Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radovnica - Vranje timetable

wednesday, 16.10.2019.
03:50 05:28 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 03:50
Gornji Stajevac
arr. 03:55
dep. 03:55
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 04:01
dep. 04:01
6 km
Zladovce
arr. 04:08
dep. 04:08
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 04:15
dep. 04:15
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:17
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 04:18
dep. 04:18
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 04:20
dep. 04:20
17.3 km
Donja Trnica
arr. 04:22
dep. 04:22
18.7 km
Sajince
arr. 04:29
dep. 04:29
22.9 km
Saprance, 1
arr. 04:33
dep. 04:33
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 04:37
dep. 04:37
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 04:46
dep. 04:46
33.3 km
Brnjare
arr. 04:53
dep. 04:53
38.1 km
Sveta Petka
arr. 04:56
dep. 04:56
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 05:00
dep. 05:00
43.5 km
Klinovac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
44.1 km
Krsevica, III
arr. 05:02
dep. 05:02
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 05:03
dep. 05:03
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
48 km
Ristovac
arr. 05:08
dep. 05:08
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:11
dep. 05:11
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:15
dep. 05:15
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 05:18
dep. 05:18
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 05:28
63.4 km
06:30 08:08 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 06:30
Gornji Stajevac
arr. 06:35
dep. 06:35
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Zladovce
arr. 06:48
dep. 06:48
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 06:55
dep. 06:55
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 07:00
dep. 07:00
17.3 km
Donja Trnica
arr. 07:02
dep. 07:02
18.7 km
Sajince
arr. 07:09
dep. 07:09
22.9 km
Saprance, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 07:17
dep. 07:17
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 07:26
dep. 07:26
33.3 km
Brnjare
arr. 07:33
dep. 07:33
38.1 km
Sveta Petka
arr. 07:36
dep. 07:36
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 07:40
dep. 07:40
43.5 km
Klinovac, I
arr. 07:41
dep. 07:41
44.1 km
Krsevica, III
arr. 07:42
dep. 07:42
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 07:44
dep. 07:44
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
48 km
Ristovac
arr. 07:48
dep. 07:48
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:51
dep. 07:51
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:55
dep. 07:55
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 07:58
dep. 07:58
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 08:08
63.4 km
08:30 10:08 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 08:30
Gornji Stajevac
arr. 08:35
dep. 08:35
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
Zladovce
arr. 08:48
dep. 08:48
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 08:55
dep. 08:55
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 09:00
dep. 09:00
17.3 km
Donja Trnica
arr. 09:02
dep. 09:02
18.7 km
Sajince
arr. 09:09
dep. 09:09
22.9 km
Saprance, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 09:17
dep. 09:17
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 09:26
dep. 09:26
33.3 km
Brnjare
arr. 09:33
dep. 09:33
38.1 km
Sveta Petka
arr. 09:36
dep. 09:36
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 09:40
dep. 09:40
43.5 km
Klinovac, I
arr. 09:41
dep. 09:41
44.1 km
Krsevica, III
arr. 09:42
dep. 09:42
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 09:43
dep. 09:43
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:46
dep. 09:46
48 km
Ristovac
arr. 09:48
dep. 09:48
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:51
dep. 09:51
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:55
dep. 09:55
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 09:58
dep. 09:58
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 10:08
63.4 km
11:30 13:08 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 11:30
Gornji Stajevac
arr. 11:35
dep. 11:35
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Zladovce
arr. 11:48
dep. 11:48
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 11:55
dep. 11:55
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 12:00
dep. 12:00
17.3 km
Donja Trnica
arr. 12:02
dep. 12:02
18.7 km
Sajince
arr. 12:09
dep. 12:09
22.9 km
Saprance, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 12:17
dep. 12:17
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 12:26
dep. 12:26
33.3 km
Brnjare
arr. 12:33
dep. 12:33
38.1 km
Sveta Petka
arr. 12:36
dep. 12:36
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:40
dep. 12:40
43.5 km
Klinovac, I
arr. 12:41
dep. 12:41
44.1 km
Krsevica, III
arr. 12:42
dep. 12:42
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:43
dep. 12:43
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:44
dep. 12:44
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
48 km
Ristovac
arr. 12:48
dep. 12:48
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:51
dep. 12:51
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:55
dep. 12:55
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 12:58
dep. 12:58
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 13:08
63.4 km
14:15 15:53 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 14:15
Gornji Stajevac
arr. 14:20
dep. 14:20
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Zladovce
arr. 14:33
dep. 14:33
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 14:40
