Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prnjavor kod Sapca - Sabac timetable

friday, 23.11.2018.
04:16 05:00 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 04:16
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
3 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
6.1 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
17 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
31.8 km
04:16 05:00 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 04:16
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
3 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
6.1 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
17 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
31.8 km
04:50 05:40 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 04:50
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 04:53
dep. 04:53
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 05:07
dep. 05:07
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 05:09
dep. 05:09
12 km
Duvaniste, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 05:12
dep. 05:12
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 05:13
dep. 05:13
15 km
Slepcevic, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 05:19
dep. 05:19
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 05:23
dep. 05:23
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 05:26
dep. 05:26
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 05:29
dep. 05:29
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 05:30
dep. 05:30
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 05:32
dep. 05:32
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 05:33
dep. 05:33
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 05:35
dep. 05:35
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 05:36
dep. 05:36
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 05:38
dep. 05:38
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 05:40
32 km
05:25 06:00 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 05:25
Ribari kod Sapca, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
3 km
Petlovaca, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
13 km
Slepcevic, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
28 km
05:30 06:00 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 05:30
Ribari kod Sapca, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Petlovaca, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Slepcevic, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
28 km
05:30 06:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 05:30
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 05:47
dep. 05:47
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 05:49
dep. 05:49
12 km
Duvaniste, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 05:52
dep. 05:52
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Slepcevic, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 05:59
dep. 05:59
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:06
dep. 06:06
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:09
dep. 06:09
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:10
dep. 06:10
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:12
dep. 06:12
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:13
dep. 06:13
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:15
dep. 06:15
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:16
dep. 06:16
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:18
dep. 06:18
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
32 km
05:55 06:30 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 05:55
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
28 km
05:55 07:03 (01:08)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 05:55
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
6.1 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
40.2 km
Sabac, Bus station
arr. 07:03
46.4 km
06:00 06:50 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 06:00
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 06:08
dep. 06:08
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Duvaniste, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 06:22
dep. 06:22
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Slepcevic, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 06:29
dep. 06:29
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 06:33
dep. 06:33
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:36
dep. 06:36
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:39
dep. 06:39
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:42
dep. 06:42
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:43
dep. 06:43
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:45
dep. 06:45
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:46
dep. 06:46
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:48
dep. 06:48
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:50
32 km
06:25 07:29 (01:04)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 06:25
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Petlovaca, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
6.1 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
40.2 km
Sabac, Bus station
arr. 07:29
46.4 km
06:30 07:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 06:30
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 06:49
dep. 06:49
12 km
Duvaniste, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 06:52
dep. 06:52
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Slepcevic, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 06:59
dep. 06:59
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 07:03
dep. 07:03
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:06
dep. 07:06
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:09
dep. 07:09
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:10
dep. 07:10
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:12
dep. 07:12
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:13
dep. 07:13
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:15
dep. 07:15
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:18
dep. 07:18
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:20
32 km
06:46 07:25 (00:39)
Prnjavor Macvanski
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
dep. 06:46
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
6 km
Petlovaca, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
8 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 07:03
dep. 07:04
17 km
Stitar, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:11
25 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 07:15
dep. 07:16
29 km
Sabac, Railway station
arr. 07:25
32 km
07:00 07:35 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:00
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Petlovaca, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
13 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
29 km
07:21 08:00 (00:39)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:21
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
3 km
Petlovaca, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
6.1 km
Duvaniste
arr. 07:33
dep. 07:33
12.8 km
Slepcevic, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
17 km
Sabac, Bus station
arr. 07:53
31.8 km
07:29 08:00 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:29
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
3 km
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Slepcevic, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
28 km
07:30 08:00 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:30
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Slepcevic, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
17 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
28 km
07:54 08:30 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:54
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
3 km
Petlovaca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
5 km
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
13 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
17 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
29 km
08:25 09:29 (01:04)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 08:25
Ribari kod Sapca, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
3 km
Petlovaca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
6.1 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
40.2 km
Sabac, Bus station
arr. 09:29
46.4 km
08:31 08:55 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 08:31
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
14 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
17 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
28 km
08:50 09:40 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 08:50
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 08:53
dep. 08:53
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 08:58
dep. 08:58
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 09:02
dep. 09:02
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 09:07
dep. 09:07
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 09:09
dep. 09:09
12 km
Duvaniste, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 09:12
dep. 09:12
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 09:13
dep. 09:13
15 km
Slepcevic, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 09:19
dep. 09:19
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 09:23
dep. 09:23
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 09:26
dep. 09:26
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:29
dep. 09:29
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:30
dep. 09:30
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:32
dep. 09:32
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:33
dep. 09:33
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:35
dep. 09:35
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:36
dep. 09:36
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:38
dep. 09:38
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 09:40
32 km
08:56 09:30 (00:34)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 08:56
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
13 km
Slepcevic, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 09:30
28 km
10:30 11:05 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 10:30
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
3 km
Petlovaca, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
6 km
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
13 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
17 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
29 km
