Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Radenka - Kucevo timetable

tuesday, 16.07.2019.
04:20 05:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenka
dep. 04:20
Radenka, Pancika
arr. 04:22
dep. 04:22
0.8 km
Radenka, Kikan
arr. 04:23
dep. 04:23
1.3 km
Radenka, Ruzan
arr. 04:26
dep. 04:26
2.3 km
Radenka, Petko
arr. 04:31
dep. 04:31
4.3 km
Radenka, Pecina
arr. 04:33
dep. 04:33
5.2 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 04:38
dep. 04:38
7.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 04:41
dep. 04:41
8.2 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 04:46
dep. 04:46
9.8 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 04:51
dep. 04:51
11.8 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 04:54
dep. 04:54
12.8 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 04:56
dep. 04:56
13.4 km
Voluja
arr. 05:00
dep. 05:00
15.6 km
Voluja, Glozana
arr. 05:07
dep. 05:07
19.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:10
dep. 05:10
20.9 km
Neresnica, Milošani
arr. 05:14
dep. 05:14
23.3 km
Neresnica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
24.8 km
Neresnica, Bulutić
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 05:28
dep. 05:28
30.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:30
30.9 km
12:50 13:40 (00:50)
Valja Mare
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenka, Valja Mare
dep. 12:50
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 12:57
dep. 12:57
2.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 12:59
dep. 12:59
3.2 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
4.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
6.8 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
7.8 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:20
dep. 13:20
12.2 km
Voluja
arr. 13:16
dep. 13:16
10.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:23
dep. 13:23
13.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 13:27
dep. 13:27
16.2 km
Neresnica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
17.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 13:32
dep. 13:32
18.9 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 13:34
dep. 13:34
20.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:39
dep. 13:39
23.2 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:40
23.8 km
Radenka - Kucevo timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
04:20 05:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenka
dep. 04:20
Radenka, Pancika
arr. 04:22
dep. 04:22
0.8 km
Radenka, Kikan
arr. 04:23
dep. 04:23
1.3 km
Radenka, Ruzan
arr. 04:26
dep. 04:26
2.3 km
Radenka, Petko
arr. 04:31
dep. 04:31
4.3 km
Radenka, Pecina
arr. 04:33
dep. 04:33
5.2 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 04:38
dep. 04:38
7.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 04:41
dep. 04:41
8.2 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 04:46
dep. 04:46
9.8 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 04:51
dep. 04:51
11.8 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 04:54
dep. 04:54
12.8 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 04:56
dep. 04:56
13.4 km
Voluja
arr. 05:00
dep. 05:00
15.6 km
Voluja, Glozana
arr. 05:07
dep. 05:07
19.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:10
dep. 05:10
20.9 km
Neresnica, Milošani
arr. 05:14
dep. 05:14
23.3 km
Neresnica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
24.8 km
Neresnica, Bulutić
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 05:28
dep. 05:28
30.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:30
30.9 km
12:50 13:40 (00:50)
Valja Mare
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenka, Valja Mare
dep. 12:50
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 12:57
dep. 12:57
2.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 12:59
dep. 12:59
3.2 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
4.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
6.8 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
7.8 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:20
dep. 13:20
12.2 km
Voluja
arr. 13:16
dep. 13:16
10.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:23
dep. 13:23
13.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 13:27
dep. 13:27
16.2 km
Neresnica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
17.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 13:32
dep. 13:32
18.9 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 13:34
dep. 13:34
20.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:39
dep. 13:39
23.2 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:40
23.8 km
Radenka - Kucevo timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
04:20 05:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenka
dep. 04:20
Radenka, Pancika
arr. 04:22
dep. 04:22
0.8 km
Radenka, Kikan
arr. 04:23
dep. 04:23
1.3 km
Radenka, Ruzan
arr. 04:26
dep. 04:26
2.3 km
Radenka, Petko
arr. 04:31
dep. 04:31
4.3 km
Radenka, Pecina
arr. 04:33
dep. 04:33
5.2 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 04:38
dep. 04:38
7.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 04:41
dep. 04:41
8.2 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 04:46
dep. 04:46
9.8 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 04:51
dep. 04:51
11.8 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 04:54
dep. 04:54
12.8 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 04:56
dep. 04:56
13.4 km
Voluja
arr. 05:00
dep. 05:00
15.6 km
Voluja, Glozana
arr. 05:07
dep. 05:07
19.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:10
dep. 05:10
20.9 km
Neresnica, Milošani
arr. 05:14
dep. 05:14
23.3 km
Neresnica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
24.8 km
Neresnica, Bulutić
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 05:28
dep. 05:28
30.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:30
30.9 km
12:50 13:40 (00:50)
Valja Mare
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenka, Valja Mare
dep. 12:50
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 12:57
dep. 12:57
2.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 12:59
dep. 12:59
3.2 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
4.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
6.8 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
7.8 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:20
dep. 13:20
12.2 km
Voluja
arr. 13:16
dep. 13:16
10.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:23
dep. 13:23
13.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 13:27
dep. 13:27
16.2 km
Neresnica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
17.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 13:32
dep. 13:32
18.9 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 13:34
dep. 13:34
20.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:39
dep. 13:39
23.2 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:40
23.8 km
Radenka - Kucevo timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
04:20 05:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenka
dep. 04:20
Radenka, Pancika
arr. 04:22
dep. 04:22
0.8 km
Radenka, Kikan
arr. 04:23
dep. 04:23
1.3 km
Radenka, Ruzan
arr. 04:26
dep. 04:26
2.3 km
Radenka, Petko
arr. 04:31
dep. 04:31
4.3 km
Radenka, Pecina
arr. 04:33
dep. 04:33
5.2 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 04:38
dep. 04:38
7.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 04:41
dep. 04:41
8.2 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 04:46
dep. 04:46
9.8 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 04:51
dep. 04:51
11.8 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 04:54
dep. 04:54
12.8 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 04:56
dep. 04:56
13.4 km
Voluja
arr. 05:00
dep. 05:00
15.6 km
Voluja, Glozana
arr. 05:07
dep. 05:07
19.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 05:10
dep. 05:10
20.9 km
Neresnica, Milošani
arr. 05:14
dep. 05:14
23.3 km
Neresnica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
24.8 km
Neresnica, Bulutić
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 05:28
dep. 05:28
30.3 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:30
30.9 km
12:50 13:40 (00:50)
Valja Mare
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Radenka, Valja Mare
dep. 12:50
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 12:57
dep. 12:57
2.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 12:59
dep. 12:59
3.2 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
4.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
6.8 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
7.8 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 13:20
dep. 13:20
12.2 km
Voluja
arr. 13:16
dep. 13:16
10.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 13:23
dep. 13:23
13.8 km
Neresnica, Milošani
arr. 13:27
dep. 13:27
16.2 km
Neresnica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
17.7 km
Neresnica, Bulutić
arr. 13:32
dep. 13:32
18.9 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 13:34
dep. 13:34
20.4 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 13:39
dep. 13:39
23.2 km
Kucevo, Bus station
arr. 13:40
23.8 km

Naselja Radenka i Kucevo su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Radenka je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 12:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.