Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Punosevici - Stulac kod Vrnjacke Banje timetable

wednesday, 13.11.2019.
05:30 06:39 (01:09)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Punosevici
dep. 05:30
Ridevstica
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Veluce, Manastir
arr. 05:46
dep. 05:46
7 km
Veluce
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Tobolac
arr. 05:53
dep. 05:53
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Stari Trstenik
arr. 06:03
dep. 06:03
18 km
Pocekovina, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
20 km
Pocekovina, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
22 km
Gornji Ribnik
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:12
dep. 06:12
26 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:15
dep. 06:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:30
30 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
34 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:36
dep. 06:36
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 06:39
37 km
07:15 08:33 (01:18)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Punosevici
dep. 07:15
Ridevstica
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:30
dep. 07:30
5 km
Veluce, Manastir
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Veluce
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Tobolac
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Stari Trstenik
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Pocekovina, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Pocekovina, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Gornji Ribnik
arr. 08:10
dep. 08:10
24 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:13
dep. 08:13
26 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 08:30
dep. 08:30
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:33
37 km
14:20 15:40 (01:20)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Punosevici
dep. 14:20
Ridevstica
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Veluce, Manastir
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Veluce
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Tobolac
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Stari Trstenik
arr. 14:55
dep. 14:55
18 km
Pocekovina, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Pocekovina, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Gornji Ribnik
arr. 15:10
dep. 15:10
24 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:13
dep. 15:13
26 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:15
dep. 15:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 15:35
dep. 15:35
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 15:40
37 km
Punosevici - Stulac kod Vrnjacke Banje timetable
Departures on: thursday, 14.11.2019.
05:30 06:39 (01:09)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Punosevici
dep. 05:30
Ridevstica
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Veluce, Manastir
arr. 05:46
dep. 05:46
7 km
Veluce
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Tobolac
arr. 05:53
dep. 05:53
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Stari Trstenik
arr. 06:03
dep. 06:03
18 km
Pocekovina, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
20 km
Pocekovina, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
22 km
Gornji Ribnik
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:12
dep. 06:12
26 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:15
dep. 06:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:30
30 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
34 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:36
dep. 06:36
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 06:39
37 km
07:15 08:33 (01:18)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Punosevici
dep. 07:15
Ridevstica
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:30
dep. 07:30
5 km
Veluce, Manastir
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Veluce
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Tobolac
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Stari Trstenik
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Pocekovina, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Pocekovina, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Gornji Ribnik
arr. 08:10
dep. 08:10
24 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:13
dep. 08:13
26 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 08:30
dep. 08:30
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:33
37 km
14:20 15:40 (01:20)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Punosevici
dep. 14:20
Ridevstica
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Veluce, Manastir
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Veluce
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Tobolac
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Stari Trstenik
arr. 14:55
dep. 14:55
18 km
Pocekovina, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Pocekovina, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Gornji Ribnik
arr. 15:10
dep. 15:10
24 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:13
dep. 15:13
26 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:15
dep. 15:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 15:35
dep. 15:35
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 15:40
37 km
Punosevici - Stulac kod Vrnjacke Banje timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
05:30 06:39 (01:09)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Punosevici
dep. 05:30
Ridevstica
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Veluce, Manastir
arr. 05:46
dep. 05:46
7 km
Veluce
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Tobolac
arr. 05:53
dep. 05:53
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Stari Trstenik
arr. 06:03
dep. 06:03
18 km
Pocekovina, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
20 km
Pocekovina, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
22 km
Gornji Ribnik
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:12
dep. 06:12
26 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:15
dep. 06:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:30
30 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
34 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:36
dep. 06:36
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 06:39
37 km
07:15 08:33 (01:18)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Punosevici
dep. 07:15
Ridevstica
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:30
dep. 07:30
5 km
Veluce, Manastir
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Veluce
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Tobolac
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Stari Trstenik
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Pocekovina, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
20 km
Pocekovina, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
22 km
Gornji Ribnik
arr. 08:10
dep. 08:10
24 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:13
dep. 08:13
26 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 08:30
dep. 08:30
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:33
37 km
14:20 15:40 (01:20)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Punosevici
dep. 14:20
Ridevstica
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Veluce, Manastir
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Veluce
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Tobolac
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Stari Trstenik
arr. 14:55
dep. 14:55
18 km
Pocekovina, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Pocekovina, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Gornji Ribnik
arr. 15:10
dep. 15:10
24 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:13
dep. 15:13
26 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:15
dep. 15:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 15:35
dep. 15:35
36 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 15:40
37 km

Naselja Punosevici i Stulac kod Vrnjacke Banje su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 09min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Punosevici je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 14:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.