Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radevo Selo - Jasenica kod Valjeva timetable

sunday, 14.04.2024.
06:15 06:43 (00:28)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radevo Selo, Dom
dep. 06:15
Valjevo, J. kuce
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 06:18
dep. 06:18
1.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 06:19
dep. 06:19
1.5 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 06:20
dep. 06:20
1.8 km
Valjevo, Biro
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 06:23
dep. 06:23
2.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
arr. 06:25
dep. 06:25
3.2 km
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 06:28
dep. 06:28
3.9 km
Valjevo, Bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
4.3 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 06:31
dep. 06:31
4.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
arr. 06:34
dep. 06:34
5.9 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:35
dep. 06:35
6.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:36
dep. 06:36
6.8 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Jasenica kod Valjeva, Cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
7.4 km
Jasenica kod Valjeva, Bagrem
arr. 06:41
dep. 06:41
7.9 km
Jasenica kod Valjeva, Raskrsce
arr. 06:42
dep. 06:42
8.4 km
Jasenica kod Valjeva
arr. 06:43
8.8 km
06:15 06:43 (00:28)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radevo Selo, Dom
dep. 06:15
Valjevo, J. kuce
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 06:18
dep. 06:18
1.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 06:19
dep. 06:19
1.5 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 06:20
dep. 06:20
1.8 km
Valjevo, Biro
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 06:23
dep. 06:23
2.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
arr. 06:25
dep. 06:25
3.2 km
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 06:28
dep. 06:28
3.9 km
Valjevo, Bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
4.3 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 06:31
dep. 06:31
4.6 km
Valjevo, Krusik
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
arr. 06:34
dep. 06:34
5.9 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:35
dep. 06:35
6.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:36
dep. 06:36
6.8 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Jasenica kod Valjeva, Cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
7.4 km
Jasenica kod Valjeva, Bagrem
arr. 06:41
dep. 06:41
7.9 km
Jasenica kod Valjeva, Raskrsce
arr. 06:42
dep. 06:42
8.4 km
Jasenica kod Valjeva
arr. 06:43
8.8 km
12:15 12:43 (00:28)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radevo Selo, Dom
dep. 12:15
Valjevo, J. kuce
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 12:17
dep. 12:17
0.8 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 12:18
dep. 12:18
1.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 12:19
dep. 12:19
1.5 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 12:20
dep. 12:20
1.8 km
Valjevo, Biro
arr. 12:22
dep. 12:22
2.5 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 12:23
dep. 12:23
2.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 12:24
dep. 12:24
3 km
arr. 12:25
dep. 12:25
3.2 km
arr. 12:26
dep. 12:26
3.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 12:28
dep. 12:28
3.9 km
Valjevo, Bolnica
arr. 12:30
dep. 12:30
4.3 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 12:31
dep. 12:31
4.6 km
Valjevo, Krusik
arr. 12:32
dep. 12:32
5 km
arr. 12:34
dep. 12:34
5.9 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 12:35
dep. 12:35
6.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:36
dep. 12:36
6.8 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 12:37
dep. 12:37
7 km
Jasenica kod Valjeva, Cesma
arr. 12:39
dep. 12:39
7.4 km
Jasenica kod Valjeva, Bagrem
arr. 12:41
dep. 12:41
7.9 km
Jasenica kod Valjeva, Raskrsce
arr. 12:42
dep. 12:42
8.4 km
Jasenica kod Valjeva
arr. 12:43
8.8 km
13:15 13:43 (00:28)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radevo Selo, Dom
dep. 13:15
Valjevo, J. kuce
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 13:18
dep. 13:18
1.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 13:19
dep. 13:19
1.5 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Valjevo, Biro
arr. 13:22
dep. 13:22
2.5 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 13:23
dep. 13:23
2.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 13:24
dep. 13:24
3 km
arr. 13:25
dep. 13:25
3.2 km
arr. 13:26
dep. 13:26
3.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 13:28
dep. 13:28
3.9 km
Valjevo, Bolnica
arr. 13:30
dep. 13:30
4.3 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 13:31
dep. 13:31
4.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
arr. 13:34
dep. 13:34
5.9 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:35
dep. 13:35
6.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
6.8 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:37
dep. 13:37
7 km
Jasenica kod Valjeva, Cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
7.4 km
Jasenica kod Valjeva, Bagrem
arr. 13:41
dep. 13:41
7.9 km
Jasenica kod Valjeva, Raskrsce
arr. 13:42
dep. 13:42
8.4 km
Jasenica kod Valjeva
arr. 13:43
8.8 km
13:15 13:43 (00:28)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radevo Selo, Dom
dep. 13:15
Valjevo, J. kuce
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 13:18
dep. 13:18
1.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 13:19
dep. 13:19
1.5 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 13:20
dep. 13:20
1.8 km
Valjevo, Biro
arr. 13:22
dep. 13:22
2.5 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 13:23
dep. 13:23
2.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 13:24
dep. 13:24
3 km
arr. 13:25
dep. 13:25
3.2 km
arr. 13:26
dep. 13:26
3.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 13:28
dep. 13:28
3.9 km
Valjevo, Bolnica
arr. 13:30
