Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rastina - Sombor timetable

saturday, 24.02.2024.
06:50 07:30 (00:40)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 06:50
Rastina, PIK salasi
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 07:16
dep. 07:16
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 07:24
dep. 07:24
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Sombor, Muzej
arr. 07:27
dep. 07:27
24 km
Sombor, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 07:29
dep. 07:29
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
26 km
12:50 13:31 (00:41)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 12:50
Rastina, PIK salasi
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 13:08
dep. 13:08
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 13:10
dep. 13:10
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 13:16
dep. 13:16
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 13:22
dep. 13:22
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 13:23
dep. 13:23
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 13:24
dep. 13:24
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:26
dep. 13:26
23 km
Sombor, Muzej
arr. 13:28
dep. 13:28
24 km
Sombor, Posta
arr. 13:29
dep. 13:29
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 13:30
dep. 13:30
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 13:31
26 km
Rastina - Sombor timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
06:50 07:30 (00:40)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 06:50
Rastina, PIK salasi
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 07:16
dep. 07:16
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 07:24
dep. 07:24
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Sombor, Muzej
arr. 07:27
dep. 07:27
24 km
Sombor, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 07:29
dep. 07:29
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
26 km
12:50 13:31 (00:41)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 12:50
Rastina, PIK salasi
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 13:08
dep. 13:08
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 13:10
dep. 13:10
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 13:16
dep. 13:16
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 13:22
dep. 13:22
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 13:23
dep. 13:23
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 13:24
dep. 13:24
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:26
dep. 13:26
23 km
Sombor, Muzej
arr. 13:28
dep. 13:28
24 km
Sombor, Posta
arr. 13:29
dep. 13:29
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 13:30
dep. 13:30
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 13:31
26 km
Rastina - Sombor timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
05:00 05:41 (00:41)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 05:00
Rastina, PIK salasi
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 05:18
dep. 05:18
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 05:20
dep. 05:20
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 05:26
dep. 05:26
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 05:32
dep. 05:32
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 05:33
dep. 05:33
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 05:34
dep. 05:34
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 05:36
dep. 05:36
23 km
Sombor, Muzej
arr. 05:38
dep. 05:38
24 km
Sombor, Posta
arr. 05:39
dep. 05:39
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 05:40
dep. 05:40
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 05:41
26 km
06:50 07:30 (00:40)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 06:50
Rastina, PIK salasi
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 07:16
dep. 07:16
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 07:22
dep. 07:22
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 07:24
dep. 07:24
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Sombor, Muzej
arr. 07:27
dep. 07:27
24 km
Sombor, Posta
arr. 07:28
dep. 07:28
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 07:29
dep. 07:29
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
26 km
09:20 10:00 (00:40)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 09:20
Rastina, PIK salasi
arr. 09:26
dep. 09:26
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 09:38
dep. 09:38
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 09:40
dep. 09:40
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 09:46
dep. 09:46
17 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 09:52
dep. 09:52
21 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 09:52
dep. 09:52
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 09:54
dep. 09:54
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 09:55
dep. 09:55
23 km
Sombor, Muzej
arr. 09:57
dep. 09:57
24 km
Sombor, Posta
arr. 09:58
dep. 09:58
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 09:59
dep. 09:59
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 10:00
26 km
12:50 13:31 (00:41)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 12:50
Rastina, PIK salasi
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 13:02
dep. 13:02
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 13:08
dep. 13:08
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 13:10
dep. 13:10
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 13:16
dep. 13:16
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 13:22
dep. 13:22
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 13:23
dep. 13:23
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 13:24
dep. 13:24
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:26
dep. 13:26
23 km
Sombor, Muzej
arr. 13:28
dep. 13:28
24 km
Sombor, Posta
arr. 13:29
dep. 13:29
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 13:30
dep. 13:30
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 13:31
26 km
14:10 14:51 (00:41)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 14:10
Rastina, PIK salasi
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Sombor, Goge salasi
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 14:43
dep. 14:43
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 14:44
dep. 14:44
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:46
dep. 14:46
23 km
Sombor, Muzej
arr. 14:48
dep. 14:48
24 km
Sombor, Posta
arr. 14:49
dep. 14:49
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 14:50
dep. 14:50
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 14:51
26 km
17:15 17:56 (00:41)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 17:15
Rastina, PIK salasi
arr. 17:21
dep. 17:21
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 17:27
dep. 17:27
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 17:33
dep. 17:33
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 17:35
dep. 17:35
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 17:41
dep. 17:41
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 17:47
dep. 17:47
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 17:48
dep. 17:48
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 17:49
dep. 17:49
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Sombor, Muzej
arr. 17:53
dep. 17:53
24 km
Sombor, Posta
arr. 17:54
dep. 17:54
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 17:55
dep. 17:55
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 17:56
26 km
18:45 19:25 (00:40)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 18:45
Rastina, PIK salasi
arr. 18:51
dep. 18:51
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 18:57
dep. 18:57
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 19:03
dep. 19:03
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 19:05
dep. 19:05
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 19:11
dep. 19:11
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 19:19
dep. 19:19
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 19:20
dep. 19:20
23 km
Sombor, Muzej
arr. 19:22
dep. 19:22
24 km
Sombor, Posta
arr. 19:23
dep. 19:23
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 19:24
dep. 19:24
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 19:25
26 km
21:00 21:40 (00:40)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rastina, 2 - Centar
dep. 21:00
Rastina, PIK salasi
arr. 21:06
dep. 21:06
4 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 21:12
dep. 21:12
8 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 21:18
dep. 21:18
12 km
Sombor, Radisic 1
arr. 21:20
dep. 21:20
13 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 21:26
dep. 21:26
17 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 21:32
dep. 21:32
21 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 21:32
dep. 21:32
21 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 21:34
dep. 21:34
22 km
Sombor, Dom vojske
arr. 21:35
dep. 21:35
23 km
Sombor, Muzej
arr. 21:37
dep. 21:37
24 km
Sombor, Posta
arr. 21:38
dep. 21:38
25 km
Sombor, Dom ucenika
arr. 21:39
dep. 21:39
25.5 km
Sombor, Bus station
arr. 21:40
26 km

Naselja Rastina i Sombor su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rastina je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Rastina - Sombor iznosi od 3,49 EUR do 3,49 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.