Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rakovac kod Raske - Raska timetable

friday, 05.03.2021.
05:50 06:45 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 05:50
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 06:04
dep. 06:04
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 06:08
dep. 06:08
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 06:11
dep. 06:11
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 06:13
dep. 06:13
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Biljanovac
arr. 06:17
dep. 06:17
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 06:22
dep. 06:22
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Bela Stena
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 06:30
dep. 06:30
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:33
dep. 06:33
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:35
dep. 06:35
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:38
dep. 06:38
31 km
Varevo near Raska
arr. 06:41
dep. 06:41
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:43
dep. 06:43
33 km
Raska, Bus station
arr. 06:45
36 km
06:50 07:45 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 06:50
Josanicka Banja, Klupci
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 07:04
dep. 07:04
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 07:07
dep. 07:07
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 07:10
dep. 07:10
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 07:12
dep. 07:12
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Biljanovac
arr. 07:21
dep. 07:21
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 07:23
dep. 07:23
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Bela Stena
arr. 07:30
dep. 07:30
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 07:34
dep. 07:34
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 07:37
dep. 07:37
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 07:39
dep. 07:39
31 km
Varevo near Raska
arr. 07:41
dep. 07:41
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 07:43
dep. 07:43
33 km
Raska, Bus station
arr. 07:45
36 km
11:20 12:15 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 11:20
Josanicka Banja, Klupci
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 11:32
dep. 11:32
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 11:34
dep. 11:34
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 11:36
dep. 11:36
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 11:41
dep. 11:41
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 11:43
dep. 11:43
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Biljanovac
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 11:49
dep. 11:49
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 11:52
dep. 11:52
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
21 km
Bela Stena
arr. 11:57
dep. 11:57
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 12:00
dep. 12:00
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 12:03
dep. 12:03
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 12:05
dep. 12:05
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 12:08
dep. 12:08
31 km
Varevo near Raska
arr. 12:11
dep. 12:11
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 12:13
dep. 12:13
33 km
Raska, Bus station
arr. 12:15
36 km
12:05 13:00 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 12:05
Josanicka Banja, Klupci
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 12:17
dep. 12:17
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 12:19
dep. 12:19
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 12:25
dep. 12:25
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 12:27
dep. 12:27
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 12:30
dep. 12:30
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Biljanovac
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 12:37
dep. 12:37
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 12:38
dep. 12:38
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
21 km
Bela Stena
arr. 12:45
dep. 12:45
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 12:47
dep. 12:47
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 12:49
dep. 12:49
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 12:54
dep. 12:54
31 km
Varevo near Raska
arr. 12:56
dep. 12:56
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 12:58
dep. 12:58
33 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
36 km
17:10 18:05 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 17:10
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:15
dep. 17:15
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 17:22
dep. 17:22
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 17:26
dep. 17:26
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 17:28
dep. 17:28
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 17:31
dep. 17:31
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 17:33
dep. 17:33
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 17:35
dep. 17:35
17 km
Biljanovac
arr. 17:37
dep. 17:37
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 17:39
dep. 17:39
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 17:42
dep. 17:42
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Bela Stena
arr. 17:47
dep. 17:47
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 17:50
dep. 17:50
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 17:53
dep. 17:53
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 17:55
dep. 17:55
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 17:58
dep. 17:58
31 km
Varevo near Raska
arr. 18:01
dep. 18:01
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 18:03
dep. 18:03
33 km
Raska, Bus station
arr. 18:05
36 km
Rakovac kod Raske - Raska timetable
Departures on: monday, 08.03.2021.
05:50 06:45 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 05:50
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 06:04
dep. 06:04
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 06:08
dep. 06:08
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 06:11
dep. 06:11
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 06:13
dep. 06:13
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Biljanovac
arr. 06:17
dep. 06:17
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 06:22
dep. 06:22
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Bela Stena
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 06:30
dep. 06:30
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:33
dep. 06:33
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:35
dep. 06:35
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:38
dep. 06:38
31 km
Varevo near Raska
arr. 06:41
dep. 06:41
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:43
dep. 06:43
33 km
Raska, Bus station
arr. 06:45
36 km
06:50 07:45 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 06:50
Josanicka Banja, Klupci
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 07:04
dep. 07:04
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 07:07
dep. 07:07
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 07:10
dep. 07:10
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 07:12
dep. 07:12
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Biljanovac
arr. 07:21
dep. 07:21
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 07:23
dep. 07:23
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Bela Stena
arr. 07:30
dep. 07:30
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 07:34
dep. 07:34
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 07:37
dep. 07:37
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 07:39
dep. 07:39
31 km
Varevo near Raska
arr. 07:41
dep. 07:41
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 07:43
dep. 07:43
33 km
Raska, Bus station
arr. 07:45
36 km
11:20 12:15 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 11:20
Josanicka Banja, Klupci
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 11:32
dep. 11:32
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 11:34
dep. 11:34
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 11:36
dep. 11:36
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 11:41
dep. 11:41
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 11:43
dep. 11:43
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Biljanovac
arr. 11:47
dep. 11:47
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 11:49
dep. 11:49
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 11:52
dep. 11:52
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
21 km
Bela Stena
arr. 11:57
dep. 11:57
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 12:00
dep. 12:00
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 12:03
dep. 12:03
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 12:05
dep. 12:05
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 12:08
dep. 12:08
31 km
Varevo near Raska
arr. 12:11
dep. 12:11
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 12:13
dep. 12:13
33 km
Raska, Bus station
arr. 12:15
36 km
12:05 13:00 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 12:05
Josanicka Banja, Klupci
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 12:17
dep. 12:17
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 12:19
dep. 12:19
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 12:25
dep. 12:25
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 12:27
dep. 12:27
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 12:30
dep. 12:30
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 12:33
dep. 12:33
17 km
Biljanovac
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 12:37
dep. 12:37
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 12:38
dep. 12:38
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
21 km
Bela Stena
arr. 12:45
dep. 12:45
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 12:47
dep. 12:47
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 12:49
dep. 12:49
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 12:54
dep. 12:54
31 km
Varevo near Raska
arr. 12:56
dep. 12:56
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 12:58
dep. 12:58
33 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
36 km
17:10 18:05 (00:55)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakovac kod Raske, Drenje
dep. 17:10
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:15
dep. 17:15
2 km
Josanicka Banja, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
6 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 17:22
dep. 17:22
7 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 17:26
dep. 17:26
10 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 17:28
dep. 17:28
12 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 17:31
dep. 17:31
14 km
Biljanovac, Korab
arr. 17:33
dep. 17:33
16 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 17:35
dep. 17:35
17 km
Biljanovac
arr. 17:37
dep. 17:37
18 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 17:39
dep. 17:39
19 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 17:42
dep. 17:42
20 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Bela Stena
arr. 17:47
dep. 17:47
22 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 17:50
dep. 17:50
24 km
Brvenik kod Raske
arr. 17:53
dep. 17:53
26 km
Beoci, Spomenik
arr. 17:55
dep. 17:55
30 km
Beoci, Rasadnik
arr. 17:58
dep. 17:58
31 km
Varevo near Raska
arr. 18:01
dep. 18:01
32 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 18:03
dep. 18:03
33 km
Raska, Bus station
arr. 18:05
36 km

Naselja Rakovac kod Raske i Raska su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rakovac kod Raske je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.