dep. 13:30
4.3 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 13:31
dep. 13:31
4.6 km
Valjevo, Krusik
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
arr. 13:34
dep. 13:34
5.9 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:35
dep. 13:35
6.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
6.8 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:37
dep. 13:37
7 km
Jasenica kod Valjeva, Cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
7.4 km
Jasenica kod Valjeva, Bagrem
arr. 13:41
dep. 13:41
7.9 km
Jasenica kod Valjeva, Raskrsce
arr. 13:42
dep. 13:42
8.4 km
Jasenica kod Valjeva
arr. 13:43
8.8 km
14:15 14:43 (00:28)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radevo Selo, Dom
dep. 14:15
Valjevo, J. kuce
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 14:17
dep. 14:17
0.8 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 14:18
dep. 14:18
1.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 14:20
dep. 14:20
1.8 km
Valjevo, Biro
arr. 14:22
dep. 14:22
2.5 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 14:23
dep. 14:23
2.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 14:24
dep. 14:24
3 km
arr. 14:25
dep. 14:25
3.2 km
arr. 14:26
dep. 14:26
3.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 14:28
dep. 14:28
3.9 km
Valjevo, Bolnica
arr. 14:30
dep. 14:30
4.3 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 14:31
dep. 14:31
4.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
5.9 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:35
dep. 14:35
6.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
6.8 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:37
dep. 14:37
7 km
Jasenica kod Valjeva, Cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
7.4 km
Jasenica kod Valjeva, Bagrem
arr. 14:41
dep. 14:41
7.9 km
Jasenica kod Valjeva, Raskrsce
arr. 14:42
dep. 14:42
8.4 km
Jasenica kod Valjeva
arr. 14:43
8.8 km
14:15 14:43 (00:28)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radevo Selo, Dom
dep. 14:15
Valjevo, J. kuce
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 14:17
dep. 14:17
0.8 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 14:18
dep. 14:18
1.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 14:20
dep. 14:20
1.8 km
Valjevo, Biro
arr. 14:22
dep. 14:22
2.5 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 14:23
dep. 14:23
2.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 14:24
dep. 14:24
3 km
arr. 14:25
dep. 14:25
3.2 km
arr. 14:26
dep. 14:26
3.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 14:28
dep. 14:28
3.9 km
Valjevo, Bolnica
arr. 14:30
dep. 14:30
4.3 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 14:31
dep. 14:31
4.6 km
Valjevo, Krusik
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
5.9 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:35
dep. 14:35
6.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
6.8 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:37
dep. 14:37
7 km
Jasenica kod Valjeva, Cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
7.4 km
Jasenica kod Valjeva, Bagrem
arr. 14:41
dep. 14:41
7.9 km
Jasenica kod Valjeva, Raskrsce
arr. 14:42
dep. 14:42
8.4 km
Jasenica kod Valjeva
arr. 14:43
8.8 km
15:30 15:58 (00:28)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radevo Selo, Dom
dep. 15:30
Valjevo, J. kuce
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 15:34
dep. 15:34
1.5 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Valjevo, Biro
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 15:38
dep. 15:38
2.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:39
dep. 15:39
3 km
arr. 15:40
dep. 15:40
3.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
3.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 15:43
dep. 15:43
3.9 km
Valjevo, Bolnica
arr. 15:45
dep. 15:45
4.3 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 15:46
dep. 15:46
4.6 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
arr. 15:49
dep. 15:49
5.9 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:50
dep. 15:50
6.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:51
dep. 15:51
6.8 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:52
dep. 15:52
7 km
Jasenica kod Valjeva, Cesma
arr. 15:54
dep. 15:54
7.4 km
Jasenica kod Valjeva, Bagrem
arr. 15:56
dep. 15:56
7.9 km
Jasenica kod Valjeva, Raskrsce
arr. 15:57
dep. 15:57
8.4 km
Jasenica kod Valjeva
arr. 15:58
8.8 km
15:30 15:58 (00:28)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radevo Selo, Dom
dep. 15:30
Valjevo, J. kuce
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Valjevo, B. Kuce
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Valjevo, Prodavnica
arr. 15:33
dep. 15:33
1.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 15:34
dep. 15:34
1.5 km
Valjevo, Samousluga 2
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Valjevo, Biro
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Valjevo, Tehnicka skola
arr. 15:38
dep. 15:38
2.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:39
dep. 15:39
3 km
arr. 15:40
dep. 15:40
3.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
3.5 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 15:43
dep. 15:43
3.9 km
Valjevo, Bolnica
arr. 15:45
dep. 15:45
4.3 km
Valjevo, Zapadna kapija
arr. 15:46
dep. 15:46
4.6 km
Valjevo, Krusik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
arr. 15:49
dep. 15:49
5.9 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:50
dep. 15:50
6.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:51
dep. 15:51
6.8 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:52
dep. 15:52
7 km
Jasenica kod Valjeva, Cesma
arr. 15:54
dep. 15:54
7.4 km
Jasenica kod Valjeva, Bagrem
arr. 15:56
dep. 15:56
7.9 km
Jasenica kod Valjeva, Raskrsce
arr. 15:57
dep. 15:57
8.4 km
Jasenica kod Valjeva
arr. 15:58
8.8 km

Naselja Radevo Selo i Jasenica kod Valjeva su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radevo Selo je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.