Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Raska - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 23.11.2018.
03:51 08:20 (28:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 03:51
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:12
dep. 08:12
270.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
274.5 km
06:35 11:35 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 06:35
Baljevac kod Raske, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
29 km
Polumir
arr. 07:25
dep. 07:25
43 km
Bogutovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
81 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:30
dep. 08:30
91 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:40
dep. 08:40
99 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:50
dep. 08:50
107 km
Balosave
arr. 08:54
dep. 08:54
110 km
Grabovac kod Knica
arr. 09:00
dep. 09:00
115 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:10
dep. 09:10
123 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:16
dep. 09:16
128 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:35
135 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
270 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
275 km
07:00 11:30 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 07:00
Brvenik kod Raske
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Baljevac kod Raske
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Biljanovac
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 07:40
dep. 07:40
32 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
130 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:20
dep. 09:20
141 km
Ljig, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
256 km
07:30 12:30 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 07:30
Biljanovac, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
20 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
35 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva)
arr. 08:50
dep. 08:50
55 km
Bogutovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
63 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
73 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:30
83 km
Ladevci
arr. 09:42
dep. 09:42
96 km
Tavnik, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
98 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
104 km
Preljina
arr. 10:05
dep. 10:05
115 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:21
dep. 10:21
130 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:30
dep. 10:30
138 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 10:34
dep. 10:34
147 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:42
dep. 10:42
154 km
Stavica, Magistrala
arr. 10:47
dep. 10:47
159 km
Ljig, Bus station
arr. 10:58
dep. 11:03
173 km
arr. 11:15
dep. 11:15
183 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:10
dep. 12:10
241 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
254 km
09:30 14:30 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 09:30
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
139 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
253 km
10:00 15:30 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 10:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
145 km
Topola, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
197 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
277 km
12:00 17:00 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 12:00
Ušće kod Kraljeva
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
139 km
Ljig, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
173 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
253 km
12:55 17:30 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 12:55
Baljevac kod Raske
arr. 13:10
dep. 13:10
14 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:40
dep. 13:40
29 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
124 km
Ljig, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
174 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
253 km
13:30 17:50 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 13:30
Brvenik kod Raske
arr. 13:35
dep. 13:35
10 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
15 km
Biljanovac, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
18 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
32 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
81 km
Ljig, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:50
256 km
14:45 20:45 (06:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 14:45
Kragujevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
132 km
Topola, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:30
174 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
254 km
15:40 20:30 (04:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 15:40
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
82 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
133 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
272 km
17:30 21:50 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 17:30
Brvenik kod Raske
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Biljanovac, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
18 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
32 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
81 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
130 km
Ljig, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:50
256 km
18:00 23:00 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 18:00
Baljevac kod Raske
arr. 18:15
dep. 18:15
10 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
82 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
135 km
Batocina, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
163 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:00
265 km
 
Departures on: friday, 24.11.2018.
00:30 05:15 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 00:30
Ušće kod Kraljeva
arr. 01:00
dep. 01:00
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
139 km
Ljig, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
173 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:15
253 km
01:55 07:00 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday, business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Raska, Bus station
dep. 01:55
Kraljevo, Bus station
arr. 03:40
dep. 03:40
80 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
259 km

Naselja Raska i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~261 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 20min., a najduže 28h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raska je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.