Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Prokuplje - Aleksinac timetable

saturday, 04.07.2020.
05:37 07:10 (01:33)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 05:37
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Merosina, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
arr. 06:20
dep. 06:20
30 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
63 km
07:02 08:30 (01:28)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 07:02
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Merosina, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
63 km
09:37 11:15 (01:38)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:37
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Merosina, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
arr. 10:25
dep. 10:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
63 km
09:47 11:18 (01:31)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:47
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Merosina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
arr. 10:40
dep. 10:40
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
63 km
15:07 16:40 (01:33)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 15:07
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Merosina, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
arr. 15:50
dep. 15:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:10
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
63 km
Prokuplje - Aleksinac timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
05:37 07:10 (01:33)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 05:37
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Merosina, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
arr. 06:20
dep. 06:20
30 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
63 km
07:02 08:30 (01:28)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 07:02
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Merosina, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
63 km
09:37 11:15 (01:38)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:37
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Merosina, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
arr. 10:25
dep. 10:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
63 km
09:47 11:18 (01:31)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 09:47
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Merosina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
arr. 10:40
dep. 10:40
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
63 km
15:07 16:40 (01:33)
CarinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Carina
dep. 15:07
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
1 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Merosina, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
arr. 15:50
dep. 15:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:10
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
63 km
17:00 18:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Bus station
dep. 17:00
Prokuplje, Pijaca
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Merosina, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
arr. 17:35
dep. 17:35
29 km
Nis, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
31 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
62 km

Naselja Prokuplje i Aleksinac su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 28min., a najduže 01h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prokuplje je u 05:37 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.