Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Raska - Sipacina timetable

friday, 05.03.2021.
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:00
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Kaznovice
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 06:11
dep. 06:11
10 km
Mure
arr. 06:16
dep. 06:16
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 06:21
dep. 06:21
14 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Sipacina
arr. 06:30
18 km
06:15 06:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:15
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Kaznovice
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Mure
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Sipacina
arr. 06:50
18 km
11:30 12:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 11:30
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 11:34
dep. 11:34
3 km
Kaznovice
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 11:41
dep. 11:41
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Mure
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 11:55
dep. 11:55
14 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 12:00
dep. 12:00
16 km
Sipacina
arr. 12:05
18 km
12:10 12:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 12:10
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 12:14
dep. 12:14
3 km
Kaznovice
arr. 12:18
dep. 12:18
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Mure
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 12:40
dep. 12:40
16 km
Sipacina
arr. 12:45
18 km
15:05 15:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 15:05
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 15:09
dep. 15:09
3 km
Kaznovice
arr. 15:13
dep. 15:13
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 15:16
dep. 15:16
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:20
dep. 15:20
10 km
Mure
arr. 15:25
dep. 15:25
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 15:35
dep. 15:35
16 km
Sipacina
arr. 15:40
18 km
17:00 17:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 17:00
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Kaznovice
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 17:11
dep. 17:11
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Mure
arr. 17:20
dep. 17:20
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Sipacina
arr. 17:35
18 km
19:15 19:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 19:15
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Kaznovice
arr. 19:23
dep. 19:23
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 19:26
dep. 19:26
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 19:30
dep. 19:30
10 km
Mure
arr. 19:35
dep. 19:35
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 19:40
dep. 19:40
14 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
16 km
Sipacina
arr. 19:50
18 km

Naselja Raska i Sipacina su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.