Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ram - Veliko Gradiste timetable

friday, 13.12.2019.
06:40 07:20 (00:40)
Mesna zajednicaTC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ram, Mesna zajednica
dep. 06:40
Zatonje
arr. 06:55
dep. 06:55
6.2 km
Biskuplje, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
9.9 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 07:02
dep. 07:02
11.3 km
Kisiljevo
arr. 07:04
dep. 07:04
12.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:08
dep. 07:08
15.2 km
Topolovnik, II
arr. 07:10
dep. 07:10
16.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
17.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:17
dep. 07:17
20.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:18
dep. 07:18
21.9 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
22.7 km
14:40 15:20 (00:40)
Mesna zajednicaTC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ram, Mesna zajednica
dep. 14:40
Zatonje
arr. 14:55
dep. 14:55
6.2 km
Biskuplje, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
9.9 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:02
dep. 15:02
11.3 km
Kisiljevo
arr. 15:04
dep. 15:04
12.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
15.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:10
dep. 15:10
16.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
17.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:16
dep. 15:16
20.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
21.9 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:20
22.7 km
Ram - Veliko Gradiste timetable
Departures on: monday, 16.12.2019.
06:40 07:20 (00:40)
Mesna zajednicaTC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ram, Mesna zajednica
dep. 06:40
Zatonje
arr. 06:55
dep. 06:55
6.2 km
Biskuplje, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
9.9 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 07:02
dep. 07:02
11.3 km
Kisiljevo
arr. 07:04
dep. 07:04
12.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:08
dep. 07:08
15.2 km
Topolovnik, II
arr. 07:10
dep. 07:10
16.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
17.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:17
dep. 07:17
20.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:18
dep. 07:18
21.9 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
22.7 km
14:40 15:20 (00:40)
Mesna zajednicaTC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ram, Mesna zajednica
dep. 14:40
Zatonje
arr. 14:55
dep. 14:55
6.2 km
Biskuplje, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
9.9 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:02
dep. 15:02
11.3 km
Kisiljevo
arr. 15:04
dep. 15:04
12.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
15.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:10
dep. 15:10
16.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
17.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:16
dep. 15:16
20.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
21.9 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:20
22.7 km
Ram - Veliko Gradiste timetable
Departures on: tuesday, 17.12.2019.
06:40 07:20 (00:40)
Mesna zajednicaTC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ram, Mesna zajednica
dep. 06:40
Zatonje
arr. 06:55
dep. 06:55
6.2 km
Biskuplje, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
9.9 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 07:02
dep. 07:02
11.3 km
Kisiljevo
arr. 07:04
dep. 07:04
12.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:08
dep. 07:08
15.2 km
Topolovnik, II
arr. 07:10
dep. 07:10
16.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
17.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:17
dep. 07:17
20.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:18
dep. 07:18
21.9 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
22.7 km
14:40 15:20 (00:40)
Mesna zajednicaTC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ram, Mesna zajednica
dep. 14:40
Zatonje
arr. 14:55
dep. 14:55
6.2 km
Biskuplje, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
9.9 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:02
dep. 15:02
11.3 km
Kisiljevo
arr. 15:04
dep. 15:04
12.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
15.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:10
dep. 15:10
16.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
17.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:16
dep. 15:16
20.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
21.9 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:20
22.7 km
Ram - Veliko Gradiste timetable
Departures on: wednesday, 18.12.2019.
06:40 07:20 (00:40)
Mesna zajednicaTC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ram, Mesna zajednica
dep. 06:40
Zatonje
arr. 06:55
dep. 06:55
6.2 km
Biskuplje, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
9.9 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 07:02
dep. 07:02
11.3 km
Kisiljevo
arr. 07:04
dep. 07:04
12.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:08
dep. 07:08
15.2 km
Topolovnik, II
arr. 07:10
dep. 07:10
16.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
17.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:17
dep. 07:17
20.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:18
dep. 07:18
21.9 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:20
22.7 km
14:40 15:20 (00:40)
Mesna zajednicaTC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ram, Mesna zajednica
dep. 14:40
Zatonje
arr. 14:55
dep. 14:55
6.2 km
Biskuplje, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
9.9 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:02
dep. 15:02
11.3 km
Kisiljevo
arr. 15:04
dep. 15:04
12.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
15.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:10
dep. 15:10
16.1 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
17.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:16
dep. 15:16
20.9 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
21.9 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:20
22.7 km

Naselja Ram i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ram je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 14:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.