Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prokuplje - Doljevac timetable

monday, 24.02.2020.
04:30 05:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 04:30
Prokuplje, Garić
arr. 04:33
dep. 04:33
1 km
Rastovnica
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Berilje, II
arr. 04:40
dep. 04:40
5 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 04:42
dep. 04:42
6 km
Podina, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
8 km
Lukomir
arr. 04:47
dep. 04:47
9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 04:49
dep. 04:49
11 km
Zitorada, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
12 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 04:58
dep. 04:58
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
19 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 05:03
dep. 05:03
21 km
Kocane, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
23 km
Doljevac
arr. 05:09
25 km
05:00 06:00 (01:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 05:00
Babin Potok, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:07
3 km
Podina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
6 km
Lukomir, Railway station
arr. 05:17
dep. 05:18
7 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
10 km
arr. 05:30
dep. 05:31
12 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 05:47
dep. 05:48
18 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
21 km
Doljevac, Railway station
arr. 06:00
24 km
07:19 08:03 (00:44)
Trnavski PutP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski Put
dep. 07:19
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:21
dep. 07:21
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:23
dep. 07:23
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Prokuplje, Garić
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Rastovnica
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Berilje, II
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Berilje, I
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 07:35
dep. 07:35
10 km
Podina, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
11 km
Lukomir
arr. 07:39
dep. 07:39
13 km
Recica kod Zitoradje
arr. 07:41
dep. 07:41
15 km
Zitorada, Bus station
arr. 07:44
dep. 07:44
16 km
Zitorada, EI
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 07:49
dep. 07:49
20 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 07:50
dep. 07:50
21 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
23 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 07:57
dep. 07:57
25 km
Kocane, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
27 km
Doljevac, P.
arr. 08:03
28 km
11:25 12:02 (00:37)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 11:25
Prokuplje, Garić
arr. 11:27
dep. 11:27
1 km
Rastovnica
arr. 11:28
dep. 11:28
2 km
Berilje, I
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Berilje, II
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 11:34
dep. 11:34
6 km
Podina, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
8 km
Lukomir
arr. 11:39
dep. 11:39
9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 11:42
dep. 11:42
11 km
Zitorada, Bus station
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Zitorada, EI
arr. 11:47
dep. 11:47
14 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 11:49
dep. 11:49
16 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 11:51
dep. 11:51
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 11:57
dep. 11:57
21 km
Kocane, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
23 km
Doljevac, P.
arr. 12:02
24 km
12:09 12:48 (00:39)
Trnavski PutP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski Put
dep. 12:09
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
1 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Prokuplje, Garić
arr. 12:17
dep. 12:17
5 km
Rastovnica
arr. 12:18
dep. 12:18
6 km
Berilje, I
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Berilje, II
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Vlahovo kod Zitoradje, Izlaz
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Podina, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Lukomir, II
arr. 12:27
dep. 12:27
13 km
Lukomir
arr. 12:27
dep. 12:27
14 km
Recica kod Zitoradje
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Zitorada, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
16 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 12:31
dep. 12:31
17 km
Zitorada, EI
arr. 12:32
dep. 12:32
18 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 12:34
dep. 12:34
20 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 12:35
dep. 12:35
21 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
23 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 12:42
dep. 12:42
25 km
Doljevac, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
27 km
Doljevac, P.
arr. 12:48
28 km
12:50 13:38 (00:48)
Trnavski Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Trnavski Put
dep. 12:50
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:53
dep. 12:53
2.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:57
dep. 13:00
3.8 km
Prokuplje, Garić
arr. 13:02
dep. 13:02
4.8 km
Rastovnica
arr. 13:04
dep. 13:04
5.8 km
Berilje, II
arr. 13:06
dep. 13:06
6.8 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 13:09
dep. 13:09
8.8 km
Podina, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Lukomir
arr. 13:15
dep. 13:15
12.8 km
Recica kod Zitoradje
arr. 13:18
dep. 13:18
14.8 km
Zitorada, Bus station
arr. 13:21
dep. 13:21
16.8 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 13:26
dep. 13:26
20.8 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
22.8 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 13:32
dep. 13:32
24.8 km
Kocane, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
26.8 km
Doljevac
arr. 13:38
28.8 km
13:52 14:58 (01:06)
Gornja DraganjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Gornja Draganja
dep. 13:52
Prokuplje, Railway station
arr. 13:57
dep. 13:58
2 km
Babin Potok, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:05
5 km
Podina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
8 km
Lukomir, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
9 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:21
dep. 14:22
12 km
arr. 14:28
dep. 14:29
14 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
19 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 14:50
dep. 14:51
23 km
Doljevac, Railway station
arr. 14:58
26 km
14:15 14:53 (00:38)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 14:15
Prokuplje, Garić
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Rastovnica
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Berilje, I
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Berilje, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Podina, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Lukomir
arr. 14:29
dep. 14:29
9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 14:31
dep. 14:31
11 km
Zitorada, Bus station
arr. 14:34
dep. 14:34
12 km
Zitorada, EI
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 14:39
dep. 14:39
16 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 14:40
dep. 14:40
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
19 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 14:47
dep. 14:47
21 km
Kocane, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
23 km
Doljevac, P.
arr. 14:53
24 km
17:32 18:32 (01:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 17:32
Babin Potok, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
3 km
Podina, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
6 km
Lukomir, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
7 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:56
10 km
arr. 18:02
dep. 18:03
12 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
18 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
21 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:32
24 km
19:02 20:08 (01:06)
Gornja DraganjaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Gornja Draganja
dep. 19:02
Prokuplje, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:08
2 km
Babin Potok, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
5 km
Podina, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
8 km
Lukomir, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
9 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:32
12 km
arr. 19:38
dep. 19:39
14 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
19 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:01
23 km
Doljevac, Railway station
arr. 20:08
26 km
21:30 22:30 (01:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Railway station
dep. 21:30
Babin Potok, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:37
3 km
Podina, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:43
6 km
Lukomir, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
7 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
10 km
arr. 22:00
dep. 22:01
12 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 22:10
dep. 22:11
17 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
18 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 22:22
dep. 22:23
21 km
Doljevac, Railway station
arr. 22:30
24 km

Naselja Prokuplje i Doljevac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.