Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prolom Banja - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 20.05.2019.
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
58 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Merosina
arr. 10:10
dep. 10:10
71 km
arr. 10:25
dep. 10:25
86 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
324 km
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
60 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
64 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
67 km
Merosina
arr. 10:20
dep. 10:20
73 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:25
dep. 10:25
76 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
80 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:35
dep. 10:35
84 km
arr. 10:37
dep. 10:37
86 km
arr. 10:40
dep. 10:40
88 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
90 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
326 km
13:30 19:10 (05:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 13:30
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 13:49
dep. 13:49
12 km
Ljusa
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Kastrat, II
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Kastrat, I
arr. 13:59
dep. 13:59
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
25 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 14:23
dep. 14:23
29 km
Pljakovo
arr. 14:27
dep. 14:27
31 km
Spance, Brdo
arr. 14:31
dep. 14:31
33 km
Spance
arr. 14:37
dep. 14:37
36 km
Barbatovac, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
39 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
40 km
Kasevar, Janjići
arr. 15:04
dep. 15:04
43 km
Kasevar
arr. 15:06
dep. 15:06
44 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
45 km
Blace, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
48 km
Djurevac
arr. 15:26
dep. 15:26
52 km
Prebreza
arr. 15:30
dep. 15:30
55 km
Dzepnica
arr. 15:32
dep. 15:32
56 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 15:36
dep. 15:36
59 km
Razbojna, Mala
arr. 15:39
dep. 15:39
61 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:43
dep. 15:43
64 km
Zlatari
arr. 15:47
dep. 15:47
66 km
Celije kod Krusevca
arr. 15:53
dep. 15:53
71 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:59
dep. 15:59
75 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
80 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
83 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
87 km
arr. 16:27
dep. 16:27
95 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
98 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 16:55
dep. 16:55
114 km
Pojate
arr. 17:06
dep. 17:06
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
290 km
16:00 20:45 (04:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
299 km
 
Departures on: tuesday, 21.05.2019.
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:35
dep. 08:35
13 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
23 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
26 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
31 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
37 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
40 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
42 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
43 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
56 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
57 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
58 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
63 km
Merosina
arr. 10:10
dep. 10:10
71 km
arr. 10:25
dep. 10:25
86 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
324 km
08:15 14:00 (05:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 08:15
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Ljusa
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Kastrat, II
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Kastrat, I
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
28 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
30 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
44 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
45 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
49 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
58 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
59 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
60 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
64 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
67 km
Merosina
arr. 10:20
dep. 10:20
73 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:25
dep. 10:25
76 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
80 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:35
dep. 10:35
84 km
arr. 10:37
dep. 10:37
86 km
arr. 10:40
dep. 10:40
88 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
90 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
326 km
13:30 19:10 (05:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 13:30
Prolom Banja, Zuta bara
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Veliko Pupavce, Prljuša
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Veliko Pupavce, Narandžići
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Rudare kod Kursumlije, Mala Lubnica
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Rudare kod Kursumlije
arr. 13:49
dep. 13:49
12 km
Ljusa
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Visoka kod Kursumlije
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Kastrat, II
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Kastrat, I
arr. 13:59
dep. 13:59
20 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
25 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 14:23
dep. 14:23
29 km
Pljakovo
arr. 14:27
dep. 14:27
31 km
Spance, Brdo
arr. 14:31
dep. 14:31
33 km
Spance
arr. 14:37
dep. 14:37
36 km
Barbatovac, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
39 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
40 km
Kasevar, Janjići
arr. 15:04
dep. 15:04
43 km
Kasevar
arr. 15:06
dep. 15:06
44 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
45 km
Blace, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
48 km
Djurevac
arr. 15:26
dep. 15:26
52 km
Prebreza
arr. 15:30
dep. 15:30
55 km
Dzepnica
arr. 15:32
dep. 15:32
56 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 15:36
dep. 15:36
59 km
Razbojna, Mala
arr. 15:39
dep. 15:39
61 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:43
dep. 15:43
64 km
Zlatari
arr. 15:47
dep. 15:47
66 km
Celije kod Krusevca
arr. 15:53
dep. 15:53
71 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:59
dep. 15:59
75 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
80 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
83 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
87 km
arr. 16:27
dep. 16:27
95 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
98 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 16:55
dep. 16:55
114 km
Pojate
arr. 17:06
dep. 17:06
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
290 km
16:00 20:45 (04:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prolom Banja
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
299 km

Naselja Prolom Banja i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~310 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 05h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prolom Banja je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.