Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Raca kod Priboja - Banja kod Priboja timetable

monday, 17.02.2020.
08:52 09:26 (00:34)
Railway stationZS Pribojska banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Railway station
dep. 08:52
Priboj, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
8 km
arr. 09:15
dep. 09:15
12 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 09:26
18 km
18:10 18:44 (00:34)
Railway stationZS Pribojska banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Railway station
dep. 18:10
Priboj, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
8 km
arr. 18:33
dep. 18:33
12 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 18:44
18 km
21:04 21:38 (00:34)
Railway stationZS Pribojska banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Railway station
dep. 21:04
Priboj, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
8 km
arr. 21:27
dep. 21:27
12 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 21:38
18 km
Raca kod Priboja - Banja kod Priboja timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:25 06:50 (00:25)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Sedita
dep. 06:25
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Priboj, Klanica
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
2.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Priboj, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Priboj, Godusje
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Priboj, Mostina
arr. 06:34
dep. 06:34
6 km
Priboj, FAP
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
Priboj, Stadion
arr. 06:38
dep. 06:38
8 km
Priboj, Pijaca
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 06:42
dep. 06:42
8.8 km
Priboj, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:47
dep. 06:47
11.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:48
dep. 06:48
12.5 km
Banja kod Priboja
arr. 06:50
14 km
06:40 07:00 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Mramorje 2
dep. 06:40
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 06:41
dep. 06:41
1 km
Priboj, Klanica
arr. 06:43
dep. 06:43
3 km
Priboj, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Priboj, Godusa
arr. 06:46
dep. 06:46
5.4 km
Priboj, Mostina
arr. 06:47
dep. 06:47
5.7 km
Priboj, FAP
arr. 06:48
dep. 06:48
6.7 km
Priboj, Stadion
arr. 06:49
dep. 06:49
7.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
7.7 km
Priboj, Posta
arr. 06:52
dep. 06:52
8.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 06:54
dep. 06:54
10.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 06:56
dep. 06:56
11.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 06:58
dep. 06:58
12.7 km
Banja kod Priboja
arr. 07:00
13.7 km
07:40 08:00 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Mramorje 2
dep. 07:40
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 07:41
dep. 07:41
1 km
Priboj, Klanica
arr. 07:43
dep. 07:43
3 km
Priboj, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
5 km
Priboj, Godusa
arr. 07:46
dep. 07:46
5.4 km
Priboj, Mostina
arr. 07:47
dep. 07:47
5.7 km
Priboj, FAP
arr. 07:48
dep. 07:48
6.7 km
Priboj, Stadion
arr. 07:49
dep. 07:49
7.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 07:50
dep. 07:50
7.7 km
Priboj, Posta
arr. 07:52
dep. 07:52
8.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 07:54
dep. 07:54
10.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 07:56
dep. 07:56
11.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 07:58
dep. 07:58
12.7 km
Banja kod Priboja
arr. 08:00
13.7 km
08:30 08:56 (00:26)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Sedita
dep. 08:30
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 08:31
dep. 08:31
1 km
Priboj, Klanica
arr. 08:32
dep. 08:32
2 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 08:33
dep. 08:33
2.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 08:34
dep. 08:34
3.5 km
Priboj, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Priboj, Godusje
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Priboj, Mostina
arr. 08:39
dep. 08:39
6 km
Priboj, FAP
arr. 08:41
dep. 08:41
7 km
Priboj, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
8 km
Priboj, Pijaca
arr. 08:44
dep. 08:44
8.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 08:45
dep. 08:45
8.8 km
Priboj, Posta
arr. 08:46
dep. 08:46
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:50
dep. 08:50
11.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 08:55
dep. 08:55
12.5 km
Banja kod Priboja
arr. 08:56
14 km