10:40 11:20 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 10:40
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
6 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
28 km
11:15 12:05 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 11:15
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 11:18
dep. 11:18
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 11:23
dep. 11:23
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 11:27
dep. 11:27
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 11:32
dep. 11:32
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 11:34
dep. 11:34
12 km
Duvaniste, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 11:37
dep. 11:37
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 11:38
dep. 11:38
15 km
Slepcevic, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 11:44
dep. 11:44
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 11:48
dep. 11:48
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:51
dep. 11:51
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:54
dep. 11:54
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:55
dep. 11:55
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:57
dep. 11:57
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:58
dep. 11:58
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:00
dep. 12:00
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:03
dep. 12:03
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:05
32 km
11:50 12:54 (01:04)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 11:50
Ribari kod Sapca, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
3 km
Petlovaca, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
6.1 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
40.2 km
Sabac, Bus station
arr. 12:54
46.4 km
12:00 12:30 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 12:00
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Petlovaca, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Slepcevic, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
28 km
12:00 12:50 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 12:00
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 12:03
dep. 12:03
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 12:08
dep. 12:08
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 12:17
dep. 12:17
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 12:19
dep. 12:19
12 km
Duvaniste, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 12:22
dep. 12:22
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 12:23
dep. 12:23
15 km
Slepcevic, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 12:29
dep. 12:29
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 12:33
dep. 12:33
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 12:36
dep. 12:36
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:39
dep. 12:39
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:40
dep. 12:40
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:42
dep. 12:42
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:43
dep. 12:43
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:45
dep. 12:45
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:48
dep. 12:48
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:50
32 km
12:04 12:35 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 12:04
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
5 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
13 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
17 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
28 km
12:45 13:20 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 12:45
Petlovaca, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
6.1 km
Slepcevic, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
17 km
Sabac, Bus station
arr. 13:20
31.8 km
13:41 14:05 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 13:41
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
28 km
14:10 15:00 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 14:10
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 14:13
dep. 14:13
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Duvaniste, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 14:32
dep. 14:32
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Slepcevic, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 14:39
dep. 14:39
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 14:43
dep. 14:43
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 14:46
dep. 14:46
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:49
dep. 14:49
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:50
dep. 14:50
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:52
dep. 14:52
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:53
dep. 14:53
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:55
dep. 14:55
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:56
dep. 14:56
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 14:58
dep. 14:58
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 15:00
32 km
14:59 15:30 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 14:59
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
3 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
13 km
Slepcevic, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
17 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
28 km
15:10 16:00 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 15:10
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 15:13
dep. 15:13
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 15:27
dep. 15:27
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 15:29
dep. 15:29
12 km
Duvaniste, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 15:32
dep. 15:32
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
15 km
Slepcevic, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 15:39
dep. 15:39
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 15:43
dep. 15:43
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:46
dep. 15:46
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:49
dep. 15:49
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:52
dep. 15:52
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:53
dep. 15:53
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:55
dep. 15:55
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:56
dep. 15:56
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:58
dep. 15:58
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 16:00
32 km
16:00 16:35 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 16:00
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
3 km
Petlovaca, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Duvaniste, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
13 km
Slepcevic, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 16:35
29 km
16:50 17:30 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 16:50
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
3 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
17 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
28 km
16:59 17:30 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 16:59
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
3 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
17 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
28 km
17:27 18:06 (00:39)
Prnjavor Macvanski
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
dep. 17:27
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
6 km
Petlovaca, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
8 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 17:44
dep. 17:45
17 km
Stitar, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:52
25 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:57
29 km
Sabac, Railway station
arr. 18:06
32 km
17:40 18:30 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 17:40
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 17:43
dep. 17:43
1.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
4 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 17:48
dep. 17:48
5.4 km
Petlovaca, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 17:52
dep. 17:52
8 km
Duvaniste, Baza
arr. 17:57
dep. 17:57
11 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 17:59
dep. 17:59
12 km
Duvaniste, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Skradani, Milanovici
arr. 18:02
dep. 18:02
14.2 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 18:03
dep. 18:03
15 km
Slepcevic, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
17 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 18:09
dep. 18:09
18.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 18:13
dep. 18:13
21.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 18:16
dep. 18:16
23 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:19
dep. 18:19
23.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:20
dep. 18:20
25 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
26 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:22
dep. 18:22
26.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:23
dep. 18:23
27.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:25
dep. 18:25
28.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:26
dep. 18:26
29 km
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:28
dep. 18:28
30.6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
32 km
17:46 18:15 (00:29)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 17:46
Sabac, Bus station
arr. 18:15
28 km
18:31 18:55 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 18:31
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
17 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
28 km
19:20 19:55 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 19:20
Petlovaca, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
6.1 km
Slepcevic, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
17 km
Sabac, Bus station
arr. 19:55
31.8 km
20:01 20:45 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 20:01
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
6.1 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
12.8 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
31.9 km
21:26 22:00 (00:34)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 21:26
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
3 km
Petlovaca, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
6.1 km
Duvaniste, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
12.8 km
Slepcevic, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
17 km
Sabac, Bus station
arr. 22:00
31.8 km

Naselja Prnjavor kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prnjavor kod Sapca je u 04:16 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.