Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radenkovic - Sremska Mitrovica timetable

monday, 21.10.2019.
06:15 06:45 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 06:15
Radenkovic, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 06:34
dep. 06:34
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:42
dep. 06:42
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:43
dep. 06:43
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
22.2 km
07:15 07:45 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 07:15
Radenkovic, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 07:23
dep. 07:23
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 07:27
dep. 07:27
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 07:34
dep. 07:34
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 07:42
dep. 07:42
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 07:43
dep. 07:43
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:45
22.2 km
11:50 12:20 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 11:50
Radenkovic, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 11:58
dep. 11:58
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 12:00
dep. 12:00
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 12:02
dep. 12:02
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 12:03
dep. 12:03
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 12:09
dep. 12:09
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 12:17
dep. 12:17
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 12:18
dep. 12:18
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:20
22.2 km
13:50 14:20 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 13:50
Radenkovic, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 13:58
dep. 13:58
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 13:59
dep. 13:59
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 14:00
dep. 14:00
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 14:09
dep. 14:09
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 14:15
dep. 14:15
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 14:17
dep. 14:17
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 14:18
dep. 14:18
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:20
22.2 km
16:05 16:35 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 16:05
Radenkovic, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 16:13
dep. 16:13
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 16:17
dep. 16:17
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 16:24
dep. 16:24
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 16:32
dep. 16:32
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 16:33
dep. 16:33
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:35
22.2 km
19:45 20:15 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 19:45
Radenkovic, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 19:57
dep. 19:57
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 19:59
dep. 19:59
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 20:02
dep. 20:02
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 20:04
dep. 20:04
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 20:10
dep. 20:10
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 20:12
dep. 20:12
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 20:13
dep. 20:13
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:15
22.2 km
Radenkovic - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:15 06:45 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 06:15
Radenkovic, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 06:34
dep. 06:34
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:42
dep. 06:42
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:43
dep. 06:43
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
22.2 km
07:15 07:45 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 07:15
Radenkovic, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 07:23
dep. 07:23
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 07:27
dep. 07:27
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 07:34
dep. 07:34
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 07:42
dep. 07:42
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 07:43
dep. 07:43
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:45
22.2 km
11:50 12:20 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 11:50
Radenkovic, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 11:58
dep. 11:58
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 12:00
dep. 12:00
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 12:02
dep. 12:02
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 12:03
dep. 12:03
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 12:09
dep. 12:09
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 12:17
dep. 12:17
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 12:18
dep. 12:18
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:20
22.2 km
13:50 14:20 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 13:50
Radenkovic, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 13:58
dep. 13:58
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 13:59
dep. 13:59
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 14:00
dep. 14:00
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 14:09
dep. 14:09
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 14:15
dep. 14:15
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 14:17
dep. 14:17
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 14:18
dep. 14:18
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:20
22.2 km
16:05 16:35 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 16:05
Radenkovic, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 16:13
dep. 16:13
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 16:17
dep. 16:17
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 16:24
dep. 16:24
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 16:32
dep. 16:32
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 16:33
dep. 16:33
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:35
22.2 km
19:45 20:15 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 19:45
Radenkovic, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 19:57
dep. 19:57
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 19:59
dep. 19:59
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 20:02
dep. 20:02
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 20:04
dep. 20:04
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 20:10
dep. 20:10
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 20:12
dep. 20:12
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 20:13
dep. 20:13
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:15
22.2 km

Naselja Radenkovic i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radenkovic je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.