Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radovasnica - Sabac timetable

friday, 30.07.2021.
05:35 06:25 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 05:35
Radovasnica, Nedici
arr. 05:37
dep. 05:37
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 05:40
dep. 05:40
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 05:41
dep. 05:41
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Culjkovic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 05:47
dep. 05:47
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 05:50
dep. 05:50
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 05:51
dep. 05:51
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 05:53
dep. 05:53
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Bogosavac, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 06:04
dep. 06:04
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 06:09
dep. 06:09
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 06:10
dep. 06:10
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:11
dep. 06:11
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 06:12
dep. 06:12
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 06:13
dep. 06:13
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:15
dep. 06:15
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:17
dep. 06:17
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:18
dep. 06:18
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:21
dep. 06:21
22.7 km
arr. 06:22
dep. 06:22
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:25
25.1 km
11:00 11:50 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 11:00
Radovasnica, Nedici
arr. 11:02
dep. 11:02
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 11:05
dep. 11:05
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 11:06
dep. 11:06
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Culjkovic, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 11:12
dep. 11:12
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 11:15
dep. 11:15
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 11:16
dep. 11:16
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 11:18
dep. 11:18
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Bogosavac, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 11:29
dep. 11:29
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 11:34
dep. 11:34
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 11:35
dep. 11:35
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 11:36
dep. 11:36
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 11:37
dep. 11:37
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 11:38
dep. 11:38
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 11:39
dep. 11:39
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 11:40
dep. 11:40
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 11:42
dep. 11:42
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 11:43
dep. 11:43
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 11:46
dep. 11:46
22.7 km
arr. 11:47
dep. 11:47
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 11:50
25.1 km
13:00 13:50 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 13:00
Radovasnica, Nedici
arr. 13:02
dep. 13:02
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 13:05
dep. 13:05
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 13:06
dep. 13:06
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 13:07
dep. 13:07
4 km
Culjkovic, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 13:12
dep. 13:12
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 13:15
dep. 13:15
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 13:16
dep. 13:16
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 13:18
dep. 13:18
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
10 km
Bogosavac, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 13:29
dep. 13:29
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 13:34
dep. 13:34
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 13:35
dep. 13:35
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 13:36
dep. 13:36
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 13:37
dep. 13:37
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 13:38
dep. 13:38
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 13:42
dep. 13:42
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 13:43
dep. 13:43
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:46
dep. 13:46
22.7 km
arr. 13:47
dep. 13:47
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 13:50
25.1 km
16:30 17:20 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 16:30
Radovasnica, Nedici
arr. 16:32
dep. 16:32
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 16:35
dep. 16:35
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 16:36
dep. 16:36
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Culjkovic, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 16:42
dep. 16:42
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 16:45
dep. 16:45
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 16:46
dep. 16:46
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 16:48
dep. 16:48
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Bogosavac, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 16:59
dep. 16:59
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 17:04
dep. 17:04
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 17:06
dep. 17:06
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 17:07
dep. 17:07
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 17:08
dep. 17:08
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 17:10
dep. 17:10
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 17:12
dep. 17:12
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 17:13
dep. 17:13
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 17:16
dep. 17:16
22.7 km
arr. 17:17
dep. 17:17
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 17:20
25.1 km
18:20 19:10 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 18:20
Radovasnica, Nedici
arr. 18:22
dep. 18:22
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 18:25
dep. 18:25
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 18:26
dep. 18:26
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
Culjkovic, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 18:32
dep. 18:32
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 18:35
dep. 18:35
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 18:36
dep. 18:36
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 18:38
dep. 18:38
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
Bogosavac, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 18:49
dep. 18:49
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 18:52
dep. 18:52
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 18:54
dep. 18:54
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 18:55
dep. 18:55
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 18:56
dep. 18:56
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 18:57
dep. 18:57
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 18:58
dep. 18:58
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 19:00
dep. 19:00
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 19:02
dep. 19:02
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 19:03
dep. 19:03
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:06
dep. 19:06
22.7 km
arr. 19:07
dep. 19:07
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 19:10
25.1 km
21:00 21:50 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 21:00
Radovasnica, Nedici
arr. 21:02
dep. 21:02
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 21:05
dep. 21:05
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 21:06
dep. 21:06
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 21:07
dep. 21:07
4 km
Culjkovic, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 21:12
dep. 21:12
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 21:15
dep. 21:15
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 21:16
dep. 21:16
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 21:18
dep. 21:18
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Bogosavac, Center
arr. 21:26
dep. 21:26
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 21:29
dep. 21:29
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 21:32
dep. 21:32
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 21:34
dep. 21:34
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 21:35
