Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Kursumlija timetable

monday, 18.11.2019.
04:37 05:25 (00:48)
PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 04:37
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
16 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
21 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
27 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
35 km
05:27 06:20 (00:53)
JadranBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 05:27
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:40
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:55
dep. 05:55
11 km
Bresnicic
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Kondzelj
arr. 06:02
dep. 06:02
16 km
Beloljin
arr. 06:05
dep. 06:05
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:12
dep. 06:12
21 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 06:14
dep. 06:14
23 km
Barlovo
arr. 06:15
dep. 06:15
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 06:17
dep. 06:17
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 06:19
dep. 06:19
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:20
35 km
06:09 07:05 (00:56)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:09
Prokuplje, Jadran
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:19
dep. 06:19
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:22
dep. 06:22
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:23
dep. 06:23
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:27
dep. 06:27
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:30
dep. 06:30
13.1 km
Bresnicic
arr. 06:34
dep. 06:34
16.1 km
Kondzelj
arr. 06:36
dep. 06:36
17.6 km
Beloljin
arr. 06:39
dep. 06:39
20 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 06:42
dep. 06:42
22.6 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 06:46
dep. 06:46
24.5 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 06:48
dep. 06:48
26.1 km
Barlovo
arr. 06:52
dep. 06:52
28.9 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 06:55
dep. 06:55
31.1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 06:58
dep. 06:58
33.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:00
dep. 07:00
34.9 km
Kursumlija, Bus station
arr. 07:05
37.7 km
06:42 07:50 (01:08)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 06:42
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:04
dep. 07:04
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:08
dep. 07:08
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:12
dep. 07:12
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
13.1 km
Bresnicic
arr. 07:19
dep. 07:19
16.1 km
Kondzelj
arr. 07:21
dep. 07:21
17.6 km
Beloljin
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 07:27
dep. 07:27
22.6 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 07:31
dep. 07:31
24.5 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 07:33
dep. 07:33
26.1 km
Barlovo
arr. 07:37
dep. 07:37
28.9 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 07:40
dep. 07:40
31.1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 07:43
dep. 07:43
33.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 07:45
dep. 07:45
34.9 km
Kursumlija, Bus station
arr. 07:50
37.7 km
08:12 09:05 (00:53)
JadranBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 08:12
Prokuplje, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:23
dep. 08:23
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 08:33
dep. 08:33
11 km
Bresnicic
arr. 08:38
dep. 08:38
15 km
Kondzelj
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Beloljin
arr. 08:42
dep. 08:42
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 08:46
dep. 08:46
21 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 08:49
dep. 08:49
23 km
Plocnik kod Prokuplja, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Barlovo
arr. 08:54
dep. 08:54
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 08:58
dep. 08:58
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:00
dep. 09:00
32 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 09:03
dep. 09:03
34 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:05
35 km
08:49 10:10 (01:21)
Railway stationRasputnica Kastrat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 08:49
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
dep. 08:55
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
12 km
Bresnicic, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
15 km
Beloljin, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
18 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 09:22
dep. 09:23
20 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
24 km
Barlovo, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
28 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
34 km
Kursumlija, Railway station
arr. 09:53
dep. 10:03
38 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 10:10
41 km
09:42 10:50 (01:08)
JadranBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 09:42
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
11 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
16 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
21 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
35 km
11:18 12:10 (00:52)
GarićBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 11:18
Prokuplje, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
0.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:24
dep. 11:24
2.3 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:27
dep. 11:27
4.3 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:29
