Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rakova Bara - Kucevo timetable

wednesday, 20.11.2019.
05:10 05:40 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakova Bara, Selo
dep. 05:10
Rakova Bara, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
0.9 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 05:16
dep. 05:16
3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 05:18
dep. 05:18
3.7 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:24
dep. 05:24
5.6 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 05:29
dep. 05:29
8.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 05:31
dep. 05:31
9.3 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 05:32
dep. 05:32
9.6 km
Kucevo, Potajnica
arr. 05:38
dep. 05:38
12.7 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:40
13.8 km
06:45 07:15 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakova Bara, Selo
dep. 06:45
Rakova Bara, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
0.9 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 06:53
dep. 06:53
3.7 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 06:59
dep. 06:59
5.6 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:04
dep. 07:04
8.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 07:06
dep. 07:06
9.3 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 07:07
dep. 07:07
9.6 km
Kucevo, Potajnica
arr. 07:13
dep. 07:13
12.7 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:15
13.8 km
13:10 13:40 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakova Bara, Selo
dep. 13:10
Rakova Bara, 1
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 13:16
dep. 13:16
3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 13:18
dep. 13:18
3.7 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 13:24
dep. 13:24
5.6 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 13:29
dep. 13:29
8.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 13:31
dep. 13:31
9.3 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 13:32
dep. 13:32
9.6 km
Kucevo, Potajnica
arr. 13:38
dep. 13:38
12.7 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:40
13.8 km
Rakova Bara - Kucevo timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
05:10 05:40 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakova Bara, Selo
dep. 05:10
Rakova Bara, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
0.9 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 05:16
dep. 05:16
3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 05:18
dep. 05:18
3.7 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:24
dep. 05:24
5.6 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 05:29
dep. 05:29
8.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 05:31
dep. 05:31
9.3 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 05:32
dep. 05:32
9.6 km
Kucevo, Potajnica
arr. 05:38
dep. 05:38
12.7 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:40
13.8 km
06:45 07:15 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakova Bara, Selo
dep. 06:45
Rakova Bara, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
0.9 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 06:53
dep. 06:53
3.7 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 06:59
dep. 06:59
5.6 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:04
dep. 07:04
8.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 07:06
dep. 07:06
9.3 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 07:07
dep. 07:07
9.6 km
Kucevo, Potajnica
arr. 07:13
dep. 07:13
12.7 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:15
13.8 km
13:10 13:40 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakova Bara, Selo
dep. 13:10
Rakova Bara, 1
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 13:16
dep. 13:16
3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 13:18
dep. 13:18
3.7 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 13:24
dep. 13:24
5.6 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 13:29
dep. 13:29
8.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 13:31
dep. 13:31
9.3 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 13:32
dep. 13:32
9.6 km
Kucevo, Potajnica
arr. 13:38
dep. 13:38
12.7 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:40
13.8 km
Rakova Bara - Kucevo timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
05:10 05:40 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakova Bara, Selo
dep. 05:10
Rakova Bara, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
0.9 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 05:16
dep. 05:16
3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 05:18
dep. 05:18
3.7 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:24
dep. 05:24
5.6 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 05:29
dep. 05:29
8.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 05:31
dep. 05:31
9.3 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 05:32
dep. 05:32
9.6 km
Kucevo, Potajnica
arr. 05:38
dep. 05:38
12.7 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:40
13.8 km
06:45 07:15 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakova Bara, Selo
dep. 06:45
Rakova Bara, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
0.9 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 06:53
dep. 06:53
3.7 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 06:59
dep. 06:59
5.6 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:04
dep. 07:04
8.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 07:06
dep. 07:06
9.3 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 07:07
dep. 07:07
9.6 km
Kucevo, Potajnica
arr. 07:13
dep. 07:13
12.7 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:15
13.8 km
13:10 13:40 (00:30)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rakova Bara, Selo
dep. 13:10
Rakova Bara, 1
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 13:16
dep. 13:16
3 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 13:18
dep. 13:18
3.7 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 13:24
dep. 13:24
5.6 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 13:29
dep. 13:29
8.8 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 13:31
dep. 13:31
9.3 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 13:32
dep. 13:32
9.6 km
Kucevo, Potajnica
arr. 13:38
dep. 13:38
12.7 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:40
13.8 km

Naselja Rakova Bara i Kucevo su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rakova Bara je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 13:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.