Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rabrovo - Veliko Gradiste timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:30 07:30 (01:00)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:30
Velika Bresnica
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Makce, Crkva
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Doljasnica, Krak
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Garevo, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Carevac, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Tribrode, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Kusice, Krak
arr. 07:23
dep. 07:23
36 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:27
dep. 07:27
38 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:30
40 km
Rabrovo - Veliko Gradiste timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:30 07:30 (01:00)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:30
Velika Bresnica
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Makce, Crkva
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Doljasnica, Krak
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Garevo, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Carevac, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Tribrode, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Kusice, Krak
arr. 07:23
dep. 07:23
36 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:27
dep. 07:27
38 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:30
40 km
Rabrovo - Veliko Gradiste timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:30 07:30 (01:00)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:30
Velika Bresnica
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Makce, Crkva
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Doljasnica, Krak
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Garevo, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Carevac, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Tribrode, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Kusice, Krak
arr. 07:23
dep. 07:23
36 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:27
dep. 07:27
38 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:30
40 km
Rabrovo - Veliko Gradiste timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:30 07:30 (01:00)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:30
Velika Bresnica
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Makce, Crkva
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Doljasnica, Krak
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Garevo, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Carevac, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Tribrode, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Kusice, Krak
arr. 07:23
dep. 07:23
36 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:27
dep. 07:27
38 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:30
40 km
Rabrovo - Veliko Gradiste timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
06:30 07:30 (01:00)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:30
Velika Bresnica
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Makce, Crkva
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Doljasnica, Krak
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Garevo, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Carevac, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Tribrode, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Kusice, Krak
arr. 07:23
dep. 07:23
36 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:27
dep. 07:27
38 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:30
40 km
Rabrovo - Veliko Gradiste timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
06:30 07:30 (01:00)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:30
Velika Bresnica
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Makce, Crkva
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Doljasnica, Krak
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Garevo, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Carevac, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Tribrode, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Kusice, Krak
arr. 07:23
dep. 07:23
36 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:27
dep. 07:27
38 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:30
40 km
Rabrovo - Veliko Gradiste timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
06:30 07:30 (01:00)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rabrovo
dep. 06:30
Velika Bresnica
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Makce, Crkva
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Doljasnica, Krak
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
19 km
Garevo, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 07:04
dep. 07:04
22 km
Kamijevo, Krak
arr. 07:05
dep. 07:05
23 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 07:06
dep. 07:06
24 km
Carevac, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Tribrode, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Kusice, Krak
arr. 07:23
dep. 07:23
36 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:27
dep. 07:27
38 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:30
40 km

Naselja Rabrovo i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rabrovo je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.