Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prnjavor kod Sapca - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 20.11.2018.
04:16 06:30 (02:14)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 04:16
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
3 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
6.1 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
17 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
31.8 km
Klenak, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
40.8 km
Platicevo, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
44.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 05:21
dep. 05:21
51.8 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 05:26
dep. 05:26
-24.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:35
dep. 05:35
60.8 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 05:45
dep. 05:45
76.8 km
Prhovo, Sremska 1
arr. 05:50
dep. 05:50
81.8 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 05:55
dep. 05:55
87.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
121.8 km
05:30 07:35 (02:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 05:30
Ribari kod Sapca, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Petlovaca, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Slepcevic, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
28 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 06:40
dep. 06:40
47 km
Jarak, 5
arr. 06:45
dep. 06:45
53 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 06:53
dep. 06:53
60 km
arr. 07:25
dep. 07:25
112 km
arr. 07:30
dep. 07:30
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:35
118 km
05:55 07:45 (01:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 05:55
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Platicevo, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 06:55
dep. 06:55
48 km
Jarak, 5
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
118 km
06:30 08:50 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 06:30
arr. 08:44
dep. 08:44
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
126 km
07:00 09:00 (02:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:00
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Petlovaca, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
13 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Klenak, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Platicevo, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:04
dep. 08:04
47 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 08:13
dep. 08:13
53 km
arr. 08:54
dep. 08:54
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
118 km
07:21 09:30 (02:09)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:21
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
3 km
Petlovaca, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
6.1 km
Duvaniste
arr. 07:33
dep. 07:33
12.8 km
Slepcevic, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
17 km
Sabac, Bus station
arr. 07:53
dep. 08:00
31.8 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
40.8 km
Platicevo, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
44.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:21
dep. 08:21
51.8 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 08:26
dep. 08:26
-51.3 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:35
dep. 08:35
60.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
121.8 km
07:29 09:20 (01:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:29
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
3 km
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Slepcevic, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
28 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
34 km
Platicevo, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:20
dep. 08:20
48 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 08:24
dep. 08:24
52 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:31
dep. 08:31
59 km
arr. 09:12
dep. 09:12
112 km
arr. 09:14
dep. 09:14
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
118 km
07:30 09:20 (01:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:30
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Slepcevic, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
17 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
28 km
Platicevo, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:25
dep. 08:25
48 km
Jarak, 5
arr. 08:30
dep. 08:30
52 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:35
dep. 08:35
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
118 km
07:54 09:55 (02:01)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 07:54
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
3 km
Petlovaca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
5 km
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
13 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
17 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
29 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
35 km
Platicevo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:59
dep. 08:59
47 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 09:08
dep. 09:08
53 km
arr. 09:49
dep. 09:49
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:55
118 km
08:31 10:20 (01:49)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 08:31
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
6 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
14 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
17 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
28 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
34 km
Platicevo, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
42 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 09:15
dep. 09:15
48 km
Jarak, 4
arr. 09:20
dep. 09:20
52 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
114 km
10:30 12:30 (02:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 10:30
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
3 km
Petlovaca, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
6 km
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
13 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
17 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
29 km
Klenak, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
35 km
Platicevo, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 11:34
dep. 11:34
47 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 11:43
dep. 11:43
53 km
arr. 12:24
dep. 12:24
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
118 km
10:40 12:50 (02:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 10:40
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
6 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
28 km
Platicevo
arr. 11:35
dep. 11:35
42 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 11:41
dep. 11:41
48 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
114 km
12:00 13:50 (01:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 12:00
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Petlovaca, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Slepcevic, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
28 km
Platicevo, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 12:55
dep. 12:55
48 km
Jarak, 5
arr. 13:00
dep. 13:00
52 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:05
dep. 13:05
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:50
118 km
12:45 14:45 (02:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 12:45
Petlovaca, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
6.1 km
Slepcevic, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
17 km
Sabac, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
31.8 km
arr. 14:35
dep. 14:35
115.8 km
arr. 14:40
dep. 14:40
118.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
121.8 km
13:00 14:45 (01:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 13:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
118 km
13:41 15:30 (01:49)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 13:41
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
28 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
34 km
Platicevo, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
42 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:25
dep. 14:25
48 km
Jarak, 4
arr. 14:30
dep. 14:30
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
114 km
14:59 16:50 (01:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 14:59
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
3 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
13 km
Slepcevic, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
17 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Klenak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
34 km
Platicevo, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 15:50
dep. 15:50
48 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 15:54
dep. 15:54
-51.6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:01
dep. 16:01
59 km
arr. 16:42
dep. 16:42
112 km
arr. 16:44
dep. 16:44
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:50
118 km
16:00 18:00 (02:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 16:00
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
3 km
Petlovaca, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Duvaniste, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
13 km
Slepcevic, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
17 km
Sabac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
29 km
Klenak, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
35 km
Platicevo, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:04
dep. 17:04
47 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 17:13
dep. 17:13
53 km
arr. 17:54
dep. 17:54
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
118 km
16:59 18:50 (01:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 16:59
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
3 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
6 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
17 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
34 km
Platicevo, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
41 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:50
dep. 17:50
48 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 17:54
dep. 17:54
-51.6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
59 km
arr. 18:42
dep. 18:42
112 km
arr. 18:44
dep. 18:44
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
118 km
17:46 19:50 (02:04)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 17:46
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
28 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:20
dep. 18:20
32 km
Misar, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
36 km
Orid
arr. 18:27
dep. 18:27
39 km
Trbusac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
42 km
Trbusac, Crvena kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
44 km
Trbusac, Baraka
arr. 18:34
dep. 18:34
45 km
Debrc, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
51 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:45
dep. 18:45
55 km
Beljin, Baraka
arr. 18:47
dep. 18:47
57 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:52
dep. 18:52
61 km
Skela, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
68 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
74 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
82 km
Umka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
92 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:44
dep. 19:44
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:50
114 km
18:31 20:20 (01:49)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 18:31
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
17 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
28 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
34 km
Platicevo, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
42 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 19:15
dep. 19:15
48 km
Jarak, 4
arr. 19:20
dep. 19:20
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
114 km
19:20 21:25 (02:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 19:20
Petlovaca, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
6.1 km
Slepcevic, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
17 km
Sabac, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
31.8 km
arr. 21:15
dep. 21:15
115.8 km
arr. 21:20
dep. 21:20
118.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:25
121.8 km
21:26 23:18 (01:52)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prnjavor kod Sapca, Center
dep. 21:26
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
3 km
Petlovaca, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
6.1 km
Duvaniste, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
12.8 km
Slepcevic, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
17 km
Sabac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
31.8 km
Klenak, Center
arr. 22:07
dep. 22:07
36.8 km
Platicevo, Center
arr. 22:13
dep. 22:13
43.6 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 22:20
dep. 22:20
50.1 km
Jarak, 5
arr. 22:24
dep. 22:24
54 km
arr. 23:08
dep. 23:08
112.4 km
arr. 23:11
dep. 23:11
115.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:18
119 km

Naselja Prnjavor kod Sapca i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~119 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prnjavor kod Sapca je u 04:16 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.