Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Donja Konjusa timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:30 06:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:30
Prokuplje, Carina
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 05:36
dep. 05:36
1.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 05:44
dep. 05:44
4.9 km
Gubetin
arr. 05:48
dep. 05:48
7.2 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 05:52
dep. 05:52
8.7 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 06:18
dep. 06:18
22.1 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 06:15
dep. 06:15
20.3 km
Prekadin
arr. 06:13
dep. 06:13
18.5 km
Gojinovac
arr. 06:10
dep. 06:10
16.6 km
Donja Konjusa
arr. 06:08
15.7 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:30
Prokuplje, Carina
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 12:38
dep. 12:38
4.1 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Gubetin
arr. 12:46
dep. 12:46
7.3 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 12:48
dep. 12:48
8.1 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 12:49
dep. 12:49
8.8 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:53
dep. 12:53
11.2 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 13:01
dep. 13:01
15.3 km
Prekadin
arr. 13:05
dep. 13:05
17.1 km
Gojinovac
arr. 13:08
dep. 13:08
19 km
Donja Konjusa
arr. 13:10
19.9 km
15:20 15:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:20
Prokuplje, Carina
arr. 15:23
dep. 15:23
1.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 15:24
dep. 15:24
1.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 15:31
dep. 15:31
4.9 km
Gubetin
arr. 15:37
dep. 15:37
7.2 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 15:39
dep. 15:39
8 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 15:40
dep. 15:40
8.7 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 15:41
dep. 15:41
9.3 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 15:43
dep. 15:43
11.1 km
Prekadin
arr. 15:47
dep. 15:47
12.9 km
Gojinovac
arr. 15:51
dep. 15:51
14.8 km
Donja Konjusa
arr. 15:55
15.7 km
Prokuplje - Donja Konjusa timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:30 06:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:30
Prokuplje, Carina
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 05:36
dep. 05:36
1.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 05:44
dep. 05:44
4.9 km
Gubetin
arr. 05:48
dep. 05:48
7.2 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 05:52
dep. 05:52
8.7 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 06:18
dep. 06:18
22.1 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 06:15
dep. 06:15
20.3 km
Prekadin
arr. 06:13
dep. 06:13
18.5 km
Gojinovac
arr. 06:10
dep. 06:10
16.6 km
Donja Konjusa
arr. 06:08
15.7 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:30
Prokuplje, Carina
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 12:38
dep. 12:38
4.1 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Gubetin
arr. 12:46
dep. 12:46
7.3 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 12:48
dep. 12:48
8.1 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 12:49
dep. 12:49
8.8 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:53
dep. 12:53
11.2 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 13:01
dep. 13:01
15.3 km
Prekadin
arr. 13:05
dep. 13:05
17.1 km
Gojinovac
arr. 13:08
dep. 13:08
19 km
Donja Konjusa
arr. 13:10
19.9 km
15:20 15:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:20
Prokuplje, Carina
arr. 15:23
dep. 15:23
1.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 15:24
dep. 15:24
1.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 15:31
dep. 15:31
4.9 km
Gubetin
arr. 15:37
dep. 15:37
7.2 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 15:39
dep. 15:39
8 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 15:40
dep. 15:40
8.7 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 15:41
dep. 15:41
9.3 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 15:43
dep. 15:43
11.1 km
Prekadin
arr. 15:47
dep. 15:47
12.9 km
Gojinovac
arr. 15:51
dep. 15:51
14.8 km
Donja Konjusa
arr. 15:55
15.7 km
Prokuplje - Donja Konjusa timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
05:30 06:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 05:30
Prokuplje, Carina
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 05:36
dep. 05:36
1.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 05:44
dep. 05:44
4.9 km
Gubetin
arr. 05:48
dep. 05:48
7.2 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 05:52
dep. 05:52
8.7 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 06:18
dep. 06:18
22.1 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 06:15
dep. 06:15
20.3 km
Prekadin
arr. 06:13
dep. 06:13
18.5 km
Gojinovac
arr. 06:10
dep. 06:10
16.6 km
Donja Konjusa
arr. 06:08
15.7 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 12:30
Prokuplje, Carina
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 12:34
dep. 12:34
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 12:38
dep. 12:38
4.1 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Gubetin
arr. 12:46
dep. 12:46
7.3 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 12:48
dep. 12:48
8.1 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 12:49
dep. 12:49
8.8 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 12:57
dep. 12:57
13.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:53
dep. 12:53
11.2 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 13:01
dep. 13:01
15.3 km
Prekadin
arr. 13:05
dep. 13:05
17.1 km
Gojinovac
arr. 13:08
dep. 13:08
19 km
Donja Konjusa
arr. 13:10
19.9 km
15:20 15:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 15:20
Prokuplje, Carina
arr. 15:23
dep. 15:23
1.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 15:24
dep. 15:24
1.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 15:31
dep. 15:31
4.9 km
Gubetin
arr. 15:37
dep. 15:37
7.2 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 15:39
dep. 15:39
8 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 15:40
dep. 15:40
8.7 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 15:41
dep. 15:41
9.3 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 15:43
dep. 15:43
11.1 km
Prekadin
arr. 15:47
dep. 15:47
12.9 km
Gojinovac
arr. 15:51
dep. 15:51
14.8 km
Donja Konjusa
arr. 15:55
15.7 km

Naselja Prokuplje i Donja Konjusa su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.