Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Raska - Krusevica kod Raske timetable

friday, 05.03.2021.
06:15 06:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Varevo near Raska
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 06:33
dep. 06:33
12 km
Brvenica
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Brvenica, Bojovici
arr. 06:38
dep. 06:38
17 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 06:41
dep. 06:41
20 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 06:44
dep. 06:44
22 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 06:46
dep. 06:46
23 km
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 06:48
dep. 06:48
24 km
Krusevica kod Raske
arr. 06:50
25 km
13:00 13:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 13:00
Beoci, Rasadnik
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Brvenica
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Brvenica, Bojovici
arr. 13:18
dep. 13:18
17 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 13:21
dep. 13:21
20 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 13:25
dep. 13:25
23 km
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 13:27
dep. 13:27
24 km
Krusevica kod Raske
arr. 13:29
25 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 14:30
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Varevo near Raska
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 14:41
dep. 14:41
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Brvenica
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Brvenica, Bojovici
arr. 14:53
dep. 14:53
17 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 14:59
dep. 14:59
22 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 15:01
dep. 15:01
23 km
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 15:03
dep. 15:03
24 km
Krusevica kod Raske
arr. 15:05
25 km
19:15 19:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 19:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 19:18
dep. 19:18
2 km
Varevo near Raska
arr. 19:21
dep. 19:21
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 19:23
dep. 19:23
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 19:26
dep. 19:26
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 19:30
dep. 19:30
10 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 19:33
dep. 19:33
12 km
Brvenica
arr. 19:35
dep. 19:35
14 km
Brvenica, Bojovici
arr. 19:38
dep. 19:38
17 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 19:41
dep. 19:41
20 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 19:44
dep. 19:44
22 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 19:46
dep. 19:46
23 km
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 19:48
dep. 19:48
24 km
Krusevica kod Raske
arr. 19:50
25 km
Raska - Krusevica kod Raske timetable
Departures on: monday, 08.03.2021.
06:15 06:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Varevo near Raska
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 06:33
dep. 06:33
12 km
Brvenica
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Brvenica, Bojovici
arr. 06:38
dep. 06:38
17 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 06:41
dep. 06:41
20 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 06:44
dep. 06:44
22 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 06:46
dep. 06:46
23 km
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 06:48
dep. 06:48
24 km
Krusevica kod Raske
arr. 06:50
25 km
13:00 13:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 13:00
Beoci, Rasadnik
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Brvenica
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Brvenica, Bojovici
arr. 13:18
dep. 13:18
17 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 13:21
dep. 13:21
20 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 13:25
dep. 13:25
23 km
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 13:27
dep. 13:27
24 km
Krusevica kod Raske
arr. 13:29
25 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 14:30
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Varevo near Raska
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 14:41
dep. 14:41
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Brvenica
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Brvenica, Bojovici
arr. 14:53
dep. 14:53
17 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 14:59
dep. 14:59
22 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 15:01
dep. 15:01
23 km
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 15:03
dep. 15:03
24 km
Krusevica kod Raske
arr. 15:05
25 km
19:15 19:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 19:15
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 19:18
dep. 19:18
2 km
Varevo near Raska
arr. 19:21
dep. 19:21
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 19:23
dep. 19:23
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 19:26
dep. 19:26
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 19:30
dep. 19:30
10 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 19:33
dep. 19:33
12 km
Brvenica
arr. 19:35
dep. 19:35
14 km
Brvenica, Bojovici
arr. 19:38
dep. 19:38
17 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 19:41
dep. 19:41
20 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 19:44
dep. 19:44
22 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 19:46
dep. 19:46
23 km
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 19:48
dep. 19:48
24 km
Krusevica kod Raske
arr. 19:50
25 km

Naselja Raska i Krusevica kod Raske su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.