Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prolom Banja - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 08.08.2020.
08:15 14:00 (05:45)
Hotel RadanBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja, Hotel Radan
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije, Motel
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
58 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Merosina, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
71 km
arr. 10:25
dep. 10:25
86 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
119 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
324 km
08:15 14:00 (05:45)
Hotel RadanBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja, Hotel Radan
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
60 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
64 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
67 km
Merosina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
73 km
arr. 10:40
dep. 10:40
88 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
90 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
121 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
326 km
16:00 20:45 (04:45)
Hotel RadanBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja, Hotel Radan
dep. 16:00
Kursumlija, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Beloljin, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
41 km
Blace, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
53 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
299 km
Prolom Banja - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 09.08.2020.
08:15 14:00 (05:45)
Hotel RadanBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja, Hotel Radan
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije, Motel
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
58 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Merosina, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
71 km
arr. 10:25
dep. 10:25
86 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
119 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
324 km
08:15 14:00 (05:45)
Hotel RadanBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja, Hotel Radan
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
60 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
64 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
67 km
Merosina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
73 km
arr. 10:40
dep. 10:40
88 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
90 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
121 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
326 km
16:00 20:45 (04:45)
Hotel RadanBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja, Hotel Radan
dep. 16:00
Kursumlija, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Beloljin, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
41 km
Blace, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
53 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
299 km
Prolom Banja - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 10.08.2020.
08:15 14:00 (05:45)
Hotel RadanBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja, Hotel Radan
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije, Motel
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
58 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Merosina, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
71 km
arr. 10:25
dep. 10:25
86 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
119 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
324 km
08:15 14:00 (05:45)
Hotel RadanBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja, Hotel Radan
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
60 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
64 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
67 km
Merosina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
73 km
arr. 10:40
dep. 10:40
88 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
90 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
121 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
326 km
16:00 20:45 (04:45)
Hotel RadanBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja, Hotel Radan
dep. 16:00
Kursumlija, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Beloljin, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
41 km
Blace, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
53 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
299 km

Naselja Prolom Banja i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~317 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 05h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prolom Banja je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Prolom Banja - Belgrade (Beograd) iznosi od 13,27 EUR do 13,90 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.