Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prolom Banja - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 19.02.2019.
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
58 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Merosina
arr. 10:10
dep. 10:10
71 km
arr. 10:25
dep. 10:25
86 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
324 km
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
60 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
64 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
67 km
Merosina
arr. 10:20
dep. 10:20
73 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:25
dep. 10:25
76 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
80 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:35
dep. 10:35
84 km
arr. 10:37
dep. 10:37
86 km
arr. 10:40
dep. 10:40
88 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
90 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
326 km
16:00 20:45 (04:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
299 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
60 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
64 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
67 km
Merosina
arr. 10:20
dep. 10:20
73 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:25
dep. 10:25
76 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
80 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:35
dep. 10:35
84 km
arr. 10:37
dep. 10:37
86 km
arr. 10:40
dep. 10:40
88 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
90 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
326 km
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
58 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Merosina
arr. 10:10
dep. 10:10
71 km
arr. 10:25
dep. 10:25
86 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
324 km
16:00 20:45 (04:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
299 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
60 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
64 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
67 km
Merosina
arr. 10:20
dep. 10:20
73 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:25
dep. 10:25
76 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
80 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:35
dep. 10:35
84 km
arr. 10:37
dep. 10:37
86 km
arr. 10:40
dep. 10:40
88 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
90 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
326 km
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
58 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Merosina
arr. 10:10
dep. 10:10
71 km
arr. 10:25
dep. 10:25
86 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
324 km
16:00 20:45 (04:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
299 km

Naselja Prolom Banja i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~317 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 05h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prolom Banja je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.