Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radojevo - Novi Sad timetable

thursday, 20.02.2020.
13:20 16:07 (02:47)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 13:20
Srpska Crnja
arr. 13:33
dep. 13:33
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
46.8 km
arr. 14:17
dep. 14:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
dep. 15:09
69.7 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 15:17
dep. 15:17
75.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
117.6 km
arr. 16:07
119.4 km
Radojevo - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
13:20 16:07 (02:47)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 13:20
Srpska Crnja
arr. 13:33
dep. 13:33
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
46.8 km
arr. 14:17
dep. 14:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
dep. 15:09
69.7 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 15:17
dep. 15:17
75.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
117.6 km
arr. 16:07
119.4 km
Radojevo - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
13:20 16:07 (02:47)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 13:20
Srpska Crnja
arr. 13:33
dep. 13:33
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
46.8 km
arr. 14:17
dep. 14:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
dep. 15:09
69.7 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 15:17
dep. 15:17
75.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
117.6 km
arr. 16:07
119.4 km
Radojevo - Novi Sad timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
13:20 16:07 (02:47)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 13:20
Srpska Crnja
arr. 13:33
dep. 13:33
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
46.8 km
arr. 14:17
dep. 14:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
dep. 15:09
69.7 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 15:17
dep. 15:17
75.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
117.6 km
arr. 16:07
119.4 km
17:30 19:51 (02:21)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 17:30
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 17:50
dep. 17:50
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 17:55
dep. 17:55
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 17:59
dep. 17:59
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:04
dep. 18:04
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:08
dep. 18:08
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:13
dep. 18:13
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:19
dep. 18:19
46.8 km
arr. 18:27
dep. 18:27
56 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:38
dep. 18:38
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:52
dep. 18:52
69.7 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 19:00
dep. 19:00
75.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:46
dep. 19:46
117.6 km
arr. 19:51
119.4 km
Radojevo - Novi Sad timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
13:20 16:07 (02:47)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 13:20
Srpska Crnja
arr. 13:33
dep. 13:33
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
46.8 km
arr. 14:17
dep. 14:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
dep. 15:09
69.7 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 15:17
dep. 15:17
75.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
117.6 km
arr. 16:07
119.4 km
Radojevo - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
13:20 16:07 (02:47)
Ugao Milete Jaksica i Ive Lole RibaraMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
dep. 13:20
Srpska Crnja
arr. 13:33
dep. 13:33
10.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 13:40
dep. 13:40
17.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 13:45
dep. 13:45
22.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
46.8 km
arr. 14:17
dep. 14:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
dep. 15:09
69.7 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 15:17
dep. 15:17
75.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
117.6 km
arr. 16:07
119.4 km

Naselja Radojevo i Novi Sad su međusobno udaljena ~120 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 21min., a najduže 02h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radojevo je u 13:20 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.