dep. 21:35
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 21:36
dep. 21:36
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 21:37
dep. 21:37
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 21:38
dep. 21:38
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 21:39
dep. 21:39
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 21:40
dep. 21:40
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 21:42
dep. 21:42
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 21:43
dep. 21:43
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 21:46
dep. 21:46
22.7 km
arr. 21:47
dep. 21:47
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 21:50
25.1 km
Radovasnica - Sabac timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
05:35 06:25 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 05:35
Radovasnica, Nedici
arr. 05:37
dep. 05:37
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 05:40
dep. 05:40
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 05:41
dep. 05:41
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Culjkovic, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 05:47
dep. 05:47
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 05:50
dep. 05:50
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 05:51
dep. 05:51
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 05:53
dep. 05:53
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Bogosavac, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 06:04
dep. 06:04
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 06:09
dep. 06:09
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 06:10
dep. 06:10
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:11
dep. 06:11
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 06:12
dep. 06:12
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 06:13
dep. 06:13
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:15
dep. 06:15
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:17
dep. 06:17
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:18
dep. 06:18
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:21
dep. 06:21
22.7 km
arr. 06:22
dep. 06:22
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:25
25.1 km
11:00 11:50 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 11:00
Radovasnica, Nedici
arr. 11:02
dep. 11:02
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 11:05
dep. 11:05
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 11:06
dep. 11:06
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Culjkovic, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 11:12
dep. 11:12
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 11:15
dep. 11:15
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 11:16
dep. 11:16
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 11:18
dep. 11:18
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Bogosavac, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 11:29
dep. 11:29
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 11:34
dep. 11:34
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 11:35
dep. 11:35
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 11:36
dep. 11:36
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 11:37
dep. 11:37
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 11:38
dep. 11:38
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 11:39
dep. 11:39
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 11:40
dep. 11:40
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 11:42
dep. 11:42
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 11:43
dep. 11:43
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 11:46
dep. 11:46
22.7 km
arr. 11:47
dep. 11:47
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 11:50
25.1 km
16:30 17:20 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 16:30
Radovasnica, Nedici
arr. 16:32
dep. 16:32
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 16:35
dep. 16:35
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 16:36
dep. 16:36
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 16:37
dep. 16:37
4 km
Culjkovic, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 16:42
dep. 16:42
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 16:45
dep. 16:45
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 16:46
dep. 16:46
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 16:48
dep. 16:48
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Bogosavac, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 16:59
dep. 16:59
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 17:04
dep. 17:04
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 17:06
dep. 17:06
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 17:07
dep. 17:07
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 17:08
dep. 17:08
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 17:10
dep. 17:10
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 17:12
dep. 17:12
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 17:13
dep. 17:13
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 17:16
dep. 17:16
22.7 km
arr. 17:17
dep. 17:17
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 17:20
25.1 km
18:20 19:10 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 18:20
Radovasnica, Nedici
arr. 18:22
dep. 18:22
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 18:25
dep. 18:25
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 18:26
dep. 18:26
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
Culjkovic, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 18:32
dep. 18:32
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 18:35
dep. 18:35
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 18:36
dep. 18:36
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 18:38
dep. 18:38
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
Bogosavac, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 18:49
dep. 18:49
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 18:52
dep. 18:52
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 18:54
dep. 18:54
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 18:55
dep. 18:55
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 18:56
dep. 18:56
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 18:57
dep. 18:57
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 18:58
dep. 18:58
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 19:00
dep. 19:00
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 19:02
dep. 19:02
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 19:03
dep. 19:03
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:06
dep. 19:06
22.7 km
arr. 19:07
dep. 19:07
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 19:10
25.1 km
21:00 21:50 (00:50)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radovasnica, Selo
dep. 21:00
Radovasnica, Nedici
arr. 21:02
dep. 21:02
1.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 21:05
dep. 21:05
1.9 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 21:06
dep. 21:06
2.7 km
Culjkovic, Markovici
arr. 21:07
dep. 21:07
4 km
Culjkovic, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
4.7 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 21:12
dep. 21:12
6.3 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 21:15
dep. 21:15
7.8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 21:16
dep. 21:16
8.7 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 21:18
dep. 21:18
9.6 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Bogosavac, Center
arr. 21:26
dep. 21:26
12.6 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 21:29
dep. 21:29
13.9 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 21:32
dep. 21:32
15.3 km
Sabac, Zatvor
arr. 21:34
dep. 21:34
16.3 km
Sabac, Zabran
arr. 21:35
dep. 21:35
17 km
Sabac, Bursaci
arr. 21:36
dep. 21:36
17.7 km
Sabac, Ralici
arr. 21:37
dep. 21:37
18.4 km
Sabac, Lipa
arr. 21:38
dep. 21:38
18.9 km
Sabac, Dom
arr. 21:39
dep. 21:39
19.5 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 21:40
dep. 21:40
20.1 km
Sabac, Samousluga
arr. 21:42
dep. 21:42
21.2 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 21:43
dep. 21:43
21.8 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 21:46
dep. 21:46
22.7 km
arr. 21:47
dep. 21:47
23.4 km
Sabac, Bus station
arr. 21:50
25.1 km

Naselja Radovasnica i Sabac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radovasnica je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.