Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Raska - Kopaonik timetable

wednesday, 22.05.2019.
06:00 07:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:00
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Varevo near Raska
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Bela Stena
arr. 06:19
dep. 06:19
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Biljanovac
arr. 06:29
dep. 06:29
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 06:33
dep. 06:33
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 06:38
dep. 06:38
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 06:44
dep. 06:44
29 km
Josanicka Banja
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 06:50
dep. 06:50
32 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Badanj, Ajcer
arr. 07:05
dep. 07:05
40 km
Badanj, Gvozdac
arr. 07:13
dep. 07:13
41 km
Badanj, Greda
arr. 07:18
dep. 07:18
43 km
Badanj, Kadijevac
arr. 07:23
dep. 07:23
46 km
Badanj, Hajducka voda
arr. 07:28
dep. 07:28
49 km
Kopaonik, Vila
arr. 07:33
dep. 07:33
53 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 07:35
54 km
06:15 07:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:15
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Kaznovice
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Mure
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Novo Selo kod Raske, Golo brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Sipacina
arr. 06:50
dep. 06:50
18 km
Kopaonik, Glog
arr. 06:55
dep. 06:55
24 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 07:05
dep. 07:05
27 km
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 07:15
30 km
11:30 12:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 11:30
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:15
28 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 11:30
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 11:34
dep. 11:34
3 km
Kaznovice
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 11:41
dep. 11:41
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Mure
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 11:55
dep. 11:55
14 km
Novo Selo kod Raske, Golo brdo
arr. 12:00
dep. 12:00
16 km
Sipacina
arr. 12:05
dep. 12:05
18 km
Kopaonik, Glog
arr. 12:10
dep. 12:10
24 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 12:15
dep. 12:15
25 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 12:25
dep. 12:25
28 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 12:30
30 km
12:10 13:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 12:10
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 12:14
dep. 12:14
3 km
Kaznovice
arr. 12:18
dep. 12:18
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Mure
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Novo Selo kod Raske, Golo brdo
arr. 12:40
dep. 12:40
16 km
Sipacina
arr. 12:45
dep. 12:45
18 km
Kopaonik, Glog
arr. 12:55
dep. 12:55
24 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 13:00
dep. 13:00
25 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 13:05
dep. 13:05
27 km
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 13:10
dep. 13:10
28 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 13:15
30 km
13:30 15:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 13:30
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 13:32
dep. 13:32
3 km
Varevo near Raska
arr. 13:34
dep. 13:34
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:43
dep. 13:43
10 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 13:46
dep. 13:46
12 km
Bela Stena
arr. 13:49
dep. 13:49
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 13:52
dep. 13:52
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Biljanovac
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 14:03
dep. 14:03
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 14:08
dep. 14:08
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 14:10
dep. 14:10
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 14:14
dep. 14:14
29 km
Josanicka Banja
arr. 14:15
dep. 14:15
30 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 14:20
dep. 14:20
32 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 14:30
dep. 14:30
36 km
Badanj, Ajcer
arr. 14:35
dep. 14:35
40 km
Badanj, Gvozdac
arr. 14:43
dep. 14:43
41 km
Badanj, Greda
arr. 14:48
dep. 14:48
43 km
Badanj, Kadijevac
arr. 14:53
dep. 14:53
46 km
Badanj, Hajducka voda
arr. 14:58
dep. 14:58
49 km
Kopaonik, Vila
arr. 15:03
dep. 15:03
53 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 15:05
54 km
16:30 17:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 16:30
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 17:15
28 km
17:00 18:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 17:00
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Kaznovice
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 17:11
dep. 17:11
7 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Mure
arr. 17:20
dep. 17:20
13 km
Novo Selo kod Raske
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Novo Selo kod Raske, Golo brdo
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Sipacina
arr. 17:35
dep. 17:35
18 km
Kopaonik, Glog
arr. 17:40
dep. 17:40
24 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 17:45
dep. 17:45
25 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 17:50
dep. 17:50
27 km
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 17:55
dep. 17:55
28 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 18:00
30 km
21:00 22:27 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 21:00
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 21:02
dep. 21:02
3 km
Varevo near Raska
arr. 21:04
dep. 21:04
4 km
Beoci, Rasadnik
arr. 21:07
dep. 21:07
5 km
Beoci, Spomenik
arr. 21:11
dep. 21:11
6 km
Brvenik kod Raske
arr. 21:13
dep. 21:13
10 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 21:16
dep. 21:16
12 km
Bela Stena
arr. 21:19
dep. 21:19
14 km
Baljevac kod Raske
arr. 21:22
dep. 21:22
15 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 21:24
dep. 21:24
16 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 21:27
dep. 21:27
17 km
Biljanovac
arr. 21:29
dep. 21:29
18 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 21:31
dep. 21:31
19 km
Biljanovac, Korab
arr. 21:33
dep. 21:33
20 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 21:35
dep. 21:35
22 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 21:38
dep. 21:38
24 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 21:42
dep. 21:42
28 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 21:44
dep. 21:44
29 km
Josanicka Banja
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 21:49
dep. 21:49
32 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 21:58
dep. 21:58
36 km
Badanj, Ajcer
arr. 22:02
dep. 22:02
40 km
Badanj, Gvozdac
arr. 22:09
dep. 22:09
41 km
Badanj, Greda
arr. 22:13
dep. 22:13
43 km
Badanj, Kadijevac
arr. 22:17
dep. 22:17
46 km
Badanj, Hajducka voda
arr. 22:21
dep. 22:21
49 km
Kopaonik, Vila
arr. 22:25
dep. 22:25
53 km
Kopaonik, Suncani vrhovi
arr. 22:27
54 km

Naselja Raska i Kopaonik su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.