep. 18:50
5.6 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 18:52
dep. 18:52
6.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 18:55
dep. 18:55
8 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 18:58
dep. 18:58
8.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 18:59
dep. 18:59
9.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:01
dep. 19:01
10.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:03
dep. 19:03
11.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:06
dep. 19:06
12.3 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 19:07
dep. 19:07
12.8 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 19:09
dep. 19:09
13.4 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 19:10
13.9 km
20:40 21:15 (00:35)
F.S.H.Podvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ratina, F.S.H.
dep. 20:40
Ratina, Obradovici
arr. 20:42
dep. 20:42
1.1 km
Ratina, Kovacevici
arr. 20:45
dep. 20:45
1.8 km
Ratina, Trgomen
arr. 20:47
dep. 20:47
2.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 20:48
dep. 20:48
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 20:50
dep. 20:50
4.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 20:53
dep. 20:53
5.1 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 20:55
dep. 20:55
5.6 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 20:57
dep. 20:57
6.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 21:00
dep. 21:00
8 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 21:03
dep. 21:03
8.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:04
dep. 21:04
9.6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:06
dep. 21:06
10.5 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:08
dep. 21:08
11.4 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 21:11
dep. 21:11
12.3 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 21:12
dep. 21:12
12.8 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 21:14
dep. 21:14
13.4 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 21:15
13.9 km

Naselja Ratina i Jarcujak su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ratina je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.