Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Raska - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 05.03.2021.
03:51 08:20 (04:29)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 03:51
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 08:12
dep. 08:12
270.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:20
274.5 km
06:35 11:35 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:35
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Polumir, Most
arr. 07:25
dep. 07:25
43 km
Bogutovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
81 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
91 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
99 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
107 km
arr. 08:54
dep. 08:54
110 km
Gruza, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
115 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
123 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 09:16
dep. 09:16
128 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:35
135 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:25
dep. 11:25
270 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:35
275 km
07:00 11:30 (04:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 07:00
Brvenik kod Raske
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Biljanovac
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 07:40
dep. 07:40
32 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
130 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:20
dep. 09:20
141 km
Ljig, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
171 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:30
256 km
09:30 14:30 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 01.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 09:30
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
139 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:30
253 km
10:00 15:30 (05:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 10:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
145 km
Topola, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
197 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:30
277 km
12:00 17:00 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 12:00
Ušće kod Kraljeva
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
139 km
Ljig, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
173 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:00
253 km
12:55 17:30 (04:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 12:55
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
14 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:40
dep. 13:40
29 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
124 km
Ljig, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
174 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:30
253 km
14:45 20:45 (06:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 14:45
Kragujevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
132 km
Topola, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:30
174 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
254 km
15:40 20:30 (04:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 15:40
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
82 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
133 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
272 km
17:30 21:50 (04:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 17:30
Brvenik kod Raske
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Biljanovac, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
18 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
32 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
130 km
Ljig, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
171 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:50
256 km
Raska - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 06.03.2021.
00:30 05:15 (04:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 00:30
Ušće kod Kraljeva
arr. 01:00
dep. 01:00
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
139 km
Ljig, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
173 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:15
253 km
01:55 07:00 (05:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday, business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 01:55
Kraljevo, Bus station
arr. 03:40
dep. 03:40
80 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
259 km

Naselja Raska i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~262 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 20min., a najduže 06h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Raska - Belgrade (Beograd) iznosi od 9,67 EUR do 9,67 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.