Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Klisurica kod Prokuplja timetable

monday, 18.11.2019.
06:55 07:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:55
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:57
dep. 06:57
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:58
dep. 06:58
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:59
dep. 06:59
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:00
dep. 07:00
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:01
dep. 07:01
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 07:02
dep. 07:02
3.6 km
Donja Strazava
arr. 07:03
dep. 07:03
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 07:07
dep. 07:07
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
14.7 km
Donje Kordince
arr. 07:20
dep. 07:20
12.7 km
Dzigolj
arr. 07:28
dep. 07:28
17.8 km
Kostenica, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
23.8 km
Dzigolj, Izlaz
arr. 07:32
dep. 07:32
25.4 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 07:35
27.7 km
11:30 12:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:30
Prokuplje, Gimnazija
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 11:33
dep. 11:33
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 11:34
dep. 11:34
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 11:35
dep. 11:35
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 11:36
dep. 11:36
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
3.6 km
Donja Strazava
arr. 11:38
dep. 11:38
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 11:45
dep. 11:45
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
10.7 km
Dzigolj
arr. 11:59
dep. 11:59
13.8 km
Kostenica, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
16 km
Dzigolj, Izlaz
arr. 12:01
dep. 12:01
17.6 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 12:08
19.9 km
12:15 12:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:15
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:18
dep. 12:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:19
dep. 12:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:21
dep. 12:21
3.3 km
Donja Strazava
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 12:30
dep. 12:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 12:46
dep. 12:46
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 12:55
17.8 km
15:15 16:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 15:56
dep. 15:56
21.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 15:51
dep. 15:51
19.7 km
Kostenica, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
23.8 km
Dzigolj, Izlaz
arr. 15:58
dep. 15:58
25.4 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 16:05
27.7 km
19:25 20:07 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:25
Prokuplje, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 19:30
dep. 19:30
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 19:31
dep. 19:31
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 19:32
dep. 19:32
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 19:33
dep. 19:33
3.3 km
Donja Strazava
arr. 19:35
dep. 19:35
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 19:42
dep. 19:42
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
10.7 km
Dzigolj
arr. 19:58
dep. 19:58
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 20:07
17.8 km
Prokuplje - Klisurica kod Prokuplja timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
06:55 07:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 06:55
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:57
dep. 06:57
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:58
dep. 06:58
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:59
dep. 06:59
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:00
dep. 07:00
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:01
dep. 07:01
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 07:02
dep. 07:02
3.6 km
Donja Strazava
arr. 07:03
dep. 07:03
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 07:07
dep. 07:07
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
14.7 km
Donje Kordince
arr. 07:20
dep. 07:20
12.7 km
Dzigolj
arr. 07:28
dep. 07:28
17.8 km
Kostenica, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
23.8 km
Dzigolj, Izlaz
arr. 07:32
dep. 07:32
25.4 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 07:35
27.7 km
11:30 12:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:30
Prokuplje, Gimnazija
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 11:33
dep. 11:33
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 11:34
dep. 11:34
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 11:35
dep. 11:35
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 11:36
dep. 11:36
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
3.6 km
Donja Strazava
arr. 11:38
dep. 11:38
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 11:45
dep. 11:45
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
10.7 km
Dzigolj
arr. 11:59
dep. 11:59
13.8 km
Kostenica, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
16 km
Dzigolj, Izlaz
arr. 12:01
dep. 12:01
17.6 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 12:08
19.9 km
12:15 12:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:15
Prokuplje, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:18
dep. 12:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 12:19
dep. 12:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 12:21
dep. 12:21
3.3 km
Donja Strazava
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 12:30
dep. 12:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 12:46
dep. 12:46
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 12:55
17.8 km
15:15 16:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:15
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:18
dep. 15:18
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 15:19
dep. 15:19
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
3.6 km
Donja Strazava
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
10.7 km
Dzigolj
arr. 15:56
dep. 15:56
21.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 15:51
dep. 15:51
19.7 km
Kostenica, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
23.8 km
Dzigolj, Izlaz
arr. 15:58
dep. 15:58
25.4 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 16:05
27.7 km
19:25 20:07 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 19:25
Prokuplje, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
0.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 19:30
dep. 19:30
1.3 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 19:31
dep. 19:31
2.4 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 19:32
dep. 19:32
2.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 19:33
dep. 19:33
3.3 km
Donja Strazava
arr. 19:35
dep. 19:35
4.4 km
Gornja Strazava
arr. 19:42
dep. 19:42
5.8 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
10.7 km
Dzigolj
arr. 19:58
dep. 19:58
13.8 km
Dzigolj, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
14.3 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 20:07
17.8 km

Naselja Prokuplje i Klisurica kod Prokuplja su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 06:55 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.