Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ranovac - Brezovica (Ranovac) timetable

saturday, 20.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Ranovac - Brezovica (Ranovac) timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:32 07:10 (00:38)
Stojkici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: sredom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ranovac, Stojkici
dep. 06:32
Ranovac, Krska reka
arr. 06:35
dep. 06:35
1.7 km
Kladurovo, Butici
arr. 06:39
dep. 06:39
12.6 km
Kladurovo, Stojkin potok
arr. 06:42
dep. 06:42
14.4 km
Kladurovo, Sudomsko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
15.3 km
Kladurovo, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
16.3 km
Kladurovo, S
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Brezovica (Ranovac), Pretrza
arr. 06:56
dep. 06:56
18.5 km
Brezovica (Ranovac), Zebac
arr. 07:01
dep. 07:01
19.7 km
Brezovica (Ranovac), Veliko polje
arr. 07:04
dep. 07:04
20.7 km
Brezovica (Ranovac)
arr. 07:10
22.8 km
12:22 13:00 (00:38)
Stojkici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: sredom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ranovac, Stojkici
dep. 12:22
Ranovac, Krska reka
arr. 12:25
dep. 12:25
1.7 km
Kladurovo, Butici
arr. 12:29
dep. 12:29
12.6 km
Kladurovo, Stojkin potok
arr. 12:32
dep. 12:32
14.4 km
Kladurovo, Sudomsko polje
arr. 12:36
dep. 12:36
15.3 km
Kladurovo, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
16.3 km
Kladurovo, S
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Brezovica (Ranovac), Pretrza
arr. 12:46
dep. 12:46
18.5 km
Brezovica (Ranovac), Zebac
arr. 12:51
dep. 12:51
19.7 km
Brezovica (Ranovac), Veliko polje
arr. 12:54
dep. 12:54
20.7 km
Brezovica (Ranovac)
arr. 13:00
22.8 km
Ranovac - Brezovica (Ranovac) timetable
Departures on: wednesday, 31.07.2019.
06:32 07:10 (00:38)
Stojkici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: sredom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ranovac, Stojkici
dep. 06:32
Ranovac, Krska reka
arr. 06:35
dep. 06:35
1.7 km
Kladurovo, Butici
arr. 06:39
dep. 06:39
12.6 km
Kladurovo, Stojkin potok
arr. 06:42
dep. 06:42
14.4 km
Kladurovo, Sudomsko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
15.3 km
Kladurovo, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
16.3 km
Kladurovo, S
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Brezovica (Ranovac), Pretrza
arr. 06:56
dep. 06:56
18.5 km
Brezovica (Ranovac), Zebac
arr. 07:01
dep. 07:01
19.7 km
Brezovica (Ranovac), Veliko polje
arr. 07:04
dep. 07:04
20.7 km
Brezovica (Ranovac)
arr. 07:10
22.8 km
12:22 13:00 (00:38)
Stojkici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: sredom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ranovac, Stojkici
dep. 12:22
Ranovac, Krska reka
arr. 12:25
dep. 12:25
1.7 km
Kladurovo, Butici
arr. 12:29
dep. 12:29
12.6 km
Kladurovo, Stojkin potok
arr. 12:32
dep. 12:32
14.4 km
Kladurovo, Sudomsko polje
arr. 12:36
dep. 12:36
15.3 km
Kladurovo, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
16.3 km
Kladurovo, S
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Brezovica (Ranovac), Pretrza
arr. 12:46
dep. 12:46
18.5 km
Brezovica (Ranovac), Zebac
arr. 12:51
dep. 12:51
19.7 km
Brezovica (Ranovac), Veliko polje
arr. 12:54
dep. 12:54
20.7 km
Brezovica (Ranovac)
arr. 13:00
22.8 km

Naselja Ranovac i Brezovica (Ranovac) su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ranovac je u 06:32 h, dok je poslednji polazak u 12:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.