Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Pristina - Veliki Trnovac timetable

friday, 10.07.2020.
10:55 13:25 (02:30)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pristina, Bus station
dep. 10:55
Pristina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
9 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 11:10
dep. 11:10
11 km
Mramor kod Pristine
arr. 11:15
dep. 11:15
19 km
Slivovo kod Pristine
arr. 11:20
dep. 11:20
23 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Brasaljce
arr. 11:45
dep. 11:45
38 km
Gnjilane, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
50 km
Gnjilane
arr. 12:15
dep. 12:15
51 km
Kmetovce
arr. 12:20
dep. 12:20
55 km
Dobrcane
arr. 12:30
dep. 12:30
61 km
Ranilug
arr. 12:35
dep. 12:35
64 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 12:40
dep. 12:40
69 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
71 km
Konculj
arr. 13:05
dep. 13:05
77 km
Lucane
arr. 13:10
dep. 13:10
83 km
Bujanovac, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
88 km
Veliki Trnovac, II
arr. 13:25
91 km
15:50 17:50 (02:00)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pristina, Bus station
dep. 15:50
Pristina, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
1 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
9 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Mramor kod Pristine
arr. 16:10
dep. 16:10
19 km
Slivovo kod Pristine
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 16:25
dep. 16:25
33 km
Brasaljce
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Gnjilane, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
50 km
Gnjilane
arr. 16:40
dep. 16:40
51 km
Kmetovce
arr. 16:50
dep. 16:50
55 km
Dobrcane
arr. 17:00
dep. 17:00
61 km
Ranilug
arr. 17:05
dep. 17:05
64 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 17:15
dep. 17:15
71 km
Konculj
arr. 17:35
dep. 17:35
77 km
Lucane
arr. 17:40
dep. 17:40
83 km
Bujanovac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
88 km
Veliki Trnovac, II
arr. 17:50
91 km
Pristina - Veliki Trnovac timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
10:55 13:25 (02:30)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pristina, Bus station
dep. 10:55
Pristina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
9 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 11:10
dep. 11:10
11 km
Mramor kod Pristine
arr. 11:15
dep. 11:15
19 km
Slivovo kod Pristine
arr. 11:20
dep. 11:20
23 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Brasaljce
arr. 11:45
dep. 11:45
38 km
Gnjilane, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
50 km
Gnjilane
arr. 12:15
dep. 12:15
51 km
Kmetovce
arr. 12:20
dep. 12:20
55 km
Dobrcane
arr. 12:30
dep. 12:30
61 km
Ranilug
arr. 12:35
dep. 12:35
64 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 12:40
dep. 12:40
69 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
71 km
Konculj
arr. 13:05
dep. 13:05
77 km
Lucane
arr. 13:10
dep. 13:10
83 km
Bujanovac, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
88 km
Veliki Trnovac, II
arr. 13:25
91 km
15:50 17:50 (02:00)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pristina, Bus station
dep. 15:50
Pristina, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
1 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
9 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Mramor kod Pristine
arr. 16:10
dep. 16:10
19 km
Slivovo kod Pristine
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 16:25
dep. 16:25
33 km
Brasaljce
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Gnjilane, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
50 km
Gnjilane
arr. 16:40
dep. 16:40
51 km
Kmetovce
arr. 16:50
dep. 16:50
55 km
Dobrcane
arr. 17:00
dep. 17:00
61 km
Ranilug
arr. 17:05
dep. 17:05
64 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 17:15
dep. 17:15
71 km
Konculj
arr. 17:35
dep. 17:35
77 km
Lucane
arr. 17:40
dep. 17:40
83 km
Bujanovac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
88 km
Veliki Trnovac, II
arr. 17:50
91 km
Pristina - Veliki Trnovac timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
10:55 13:25 (02:30)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pristina, Bus station
dep. 10:55
Pristina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
9 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 11:10
dep. 11:10
11 km
Mramor kod Pristine
arr. 11:15
dep. 11:15
19 km
Slivovo kod Pristine
arr. 11:20
dep. 11:20
23 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Brasaljce
arr. 11:45
dep. 11:45
38 km
Gnjilane, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
50 km
Gnjilane
arr. 12:15
dep. 12:15
51 km
Kmetovce
arr. 12:20
dep. 12:20
55 km
Dobrcane
arr. 12:30
dep. 12:30
61 km
Ranilug
arr. 12:35
dep. 12:35
64 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 12:40
dep. 12:40
69 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
71 km
Konculj
arr. 13:05
dep. 13:05
77 km
Lucane
arr. 13:10
dep. 13:10
83 km
Bujanovac, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
88 km
Veliki Trnovac, II
arr. 13:25
91 km
15:50 17:50 (02:00)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pristina, Bus station
dep. 15:50
Pristina, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
1 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
9 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Mramor kod Pristine
arr. 16:10
dep. 16:10
19 km
Slivovo kod Pristine
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 16:25
dep. 16:25
33 km
Brasaljce
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Gnjilane, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
50 km
Gnjilane
arr. 16:40
dep. 16:40
51 km
Kmetovce
arr. 16:50
dep. 16:50
55 km
Dobrcane
arr. 17:00
dep. 17:00
61 km
Ranilug
arr. 17:05
dep. 17:05
64 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 17:15
dep. 17:15
71 km
Konculj
arr. 17:35
dep. 17:35
77 km
Lucane
arr. 17:40
dep. 17:40
83 km
Bujanovac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
88 km
Veliki Trnovac, II
arr. 17:50
91 km
Pristina - Veliki Trnovac timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
10:55 13:25 (02:30)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pristina, Bus station
dep. 10:55
Pristina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
9 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 11:10
dep. 11:10
11 km
Mramor kod Pristine
arr. 11:15
dep. 11:15
19 km
Slivovo kod Pristine
arr. 11:20
dep. 11:20
23 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 11:30
dep. 11:30
33 km
Brasaljce
arr. 11:45
dep. 11:45
38 km
Gnjilane, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
50 km
Gnjilane
arr. 12:15
dep. 12:15
51 km
Kmetovce
arr. 12:20
dep. 12:20
55 km
Dobrcane
arr. 12:30
dep. 12:30
61 km
Ranilug
arr. 12:35
dep. 12:35
64 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 12:40
dep. 12:40
69 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
71 km
Konculj
arr. 13:05
dep. 13:05
77 km
Lucane
arr. 13:10
dep. 13:10
83 km
Bujanovac, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
88 km
Veliki Trnovac, II
arr. 13:25
91 km
15:50 17:50 (02:00)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pristina, Bus station
dep. 15:50
Pristina, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
1 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
9 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Mramor kod Pristine
arr. 16:10
dep. 16:10
19 km
Slivovo kod Pristine
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 16:20
dep. 16:20
29 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 16:25
dep. 16:25
33 km
Brasaljce
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Gnjilane, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
50 km
Gnjilane
arr. 16:40
dep. 16:40
51 km
Kmetovce
arr. 16:50
dep. 16:50
55 km
Dobrcane
arr. 17:00
dep. 17:00
61 km
Ranilug
arr. 17:05
dep. 17:05
64 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 17:10
dep. 17:10
69 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 17:15
dep. 17:15
71 km
Konculj
arr. 17:35
dep. 17:35
77 km
Lucane
arr. 17:40
dep. 17:40
83 km
Bujanovac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
88 km
Veliki Trnovac, II
arr. 17:50
91 km

Naselja Pristina i Veliki Trnovac su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pristina je u 10:55 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.