Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Kursumlija timetable

sunday, 21.07.2019.
04:37 05:25 (00:48)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 04:37
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
16 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
21 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
27 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
35 km
05:27 06:20 (00:53)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 05:27
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Bresnicic
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Kondzelj
arr. 05:52
dep. 05:52
16 km
Beloljin
arr. 05:55
dep. 05:55
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Barlovo
arr. 06:08
dep. 06:08
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 06:15
dep. 06:15
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:20
35 km
06:42 07:50 (01:08)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:42
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:04
dep. 07:04
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:08
dep. 07:08
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:12
dep. 07:12
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
13.1 km
Bresnicic
arr. 07:19
dep. 07:19
16.1 km
Kondzelj
arr. 07:21
dep. 07:21
17.6 km
Beloljin
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 07:27
dep. 07:27
22.6 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:31
dep. 07:31
24.5 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:33
dep. 07:33
26.1 km
Barlovo
arr. 07:37
dep. 07:37
28.9 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:40
dep. 07:40
31.1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 07:43
dep. 07:43
33.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:45
dep. 07:45
34.9 km
Kursumlija, Bus station
arr. 07:50
37.7 km
08:49 10:10 (01:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 08:49
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
12 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
15 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
18 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 09:22
dep. 09:23
20 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
24 km
Barlovo, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
28 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
34 km
Kursumlija, Railway station
arr. 09:53
dep. 10:03
38 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:10
41 km
09:42 10:50 (01:08)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 09:42
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
11 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
16 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
21 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
35 km
11:42 12:45 (01:03)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 11:42
Prokuplje, Jadran
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:03
dep. 12:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:07
dep. 12:07
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:10
dep. 12:10
13.1 km
Bresnicic
arr. 12:14
dep. 12:14
16.1 km
Kondzelj
arr. 12:16
dep. 12:16
17.6 km
Beloljin
arr. 12:19
dep. 12:19
20 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 12:22
dep. 12:22
22.6 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 12:26
dep. 12:26
24.5 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 12:28
dep. 12:28
26.1 km
Barlovo
arr. 12:32
dep. 12:32
28.9 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 12:35
dep. 12:35
31.1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 12:38
dep. 12:38
33.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 12:40
dep. 12:40
34.9 km
Kursumlija, Bus station
arr. 12:45
37.7 km
12:52 13:35 (00:43)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:52
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:06
dep. 13:06
11 km
Bresnicic
arr. 13:10
dep. 13:10
15 km
Kondzelj
arr. 13:12
dep. 13:12
16 km
Beloljin
arr. 13:15
dep. 13:15
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Barlovo
arr. 13:27
dep. 13:27
27 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:32
dep. 13:32
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:35
35 km
13:27 14:20 (00:53)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 13:27
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Beloljin
arr. 13:56
dep. 13:56
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:01
dep. 14:01
21 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
23 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
24 km
Barlovo
arr. 14:09
dep. 14:09
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:15
dep. 14:15
32 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:27
dep. 14:27
36 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
35 km
14:02 15:23 (01:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 14:02
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:07
dep. 14:08
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
12 km
Bresnicic, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:25
15 km
Beloljin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
18 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 14:35
dep. 14:36
20 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
24 km
Barlovo, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:48
28 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
34 km
Kursumlija, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:16
38 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:23
41 km
15:42 16:30 (00:48)
Jadran
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 15:42
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
dep. 15:53
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Beloljin
arr. 16:10
dep. 16:10
18 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:30
35 km
17:12 18:10 (00:58)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:12
Prokuplje, Jadran
arr. 17:16
dep. 17:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:28
dep. 17:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 17:32
dep. 17:32
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 17:35
dep. 17:35
13.1 km
Bresnicic
arr. 17:39
dep. 17:39
16.1 km
Kondzelj
arr. 17:41
dep. 17:41
17.6 km
Beloljin
arr. 17:44
dep. 17:44
20 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 17:47
dep. 17:47
22.6 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 17:51
dep. 17:51
24.5 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 17:53
dep. 17:53
26.1 km
Barlovo
arr. 17:57
dep. 17:57
28.9 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 18:00
dep. 18:00
31.1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 18:03
dep. 18:03
33.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 18:05
dep. 18:05
34.9 km
Kursumlija, Bus station
arr. 18:10
37.7 km
18:37 19:25 (00:48)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 18:37
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:56
dep. 18:56
11 km
Bresnicic
arr. 19:00
dep. 19:00
15 km
Kondzelj
arr. 19:02
dep. 19:02
16 km
Beloljin
arr. 19:05
dep. 19:05
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:09
dep. 19:09
21 km
Barlovo
arr. 19:17
dep. 19:17
27 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:22
dep. 19:22
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:25
35 km
20:48 21:45 (00:57)
Kasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 20:48
Prokuplje, Jadran
arr. 20:49
dep. 20:49
0.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:57
dep. 20:57
1.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:59
dep. 20:59
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:03
dep. 21:03
6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:10
dep. 21:10
11 km
Bresnicic
arr. 21:16
dep. 21:16
15 km
Kondzelj
arr. 21:20
dep. 21:20
16 km
Beloljin
arr. 21:24
dep. 21:24
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 21:28
dep. 21:28
21 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 21:31
dep. 21:31
23 km
Barlovo
arr. 21:35
dep. 21:35
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 21:38
dep. 21:38
31 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 21:39
dep. 21:39
32 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
34 km
Kursumlija, Bus station
arr. 21:45
35 km

Naselja Prokuplje i Kursumlija su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 04:37 h, dok je poslednji polazak u 20:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.