08:45 09:05 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Mramorje 2
dep. 08:45
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 08:46
dep. 08:46
1 km
Priboj, Klanica
arr. 08:48
dep. 08:48
3 km
Priboj, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Priboj, Godusa
arr. 08:51
dep. 08:51
5.4 km
Priboj, Mostina
arr. 08:52
dep. 08:52
5.7 km
Priboj, FAP
arr. 08:53
dep. 08:53
6.7 km
Priboj, Stadion
arr. 08:54
dep. 08:54
7.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 08:55
dep. 08:55
7.7 km
Priboj, Posta
arr. 08:57
dep. 08:57
8.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 08:59
dep. 08:59
10.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 09:01
dep. 09:01
11.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 09:03
dep. 09:03
12.7 km
Banja kod Priboja
arr. 09:05
13.7 km
08:52 09:26 (00:34)
Railway stationZS Pribojska banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Railway station
dep. 08:52
Priboj, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
8 km
arr. 09:15
dep. 09:15
12 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 09:26
18 km
09:30 09:56 (00:26)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Sedita
dep. 09:30
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 09:31
dep. 09:31
1 km
Priboj, Klanica
arr. 09:32
dep. 09:32
2 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 09:33
dep. 09:33
2.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 09:34
dep. 09:34
3.5 km
Priboj, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
4 km
Priboj, Godusje
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Priboj, Mostina
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Priboj, FAP
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Priboj, Stadion
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Priboj, Pijaca
arr. 09:44
dep. 09:44
8.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 09:45
dep. 09:45
8.8 km
Priboj, Posta
arr. 09:46
dep. 09:46
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 09:50
dep. 09:50
11.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 09:55
dep. 09:55
12.5 km
Banja kod Priboja
arr. 09:56
14 km
09:45 10:05 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Mramorje 2
dep. 09:45
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 09:46
dep. 09:46
1 km
Priboj, Klanica
arr. 09:48
dep. 09:48
3 km
Priboj, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
5 km
Priboj, Godusa
arr. 09:51
dep. 09:51
5.4 km
Priboj, Mostina
arr. 09:52
dep. 09:52
5.7 km
Priboj, FAP
arr. 09:53
dep. 09:53
6.7 km
Priboj, Stadion
arr. 09:54
dep. 09:54
7.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 09:55
dep. 09:55
7.7 km
Priboj, Posta
arr. 09:57
dep. 09:57
8.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 09:59
dep. 09:59
10.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 10:01
dep. 10:01
11.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 10:03
dep. 10:03
12.7 km
Banja kod Priboja
arr. 10:05
13.7 km
10:30 10:56 (00:26)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Sedita
dep. 10:30
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Priboj, Klanica
arr. 10:32
dep. 10:32
2 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 10:33
dep. 10:33
2.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 10:34
dep. 10:34
3.5 km
Priboj, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Priboj, Godusje
arr. 10:37
dep. 10:37
5 km
Priboj, Mostina
arr. 10:39
dep. 10:39
6 km
Priboj, FAP
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Priboj, Stadion
arr. 10:42
dep. 10:42
8 km
Priboj, Pijaca
arr. 10:44
dep. 10:44
8.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 10:45
dep. 10:45
8.8 km
Priboj, Posta
arr. 10:46
dep. 10:46
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 10:50
dep. 10:50
11.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 10:55
dep. 10:55
12.5 km
Banja kod Priboja
arr. 10:56
14 km
10:45 11:05 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Mramorje 2
dep. 10:45
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 10:46
dep. 10:46
1 km
Priboj, Klanica
arr. 10:48
dep. 10:48
3 km
Priboj, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
5 km
Priboj, Godusa
arr. 10:51
dep. 10:51
5.4 km
Priboj, Mostina
arr. 10:52
dep. 10:52
5.7 km
Priboj, FAP
arr. 10:53
dep. 10:53
6.7 km
Priboj, Stadion
arr. 10:54
dep. 10:54
7.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 10:55
dep. 10:55
7.7 km
Priboj, Posta
arr. 10:57
dep. 10:57
8.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 10:59