dep. 14:40
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 14:42
dep. 14:42
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 14:45
dep. 14:45
17.3 km
Donja Trnica
arr. 14:47
dep. 14:47
18.7 km
Sajince
arr. 14:54
dep. 14:54
22.9 km
Saprance, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 15:02
dep. 15:02
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 15:11
dep. 15:11
33.3 km
Brnjare
arr. 15:18
dep. 15:18
38.1 km
Sveta Petka
arr. 15:21
dep. 15:21
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:25
dep. 15:25
43.5 km
Klinovac, I
arr. 15:26
dep. 15:26
44.1 km
Krsevica, III
arr. 15:27
dep. 15:27
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:28
dep. 15:28
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:29
dep. 15:29
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
48 km
Ristovac
arr. 15:33
dep. 15:33
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:36
dep. 15:36
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 15:40
dep. 15:40
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 15:43
dep. 15:43
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 15:53
63.4 km
17:00 18:38 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 17:00
Gornji Stajevac
arr. 17:05
dep. 17:05
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 17:11
dep. 17:11
6 km
Zladovce
arr. 17:18
dep. 17:18
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 17:25
dep. 17:25
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 17:28
dep. 17:28
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 17:30
dep. 17:30
17.3 km
Donja Trnica
arr. 17:32
dep. 17:32
18.7 km
Sajince
arr. 17:39
dep. 17:39
22.9 km
Saprance, 1
arr. 17:43
dep. 17:43
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 17:47
dep. 17:47
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 17:56
dep. 17:56
33.3 km
Brnjare
arr. 18:03
dep. 18:03
38.1 km
Sveta Petka
arr. 18:06
dep. 18:06
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 18:10
dep. 18:10
43.5 km
Klinovac, I
arr. 18:11
dep. 18:11
44.1 km
Krsevica, III
arr. 18:12
dep. 18:12
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 18:13
dep. 18:13
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
48 km
Ristovac
arr. 18:18
dep. 18:18
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 18:21
dep. 18:21
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 18:25
dep. 18:25
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 18:28
dep. 18:28
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 18:38
63.4 km
19:45 21:23 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 19:45
Gornji Stajevac
arr. 19:50
dep. 19:50
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 19:56
dep. 19:56
6 km
Zladovce
arr. 20:03
dep. 20:03
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 20:10
dep. 20:10
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 20:15
dep. 20:15
17.3 km
Donja Trnica
arr. 20:17
dep. 20:17
18.7 km
Sajince
arr. 20:24
dep. 20:24
22.9 km
Saprance, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 20:32
dep. 20:32
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 20:41
dep. 20:41
33.3 km
Brnjare
arr. 20:48
dep. 20:48
38.1 km
Sveta Petka
arr. 20:51
dep. 20:51
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 20:55
dep. 20:55
43.5 km
Klinovac, I
arr. 20:56
dep. 20:56
44.1 km
Krsevica, III
arr. 20:57
dep. 20:57
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:58
dep. 20:58
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 20:59
dep. 20:59
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
48 km
Ristovac
arr. 21:03
dep. 21:03
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:06
dep. 21:06
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:10
dep. 21:10
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 21:13
dep. 21:13
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 21:23
63.4 km
22:10 23:48 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 22:10
Gornji Stajevac
arr. 22:15
dep. 22:15
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Zladovce
arr. 22:28
dep. 22:28
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 22:35
dep. 22:35
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 22:37
dep. 22:37
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 22:38
dep. 22:38
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 22:40
dep. 22:40
17.3 km
Donja Trnica
arr. 22:42
dep. 22:42
18.7 km
Sajince
arr. 22:49
dep. 22:49
22.9 km
Saprance, 1
arr. 22:53
dep. 22:53
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 22:57
dep. 22:57
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 23:06
dep. 23:06
33.3 km
Brnjare
arr. 23:13
dep. 23:13
38.1 km
Sveta Petka
arr. 23:16
dep. 23:16
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 23:20
dep. 23:20
43.5 km
Klinovac, I
arr. 23:21
dep. 23:21
44.1 km
Krsevica, III
arr. 23:22
dep. 23:22
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 23:23
dep. 23:23
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 23:24
dep. 23:24
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 23:26
dep. 23:26
48 km
Ristovac
arr. 23:28
dep. 23:28
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 23:31
dep. 23:31
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 23:35
dep. 23:35
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 23:38
dep. 23:38
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 23:48
63.4 km

Naselja Radovnica i Vranje su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 38min., a najduže 01h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radovnica je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.