Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Raska - Kosovska Mitrovica timetable

monday, 18.02.2019.
08:52 10:46 (01:54)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Railway station
dep. 08:52
Kaznovice, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
4 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
10 km
arr. 09:10
dep. 09:11
15 km
arr. 09:16
dep. 09:17
19 km
Lesak, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
22 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
28 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
33 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
37 km
Socanica, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
41 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 10:05
dep. 10:06
44 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 10:12
dep. 10:13
49 km
Banjska, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
54 km
Valac, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:35
62 km
Zvecan, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
64 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 10:46
69 km
09:20 10:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 09:20
Rudnica kod Raske
arr. 09:35
dep. 09:35
10 km
Lesak
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Leposavic
arr. 10:05
dep. 10:05
31 km
Grabovac kod Zvecana
arr. 10:30
dep. 10:30
56 km
Zvecan
arr. 10:38
dep. 10:38
61 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 10:45
65 km
12:15 13:33 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 12:15
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 13:33
65 km
13:00 15:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 13:00
Rudnica kod Raske
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Lesak
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Socanica
arr. 14:45
dep. 14:45
38 km
Zvecan
arr. 14:55
dep. 14:55
60 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:00
65 km
17:00 18:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 17:00
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
20 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
30 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
38 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
61 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
65 km
17:12 19:06 (01:54)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Railway station
dep. 17:12
Kaznovice, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
4 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
10 km
arr. 17:30
dep. 17:31
15 km
arr. 17:36
dep. 17:37
19 km
Lesak, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
22 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
28 km
Leposavic, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
33 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
37 km
Socanica, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
41 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 18:25
dep. 18:26
44 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 18:32
dep. 18:33
49 km
Banjska, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
54 km
Valac, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
62 km
Zvecan, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:01
64 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 19:06
69 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
03:55 05:15 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 03:55
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 05:15
66 km
04:40 05:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 04:40
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 05:40
65 km

Naselja Raska i Kosovska Mitrovica su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 17:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.