Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Rastina - Sombor timetable

saturday, 16.02.2019.
06:00 06:41 (00:41)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 06:00
Rastina, Sik salas
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Gakovo, I
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Sombor, Goge salasi
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 06:36
dep. 06:36
23 km
Sombor, Muzej
arr. 06:38
dep. 06:38
24 km
Sombor, Posta
arr. 06:39
dep. 06:39
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 06:40
dep. 06:40
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 06:41
26 km
09:20 10:00 (00:40)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 09:20
Rastina, Sik salas
arr. 09:26
dep. 09:26
4 km
Gakovo, I
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 09:38
dep. 09:38
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 09:40
dep. 09:40
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 09:46
dep. 09:46
17 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 09:52
dep. 09:52
21 km
Sombor, Goge salasi
arr. 09:52
dep. 09:52
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 09:55
dep. 09:55
23 km
Sombor, Muzej
arr. 09:57
dep. 09:57
24 km
Sombor, Posta
arr. 09:58
dep. 09:58
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 09:59
dep. 09:59
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
26 km
12:20 13:01 (00:41)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 12:20
Rastina, Sik salas
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Gakovo, I
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 12:40
dep. 12:40
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 12:46
dep. 12:46
17 km
Sombor, Goge salasi
arr. 12:52
dep. 12:52
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 12:54
dep. 12:54
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 12:56
dep. 12:56
23 km
Sombor, Muzej
arr. 12:58
dep. 12:58
24 km
Sombor, Posta
arr. 12:59
dep. 12:59
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 13:00
dep. 13:00
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 13:01
26 km
18:45 19:25 (00:40)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 18:45
Rastina, Sik salas
arr. 18:51
dep. 18:51
4 km
Gakovo, I
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 19:03
dep. 19:03
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 19:05
dep. 19:05
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 19:11
dep. 19:11
17 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Sombor, Goge salasi
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 19:19
dep. 19:19
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 19:20
dep. 19:20
23 km
Sombor, Muzej
arr. 19:22
dep. 19:22
24 km
Sombor, Posta
arr. 19:23
dep. 19:23
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 19:24
dep. 19:24
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 19:25
26 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
06:00 06:41 (00:41)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 06:00
Rastina, Sik salas
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Gakovo, I
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Sombor, Goge salasi
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 06:36
dep. 06:36
23 km
Sombor, Muzej
arr. 06:38
dep. 06:38
24 km
Sombor, Posta
arr. 06:39
dep. 06:39
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 06:40
dep. 06:40
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 06:41
26 km
09:20 10:00 (00:40)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 09:20
Rastina, Sik salas
arr. 09:26
dep. 09:26
4 km
Gakovo, I
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 09:38
dep. 09:38
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 09:40
dep. 09:40
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 09:46
dep. 09:46
17 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 09:52
dep. 09:52
21 km
Sombor, Goge salasi
arr. 09:52
dep. 09:52
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 09:55
dep. 09:55
23 km
Sombor, Muzej
arr. 09:57
dep. 09:57
24 km
Sombor, Posta
arr. 09:58
dep. 09:58
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 09:59
dep. 09:59
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
26 km
12:20 13:01 (00:41)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 12:20
Rastina, Sik salas
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Gakovo, I
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 12:40
dep. 12:40
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 12:46
dep. 12:46
17 km
Sombor, Goge salasi
arr. 12:52
dep. 12:52
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 12:54
dep. 12:54
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 12:56
dep. 12:56
23 km
Sombor, Muzej
arr. 12:58
dep. 12:58
24 km
Sombor, Posta
arr. 12:59
dep. 12:59
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 13:00
dep. 13:00
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 13:01
26 km
18:45 19:25 (00:40)
I
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, I
dep. 18:45
Rastina, Sik salas
arr. 18:51
dep. 18:51
4 km
Gakovo, I
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Gakovo, PIK I - Uprava
arr. 19:03
dep. 19:03
12 km
Gakovo, Radisic 1
arr. 19:05
dep. 19:05
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 19:11
dep. 19:11
17 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Sombor, Goge salasi
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 19:19
dep. 19:19
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 19:20
dep. 19:20
23 km
Sombor, Muzej
arr. 19:22
dep. 19:22
24 km
Sombor, Posta
arr. 19:23
dep. 19:23
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 19:24
dep. 19:24
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 19:25
26 km

Naselja Rastina i Sombor su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rastina je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.