Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radovnica - Vranje timetable

thursday, 18.08.2022.
03:50 05:28 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 03:50
Gornji Stajevac
arr. 03:55
dep. 03:55
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 04:01
dep. 04:01
6 km
Zladovce
arr. 04:08
dep. 04:08
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 04:15
dep. 04:15
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:17
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 04:18
dep. 04:18
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 04:20
dep. 04:20
17.3 km
Donja Trnica
arr. 04:22
dep. 04:22
18.7 km
Sajince
arr. 04:29
dep. 04:29
22.9 km
Saprance, 1
arr. 04:33
dep. 04:33
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 04:37
dep. 04:37
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 04:46
dep. 04:46
33.3 km
Brnjare
arr. 04:53
dep. 04:53
38.1 km
Sveta Petka
arr. 04:56
dep. 04:56
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 05:00
dep. 05:00
43.5 km
Klinovac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
44.1 km
Krsevica, III
arr. 05:02
dep. 05:02
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 05:03
dep. 05:03
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
48 km
Ristovac
arr. 05:08
dep. 05:08
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:11
dep. 05:11
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:15
dep. 05:15
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 05:18
dep. 05:18
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 05:28
63.4 km
06:30 08:08 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 06:30
Gornji Stajevac
arr. 06:35
dep. 06:35
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Zladovce
arr. 06:48
dep. 06:48
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 06:55
dep. 06:55
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 07:00
dep. 07:00
17.3 km
Donja Trnica
arr. 07:02
dep. 07:02
18.7 km
Sajince
arr. 07:09
dep. 07:09
22.9 km
Saprance, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 07:17
dep. 07:17
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 07:26
dep. 07:26
33.3 km
Brnjare
arr. 07:33
dep. 07:33
38.1 km
Sveta Petka
arr. 07:36
dep. 07:36
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 07:40
dep. 07:40
43.5 km
Klinovac, I
arr. 07:41
dep. 07:41
44.1 km
Krsevica, III
arr. 07:42
dep. 07:42
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 07:44
dep. 07:44
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
48 km
Ristovac
arr. 07:48
dep. 07:48
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:51
dep. 07:51
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:55
dep. 07:55
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 07:58
dep. 07:58
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 08:08
63.4 km
11:30 13:08 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 11:30
Gornji Stajevac
arr. 11:35
dep. 11:35
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Zladovce
arr. 11:48
dep. 11:48
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 11:55
dep. 11:55
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 12:00
dep. 12:00
17.3 km
Donja Trnica
arr. 12:02
dep. 12:02
18.7 km
Sajince
arr. 12:09
dep. 12:09
22.9 km
Saprance, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 12:17
dep. 12:17
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 12:26
dep. 12:26
33.3 km
Brnjare
arr. 12:33
dep. 12:33
38.1 km
Sveta Petka
arr. 12:36
dep. 12:36
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:40
dep. 12:40
43.5 km
Klinovac, I
arr. 12:41
dep. 12:41
44.1 km
Krsevica, III
arr. 12:42
dep. 12:42
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:43
dep. 12:43
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:44
dep. 12:44
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
48 km
Ristovac
arr. 12:48
dep. 12:48
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:51
dep. 12:51
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:55
dep. 12:55
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 12:58
dep. 12:58
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 13:08
63.4 km
19:45 21:23 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 19:45
Gornji Stajevac
arr. 19:50
dep. 19:50
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 19:56
dep. 19:56
6 km
Zladovce
arr. 20:03
dep. 20:03
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 20:10
dep. 20:10
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 20:15
dep. 20:15
17.3 km
Donja Trnica
arr. 20:17
dep. 20:17
18.7 km
Sajince
arr. 20:24
dep. 20:24
22.9 km
Saprance, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 20:32
dep. 20:32
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 20:41
dep. 20:41
33.3 km
Brnjare
arr. 20:48
dep. 20:48
38.1 km
Sveta Petka
arr. 20:51
dep. 20:51
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 20:55
dep. 20:55
43.5 km
Klinovac, I
arr. 20:56
dep. 20:56
44.1 km
Krsevica, III
arr. 20:57
dep. 20:57
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:58
dep. 20:58
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 20:59
dep. 20:59
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
48 km
Ristovac
arr. 21:03
dep. 21:03
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:06
dep. 21:06
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:10
dep. 21:10
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 21:13
dep. 21:13
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 21:23
63.4 km
Radovnica - Vranje timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
03:50 05:28 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 03:50
Gornji Stajevac
arr. 03:55