dep. 11:29
4.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 11:33
dep. 11:33
8.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 11:36
dep. 11:36
10.7 km
Bresnicic
arr. 11:40
dep. 11:40
13.7 km
Kondzelj
arr. 11:43
dep. 11:43
15.2 km
Beloljin
arr. 11:46
dep. 11:46
17.6 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 11:49
dep. 11:49
20.2 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 11:52
dep. 11:52
22.1 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 11:54
dep. 11:54
23.7 km
Barlovo
arr. 11:57
dep. 11:57
26.5 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 12:00
dep. 12:00
28.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 12:03
dep. 12:03
31 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 12:05
dep. 12:05
32.5 km
Kursumlija, Bus station
arr. 12:10
35.3 km
11:42 12:45 (01:03)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 11:42
Prokuplje, Jadran
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:55
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:03
dep. 12:03
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:07
dep. 12:07
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:10
dep. 12:10
13.1 km
Bresnicic
arr. 12:14
dep. 12:14
16.1 km
Kondzelj
arr. 12:16
dep. 12:16
17.6 km
Beloljin
arr. 12:19
dep. 12:19
20 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 12:22
dep. 12:22
22.6 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 12:26
dep. 12:26
24.5 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 12:28
dep. 12:28
26.1 km
Barlovo
arr. 12:32
dep. 12:32
28.9 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 12:35
dep. 12:35
31.1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 12:38
dep. 12:38
33.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 12:40
dep. 12:40
34.9 km
Kursumlija, Bus station
arr. 12:45
37.7 km
12:48 13:45 (00:57)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 12:48
Prokuplje, Jadran
arr. 12:49
dep. 12:49
0.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:57
dep. 12:57
1.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:59
dep. 12:59
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:01
dep. 13:01
5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 13:03
dep. 13:03
6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:10
dep. 13:10
11 km
Bresnicic
arr. 13:16
dep. 13:16
15 km
Kondzelj
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Beloljin
arr. 13:24
dep. 13:24
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:28
dep. 13:28
21 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 13:31
dep. 13:31
23 km
Barlovo
arr. 13:35
dep. 13:35
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 13:38
dep. 13:38
31 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:39
dep. 13:39
32 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
34 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:45
35 km
12:52 13:35 (00:43)
PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 12:52
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:06
dep. 13:06
11 km
Bresnicic
arr. 13:10
dep. 13:10
15 km
Kondzelj
arr. 13:12
dep. 13:12
16 km
Beloljin
arr. 13:15
dep. 13:15
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Barlovo
arr. 13:27
dep. 13:27
27 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:32
dep. 13:32
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:35
35 km
13:27 14:20 (00:53)
JadranBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 13:27
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Bresnicic
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Kondzelj
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Beloljin
arr. 13:56
dep. 13:56
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:01
dep. 14:01
21 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 14:04
dep. 14:04
23 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 14:05
dep. 14:05
24 km
Barlovo
arr. 14:09
dep. 14:09
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 14:13
dep. 14:13
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:15
dep. 14:15
32 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 14:27
dep. 14:27
36 km
Kursumlija, Bus station
arr. 14:20
35 km
14:02 15:23 (01:21)
Railway stationRasputnica Kastrat
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 14:02
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:07
dep. 14:08
2 km
Mala Plana kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
12 km
Bresnicic, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:25
15 km
Beloljin, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
18 km
Tulare kod Prokuplja, Railway station - Toplica Milan
arr. 14:35
dep. 14:36
20 km
Plocnik kod Prokuplja, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
24 km
Barlovo, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:48
28 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
34 km
Kursumlija, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:16
38 km
Kursumlija, Rasputnica Kastrat
arr. 15:23
41 km
14:33 15:25 (00:52)
GarićBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 14:33
Prokuplje, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Gubetin, Baza
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Bresnicic
arr. 14:56
dep. 14:56
14 km
Kondzelj
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Beloljin
arr. 15:01
dep. 15:01
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 15:08
dep. 15:08
23 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 15:09
dep. 15:09
24 km
Barlovo
arr. 15:10
dep. 15:10
