Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radenkovic - Sremska Mitrovica timetable

thursday, 18.07.2019.
06:15 06:45 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 06:15
Radenkovic, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 06:34
dep. 06:34
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:42
dep. 06:42
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:43
dep. 06:43
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
22.2 km
12:00 12:30 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 12:00
Radenkovic, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 12:08
dep. 12:08
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 12:12
dep. 12:12
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 12:14
dep. 12:14
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 12:19
dep. 12:19
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 12:27
dep. 12:27
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 12:28
dep. 12:28
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:30
22.2 km
16:05 16:35 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 16:05
Radenkovic, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 16:13
dep. 16:13
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 16:17
dep. 16:17
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 16:24
dep. 16:24
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 16:32
dep. 16:32
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 16:33
dep. 16:33
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:35
22.2 km
18:30 19:00 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 18:30
Radenkovic, 1
arr. 18:32
dep. 18:32
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 18:39
dep. 18:39
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 18:40
dep. 18:40
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 18:42
dep. 18:42
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 18:43
dep. 18:43
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 18:49
dep. 18:49
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:55
dep. 18:55
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 18:57
dep. 18:57
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 18:58
dep. 18:58
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:00
22.2 km
19:45 20:15 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 19:45
Radenkovic, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 19:57
dep. 19:57
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 19:59
dep. 19:59
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 20:02
dep. 20:02
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 20:04
dep. 20:04
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 20:10
dep. 20:10
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 20:12
dep. 20:12
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 20:13
dep. 20:13
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:15
22.2 km
Radenkovic - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:15 06:45 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 06:15
Radenkovic, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 06:34
dep. 06:34
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:42
dep. 06:42
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:43
dep. 06:43
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
22.2 km
12:00 12:30 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 12:00
Radenkovic, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 12:08
dep. 12:08
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 12:12
dep. 12:12
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 12:14
dep. 12:14
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 12:19
dep. 12:19
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 12:27
dep. 12:27
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 12:28
dep. 12:28
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:30
22.2 km
16:05 16:35 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 16:05
Radenkovic, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 16:13
dep. 16:13
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 16:17
dep. 16:17
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 16:24
dep. 16:24
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 16:32
dep. 16:32
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 16:33
dep. 16:33
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:35
22.2 km
18:30 19:00 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 18:30
Radenkovic, 1
arr. 18:32
dep. 18:32
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 18:39
dep. 18:39
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 18:40
dep. 18:40
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 18:42
dep. 18:42
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 18:43
dep. 18:43
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 18:49
dep. 18:49
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 18:55
dep. 18:55
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 18:57
dep. 18:57
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 18:58
dep. 18:58
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:00
22.2 km
19:45 20:15 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenkovic, 2
dep. 19:45
Radenkovic, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
0.9 km
Nocaj, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
5.8 km
Nocaj, 2
arr. 19:54
dep. 19:54
6.6 km
Nocaj, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
7.7 km
Salas Nocajski, 3
arr. 19:57
dep. 19:57
9.2 km
Salas Nocajski, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
10.1 km
Salas Nocajski, 1
arr. 19:59
dep. 19:59
11.7 km
Macvanska Mitrovica, Center
arr. 20:02
dep. 20:02
13 km
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 20:04
dep. 20:04
14.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 20:10
dep. 20:10
19 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 20:12
dep. 20:12
20.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 20:13
dep. 20:13
21.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:15
22.2 km

Naselja Radenkovic i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radenkovic je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.