dep. 10:59
10.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 11:01
dep. 11:01
11.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 11:03
dep. 11:03
12.7 km
Banja kod Priboja
arr. 11:05
13.7 km
11:30 11:56 (00:26)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Sedita
dep. 11:30
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 11:31
dep. 11:31
1 km
Priboj, Klanica
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 11:33
dep. 11:33
2.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 11:34
dep. 11:34
3.5 km
Priboj, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
4 km
Priboj, Godusje
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Priboj, Mostina
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Priboj, FAP
arr. 11:41
dep. 11:41
7 km
Priboj, Stadion
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Priboj, Pijaca
arr. 11:44
dep. 11:44
8.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 11:45
dep. 11:45
8.8 km
Priboj, Posta
arr. 11:46
dep. 11:46
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 11:50
dep. 11:50
11.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 11:55
dep. 11:55
12.5 km
Banja kod Priboja
arr. 11:56
14 km
11:45 12:05 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Mramorje 2
dep. 11:45
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 11:46
dep. 11:46
1 km
Priboj, Klanica
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Priboj, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
5 km
Priboj, Godusa
arr. 11:51
dep. 11:51
5.4 km
Priboj, Mostina
arr. 11:52
dep. 11:52
5.7 km
Priboj, FAP
arr. 11:53
dep. 11:53
6.7 km
Priboj, Stadion
arr. 11:54
dep. 11:54
7.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 11:55
dep. 11:55
7.7 km
Priboj, Posta
arr. 11:57
dep. 11:57
8.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 11:59
dep. 11:59
10.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 12:01
dep. 12:01
11.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 12:03
dep. 12:03
12.7 km
Banja kod Priboja
arr. 12:05
13.7 km
12:45 13:05 (00:20)
Mramorje 2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Mramorje 2
dep. 12:45
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Priboj, Klanica
arr. 12:48
dep. 12:48
3 km
Priboj, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
5 km
Priboj, Godusa
arr. 12:51
dep. 12:51
5.4 km
Priboj, Mostina
arr. 12:52
dep. 12:52
5.7 km
Priboj, FAP
arr. 12:53
dep. 12:53
6.7 km
Priboj, Stadion
arr. 12:54
dep. 12:54
7.1 km
Priboj, Pijaca
arr. 12:55
dep. 12:55
7.7 km
Priboj, Posta
arr. 12:57
dep. 12:57
8.7 km
Priboj, Jarmovac
arr. 12:59
dep. 12:59
10.7 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:01
dep. 13:01
11.7 km
Banja kod Priboja, Banjski gajevi
arr. 13:03
dep. 13:03
12.7 km
Banja kod Priboja
arr. 13:05
13.7 km
13:20 13:50 (00:30)
Sedita
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Sedita
dep. 13:20
Raca kod Priboja, Mramorje 1
arr. 13:21
dep. 13:21
1 km
Priboj, Klanica
arr. 13:22
dep. 13:22
2 km
Priboj, Veterinarska stanica
arr. 13:23
dep. 13:23
2.5 km
Priboj, Zelenac
arr. 13:24
dep. 13:24
3.5 km
Priboj, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Priboj, Godusje
arr. 13:27
dep. 13:27
5 km
Priboj, Mostina
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Priboj, FAP
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Priboj, Stadion
arr. 13:34
dep. 13:34
8 km
Priboj, Pijaca
arr. 13:36
dep. 13:36
8.5 km
Priboj, Trg FAP-a
arr. 13:38
dep. 13:38
8.8 km
Priboj, Posta
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Priboj, Jarmovac
arr. 13:43
dep. 13:43
11.5 km
Banja kod Priboja, Banjske vodenice
arr. 13:47
dep. 13:47
12.5 km
Banja kod Priboja
arr. 13:50
14 km
18:10 18:44 (00:34)
Railway stationZS Pribojska banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Railway station
dep. 18:10
Priboj, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
8 km
arr. 18:33
dep. 18:33
12 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 18:44
18 km
21:04 21:38 (00:34)
Railway stationZS Pribojska banja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Raca kod Priboja, Railway station
dep. 21:04
Priboj, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
8 km
arr. 21:27
dep. 21:27
12 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 21:38
18 km

Naselja Raca kod Priboja i Banja kod Priboja su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Raca kod Priboja je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 21:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.