Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rajac kod Negotina - Negotin timetable

thursday, 30.05.2024.
07:43 08:20 (00:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajac kod Negotina, Railway station
dep. 07:43
Rogljevo, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:49
3 km
Veljkovo, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Kobisnica, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
15 km
Negotin, Railway station
arr. 08:20
23 km
08:41 09:47 (01:06)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajac kod Negotina, Intersection
dep. 08:41
Aleksandrovac near Negotin
arr. 07:59
dep. 07:59
-22.3 km
Crnomasnica, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
-15.7 km
Bracevac, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
-11 km
Tamnic, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
-6 km
Rogljevo, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
16 km
Veljkovo, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
19 km
Kobisnica, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
28.3 km
Kobisnica, Škola
arr. 09:18
dep. 09:18
29 km
Negotin, Bus station
arr. 09:47
42.5 km
08:41 09:47 (01:06)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajac kod Negotina, Intersection
dep. 08:41
Aleksandrovac near Negotin
arr. 07:59
dep. 07:59
-22.3 km
Crnomasnica, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
-15.7 km
Bracevac, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
-11 km
Tamnic, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
-6 km
arr. 08:55
dep. 08:55
7.9 km
Rogljevo, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
16 km
Veljkovo, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
19 km
Kobisnica, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
28.3 km
Kobisnica, Škola
arr. 09:18
dep. 09:18
29 km
arr. 09:34
dep. 09:34
40.2 km
Negotin, Bus station
arr. 09:47
42.5 km
12:53 13:30 (00:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajac kod Negotina, Railway station
dep. 12:53
Rogljevo, Railway station
arr. 12:59
dep. 12:59
3 km
Veljkovo, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Kobisnica, Railway station
arr. 13:20
dep. 13:20
15 km
Negotin, Railway station
arr. 13:30
23 km
13:20 15:15 (01:55)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajac kod Negotina, Intersection
dep. 13:20
Aleksandrovac near Negotin
arr. 13:26
dep. 13:26
2.5 km
Crnomasnica, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
9.1 km
Bracevac, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
13.8 km
Tamnic, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
18.8 km
Smedovac, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
24.8 km
arr. 14:18
dep. 14:18
30.4 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
36.7 km
Rogljevo, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
40.8 km
Veljkovo, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
43.8 km
Kobisnica, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
53.1 km
Kobisnica, Škola
arr. 14:54
dep. 14:54
53.8 km
Srbovo, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
61.3 km
arr. 15:12
dep. 15:12
65 km
Negotin, Bus station
arr. 15:15
67.3 km
14:58 16:05 (01:07)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajac kod Negotina, Intersection
dep. 14:58
Aleksandrovac near Negotin
arr. 14:16
dep. 14:16
-22.3 km
Crnomasnica, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
-15.7 km
Bracevac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
-11 km
Tamnic, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
-6 km
Smedovac, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
5.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
7.9 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
11.9 km
Rogljevo, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
16 km
Veljkovo, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
19 km
Kobisnica, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
28.3 km
Kobisnica, Škola
arr. 15:46
dep. 15:46
29 km
Srbovo, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
36.5 km
arr. 16:02
dep. 16:02
40.2 km
Negotin, Bus station
arr. 16:05
42.5 km
16:27 18:22 (01:55)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajac kod Negotina, Intersection
dep. 16:27
Aleksandrovac near Negotin
arr. 16:33
dep. 16:33
2.5 km
Crnomasnica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
9.1 km
Bracevac, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
13.8 km
Tamnic, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
18.8 km
Smedovac, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
24.8 km
arr. 17:25
dep. 17:25
30.4 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
36.7 km
Rogljevo, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
40.8 km
Veljkovo, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
43.8 km
Kobisnica, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
53.1 km
Kobisnica, Škola
arr. 18:01
dep. 18:01
53.8 km
Srbovo, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
61.3 km
arr. 18:19
dep. 18:19
65 km
Negotin, Bus station
arr. 18:22
67.3 km
17:15 18:22 (01:07)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajac kod Negotina, Intersection
dep. 17:15
Aleksandrovac near Negotin
arr. 16:33
dep. 16:33
-22.3 km
Crnomasnica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
-15.7 km
Bracevac, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
-11 km
Tamnic, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
-6 km
Smedovac, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
5.6 km
arr. 17:29
dep. 17:29
7.9 km
Kovilovo kod Negotina, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
11.9 km
Rogljevo, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
16 km
Veljkovo, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
19 km
Kobisnica, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
28.3 km
Kobisnica, Škola
arr. 18:03
dep. 18:03
29 km
Srbovo, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
36.5 km
arr. 18:19
dep. 18:19
40.2 km
Negotin, Bus station
arr. 18:22
42.5 km
17:48 18:25 (00:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rajac kod Negotina, Railway station
dep. 17:48
Rogljevo, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:54
3 km
Veljkovo, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Kobisnica, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
15 km
Negotin, Railway station
arr. 18:25
23 km

Naselja Rajac kod Negotina i Negotin su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rajac kod Negotina je u 07:43 h, dok je poslednji polazak u 17:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.