dep. 03:55
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 04:01
dep. 04:01
6 km
Zladovce
arr. 04:08
dep. 04:08
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 04:15
dep. 04:15
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:17
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 04:18
dep. 04:18
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 04:20
dep. 04:20
17.3 km
Donja Trnica
arr. 04:22
dep. 04:22
18.7 km
Sajince
arr. 04:29
dep. 04:29
22.9 km
Saprance, 1
arr. 04:33
dep. 04:33
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 04:37
dep. 04:37
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 04:46
dep. 04:46
33.3 km
Brnjare
arr. 04:53
dep. 04:53
38.1 km
Sveta Petka
arr. 04:56
dep. 04:56
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 05:00
dep. 05:00
43.5 km
Klinovac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
44.1 km
Krsevica, III
arr. 05:02
dep. 05:02
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 05:03
dep. 05:03
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
48 km
Ristovac
arr. 05:08
dep. 05:08
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:11
dep. 05:11
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:15
dep. 05:15
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 05:18
dep. 05:18
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 05:28
63.4 km
06:30 08:08 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 06:30
Gornji Stajevac
arr. 06:35
dep. 06:35
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Zladovce
arr. 06:48
dep. 06:48
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 06:55
dep. 06:55
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 07:00
dep. 07:00
17.3 km
Donja Trnica
arr. 07:02
dep. 07:02
18.7 km
Sajince
arr. 07:09
dep. 07:09
22.9 km
Saprance, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 07:17
dep. 07:17
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 07:26
dep. 07:26
33.3 km
Brnjare
arr. 07:33
dep. 07:33
38.1 km
Sveta Petka
arr. 07:36
dep. 07:36
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 07:40
dep. 07:40
43.5 km
Klinovac, I
arr. 07:41
dep. 07:41
44.1 km
Krsevica, III
arr. 07:42
dep. 07:42
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 07:44
dep. 07:44
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
48 km
Ristovac
arr. 07:48
dep. 07:48
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:51
dep. 07:51
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:55
dep. 07:55
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 07:58
dep. 07:58
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 08:08
63.4 km
11:30 13:08 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 11:30
Gornji Stajevac
arr. 11:35
dep. 11:35
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Zladovce
arr. 11:48
dep. 11:48
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 11:55
dep. 11:55
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 12:00
dep. 12:00
17.3 km
Donja Trnica
arr. 12:02
dep. 12:02
18.7 km
Sajince
arr. 12:09
dep. 12:09
22.9 km
Saprance, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 12:17
dep. 12:17
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 12:26
dep. 12:26
33.3 km
Brnjare
arr. 12:33
dep. 12:33
38.1 km
Sveta Petka
arr. 12:36
dep. 12:36
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:40
dep. 12:40
43.5 km
Klinovac, I
arr. 12:41
dep. 12:41
44.1 km
Krsevica, III
arr. 12:42
dep. 12:42
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:43
dep. 12:43
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:44
dep. 12:44
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
48 km
Ristovac
arr. 12:48
dep. 12:48
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:51
dep. 12:51
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:55
dep. 12:55
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 12:58
dep. 12:58
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 13:08
63.4 km
19:45 21:23 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovnica
dep. 19:45
Gornji Stajevac
arr. 19:50
dep. 19:50
2.7 km
Donji Stajevac
arr. 19:56
dep. 19:56
6 km
Zladovce
arr. 20:03
dep. 20:03
10.3 km
Trgoviste, Trafika
arr. 20:10
dep. 20:10
15.2 km
Trgoviste, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
15.9 km
Trgoviste, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
16.3 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 20:15
dep. 20:15
17.3 km
Donja Trnica
arr. 20:17
dep. 20:17
18.7 km
Sajince
arr. 20:24
dep. 20:24
22.9 km
Saprance, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
25.4 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 20:32
dep. 20:32
28.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 20:41
dep. 20:41
33.3 km
Brnjare
arr. 20:48
dep. 20:48
38.1 km
Sveta Petka
arr. 20:51
dep. 20:51
40.3 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 20:55
dep. 20:55
43.5 km
Klinovac, I
arr. 20:56
dep. 20:56
44.1 km
Krsevica, III
arr. 20:57
dep. 20:57
45.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:58
dep. 20:58
46 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 20:59
dep. 20:59
46.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
48 km
Ristovac
arr. 21:03
dep. 21:03
49.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:06
dep. 21:06
51.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:10
dep. 21:10
54.6 km
Donji Neradovac
arr. 21:13
dep. 21:13
56.7 km
Vranje, Bus station
arr. 21:23
63.4 km

Naselja Radovnica i Vranje su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 38min., a najduže 01h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radovnica je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.