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 15:18
dep. 15:18
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 15:21
dep. 15:21
32 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 15:23
dep. 15:23
33 km
Kursumlija, Bus station
arr. 15:25
36 km
15:12 16:05 (00:53)
JadranBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 15:12
Prokuplje, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Bresnicic
arr. 15:38
dep. 15:38
15 km
Kondzelj
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Beloljin
arr. 15:42
dep. 15:42
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 15:46
dep. 15:46
21 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 15:49
dep. 15:49
23 km
Plocnik kod Prokuplja, Groblje
arr. 15:50
dep. 15:50
24 km
Barlovo
arr. 15:54
dep. 15:54
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 15:58
dep. 15:58
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 16:00
dep. 16:00
32 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 16:03
dep. 16:03
34 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:05
35 km
15:42 16:35 (00:53)
JadranBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 15:42
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:55
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:58
dep. 15:58
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Beloljin
arr. 16:15
dep. 16:15
18 km
Kursumlija, Bus station
arr. 16:35
35 km
17:12 18:10 (00:58)
KasarnaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Kasarna
dep. 17:12
Prokuplje, Jadran
arr. 17:16
dep. 17:16
2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
3.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
6.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:28
dep. 17:28
7.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 17:32
dep. 17:32
10.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 17:35
dep. 17:35
13.1 km
Bresnicic
arr. 17:39
dep. 17:39
16.1 km
Kondzelj
arr. 17:41
dep. 17:41
17.6 km
Beloljin
arr. 17:44
dep. 17:44
20 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 17:47
dep. 17:47
22.6 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 17:51
dep. 17:51
24.5 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 17:53
dep. 17:53
26.1 km
Barlovo
arr. 17:57
dep. 17:57
28.9 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 18:00
dep. 18:00
31.1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 18:03
dep. 18:03
33.4 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 18:05
dep. 18:05
34.9 km
Kursumlija, Bus station
arr. 18:10
37.7 km
18:37 19:25 (00:48)
PijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Pijaca
dep. 18:37
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:56
dep. 18:56
11 km
Bresnicic
arr. 19:00
dep. 19:00
15 km
Kondzelj
arr. 19:02
dep. 19:02
16 km
Beloljin
arr. 19:05
dep. 19:05
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:09
dep. 19:09
21 km
Barlovo
arr. 19:17
dep. 19:17
27 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:22
dep. 19:22
32 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:25
35 km
18:42 19:35 (00:53)
GarićBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Garić
dep. 18:42
Prokuplje, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:45
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:47
dep. 18:47
2 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:49
dep. 18:49
4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:51
dep. 18:51
5 km
Gubetin, Baza
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 18:54
dep. 18:54
8 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:00
dep. 19:00
11 km
Bresnicic
arr. 19:06
dep. 19:06
14 km
Kondzelj
arr. 19:08
dep. 19:08
15 km
Beloljin
arr. 19:11
dep. 19:11
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:15
dep. 19:15
21 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 19:18
dep. 19:18
23 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 19:19
dep. 19:19
24 km
Barlovo
arr. 19:20
dep. 19:20
27 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 19:28
dep. 19:28
30 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:31
dep. 19:31
32 km
Kursumlija, Pepeljevac P.
arr. 19:33
dep. 19:33
33 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:35
36 km
20:46 21:45 (00:59)
JadranBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Jadran
dep. 20:46
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
1.3 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:59
dep. 20:59
2.7 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 21:02
dep. 21:02
4.7 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 21:04
dep. 21:04
5.3 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:08
dep. 21:08
8.9 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:11
dep. 21:11
11.1 km
Bresnicic
arr. 21:15
dep. 21:15
14.1 km
Kondzelj
arr. 21:18
dep. 21:18
15.6 km
Beloljin
arr. 21:21
dep. 21:21
18 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 21:24
dep. 21:24
20.6 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 21:27
dep. 21:27
22.5 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 21:29
dep. 21:29
24.1 km
Barlovo
arr. 21:32
dep. 21:32
26.9 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 21:35
dep. 21:35
29.1 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 21:38
dep. 21:38
31.4 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
32.9 km
Kursumlija, Bus station
arr. 21:45
35.7 km

Naselja Prokuplje i Kursumlija su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 04:37 h, dok je poslednji polazak u 20:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.