Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Petrovac kod Prokuplja timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Prokuplje - Petrovac kod Prokuplja timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:15 15:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 15:56
dep. 15:56
21.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 15:51
19.7 km
Prokuplje - Petrovac kod Prokuplja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:15 15:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 15:56
dep. 15:56
21.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 15:51
19.7 km
Prokuplje - Petrovac kod Prokuplja timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
15:15 15:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 15:56
dep. 15:56
21.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 15:51
19.7 km
Prokuplje - Petrovac kod Prokuplja timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
15:15 15:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 15:56
dep. 15:56
21.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 15:51
19.7 km
Prokuplje - Petrovac kod Prokuplja timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
15:15 15:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 15:56
dep. 15:56
21.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 15:51
19.7 km
Prokuplje - Petrovac kod Prokuplja timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
06:51 07:55 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:51
Prokuplje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
0.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:53
dep. 06:53
1.3 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 06:54
dep. 06:54
2.7 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:55
dep. 06:55
3.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:56
dep. 06:56
3.9 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:57
dep. 06:57
4.2 km
Donja Strazava
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Gornja Strazava
arr. 07:01
dep. 07:01
6.4 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
11.3 km
Gornje Kordince
arr. 07:11
dep. 07:11
12.1 km
Bajcince
arr. 07:17
dep. 07:17
13.9 km
Mikulovac, Prodavnica
arr. 07:21
dep. 07:21
15.7 km
Mikulovac
arr. 07:23
dep. 07:23
16.7 km
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
18.7 km
Kostenica
arr. 07:31
dep. 07:31
19.4 km
Dzigolj
arr. 07:34
dep. 07:34
21.4 km
Dzigolj, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
21.7 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 07:43
dep. 07:43
22.4 km
Dzigolj, Izlaz
arr. 07:50
dep. 07:50
23.9 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 07:55
24.9 km
Prokuplje - Petrovac kod Prokuplja timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
15:15 15:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 15:56
dep. 15:56
21.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 15:51
19.7 km

Naselja Prokuplje i Petrovac kod Prokuplja su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 06:51 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.