Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prijepolje - Novi Pazar timetable

sunday, 23.02.2020.
15:00 18:30 (03:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 15:00
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Nova Varos, Gumara
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
23 km
Nova Varos, Pilana
arr. 15:36
dep. 15:36
25 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
28 km
Nova Varos, Stadion
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Nova Varos, Panorama
arr. 15:46
dep. 15:46
31 km
Brdo, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Drmanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
34 km
Aljinovici, S. Bor
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Aljinovici
arr. 16:15
dep. 16:15
49 km
Donje Goracice
arr. 16:19
dep. 16:19
54 km
Donje Lopize, Goveđar
arr. 16:22
dep. 16:22
56 km
Donje Lopize
arr. 16:25
dep. 16:25
57 km
Gonje (Sjenica)
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Sjenica, Bus station
arr. 16:40
dep. 17:00
65 km
Sjenica, Dubinje
arr. 17:05
dep. 17:05
71 km
Gradac kod Sjenice
arr. 17:10
dep. 17:10
73 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 17:15
dep. 17:15
76 km
Stavalj
arr. 17:18
dep. 17:18
77 km
Raspogance
arr. 17:22
dep. 17:22
79 km
Brnjica kod Sjenice
arr. 17:28
dep. 17:28
83 km
Brnjica kod Sjenice, Golijski Put
arr. 17:34
dep. 17:34
85 km
Duga Poljana kod Sjenice
arr. 17:40
dep. 17:40
89 km
Bele Vode
arr. 17:48
dep. 17:48
95 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:30
123 km
Prijepolje - Novi Pazar timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
15:00 18:30 (03:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 15:00
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Nova Varos, Gumara
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
23 km
Nova Varos, Pilana
arr. 15:36
dep. 15:36
25 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
28 km
Nova Varos, Stadion
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Nova Varos, Panorama
arr. 15:46
dep. 15:46
31 km
Brdo, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Drmanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
34 km
Aljinovici, S. Bor
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Aljinovici
arr. 16:15
dep. 16:15
49 km
Donje Goracice
arr. 16:19
dep. 16:19
54 km
Donje Lopize, Goveđar
arr. 16:22
dep. 16:22
56 km
Donje Lopize
arr. 16:25
dep. 16:25
57 km
Gonje (Sjenica)
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Sjenica, Bus station
arr. 16:40
dep. 17:00
65 km
Sjenica, Dubinje
arr. 17:05
dep. 17:05
71 km
Gradac kod Sjenice
arr. 17:10
dep. 17:10
73 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 17:15
dep. 17:15
76 km
Stavalj
arr. 17:18
dep. 17:18
77 km
Raspogance
arr. 17:22
dep. 17:22
79 km
Brnjica kod Sjenice
arr. 17:28
dep. 17:28
83 km
Brnjica kod Sjenice, Golijski Put
arr. 17:34
dep. 17:34
85 km
Duga Poljana kod Sjenice
arr. 17:40
dep. 17:40
89 km
Bele Vode
arr. 17:48
dep. 17:48
95 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:30
123 km
Prijepolje - Novi Pazar timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
15:00 18:30 (03:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 15:00
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Nova Varos, Gumara
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
23 km
Nova Varos, Pilana
arr. 15:36
dep. 15:36
25 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
28 km
Nova Varos, Stadion
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Nova Varos, Panorama
arr. 15:46
dep. 15:46
31 km
Brdo, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Drmanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
34 km
Aljinovici, S. Bor
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Aljinovici
arr. 16:15
dep. 16:15
49 km
Donje Goracice
arr. 16:19
dep. 16:19
54 km
Donje Lopize, Goveđar
arr. 16:22
dep. 16:22
56 km
Donje Lopize
arr. 16:25
dep. 16:25
57 km
Gonje (Sjenica)
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Sjenica, Bus station
arr. 16:40
dep. 17:00
65 km
Sjenica, Dubinje
arr. 17:05
dep. 17:05
71 km
Gradac kod Sjenice
arr. 17:10
dep. 17:10
73 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 17:15
dep. 17:15
76 km
Stavalj
arr. 17:18
dep. 17:18
77 km
Raspogance
arr. 17:22
dep. 17:22
79 km
Brnjica kod Sjenice
arr. 17:28
dep. 17:28
83 km
Brnjica kod Sjenice, Golijski Put
arr. 17:34
dep. 17:34
85 km
Duga Poljana kod Sjenice
arr. 17:40
dep. 17:40
89 km
Bele Vode
arr. 17:48
dep. 17:48
95 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:30
123 km
Prijepolje - Novi Pazar timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
15:00 18:30 (03:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 15:00
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Nova Varos, Gumara
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
23 km
Nova Varos, Pilana
arr. 15:36
dep. 15:36
25 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
28 km
Nova Varos, Stadion
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Nova Varos, Panorama
arr. 15:46
dep. 15:46
31 km
Brdo, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Drmanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
34 km
Aljinovici, S. Bor
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Aljinovici
arr. 16:15
dep. 16:15
49 km
Donje Goracice
arr. 16:19
dep. 16:19
54 km
Donje Lopize, Goveđar
arr. 16:22
dep. 16:22
56 km
Donje Lopize
arr. 16:25
dep. 16:25
57 km
Gonje (Sjenica)
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Sjenica, Bus station
arr. 16:40
dep. 17:00
65 km
Sjenica, Dubinje
arr. 17:05
dep. 17:05
71 km
Gradac kod Sjenice
arr. 17:10
dep. 17:10
73 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 17:15
dep. 17:15
76 km
Stavalj
arr. 17:18
dep. 17:18
77 km
Raspogance
arr. 17:22
dep. 17:22
79 km
Brnjica kod Sjenice
arr. 17:28
dep. 17:28
83 km
Brnjica kod Sjenice, Golijski Put
arr. 17:34
dep. 17:34
85 km
Duga Poljana kod Sjenice
arr. 17:40
dep. 17:40
89 km
Bele Vode
arr. 17:48
dep. 17:48
95 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:30
123 km
Prijepolje - Novi Pazar timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
15:00 18:30 (03:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 15:00
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Nova Varos, Gumara
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
23 km
Nova Varos, Pilana
arr. 15:36
dep. 15:36
25 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
28 km
Nova Varos, Stadion
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Nova Varos, Panorama
arr. 15:46
dep. 15:46
31 km
Brdo, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Drmanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
34 km
Aljinovici, S. Bor
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Aljinovici
arr. 16:15
dep. 16:15
49 km
Donje Goracice
arr. 16:19
dep. 16:19
54 km
Donje Lopize, Goveđar
arr. 16:22
dep. 16:22
56 km
Donje Lopize
arr. 16:25
dep. 16:25
57 km
Gonje (Sjenica)
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Sjenica, Bus station
arr. 16:40
dep. 17:00
65 km
Sjenica, Dubinje
arr. 17:05
dep. 17:05
71 km
Gradac kod Sjenice
arr. 17:10
dep. 17:10
73 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 17:15
dep. 17:15
76 km
Stavalj
arr. 17:18
dep. 17:18
77 km
Raspogance
arr. 17:22
dep. 17:22
79 km
Brnjica kod Sjenice
arr. 17:28
dep. 17:28
83 km
Brnjica kod Sjenice, Golijski Put
arr. 17:34
dep. 17:34
85 km
Duga Poljana kod Sjenice
arr. 17:40
dep. 17:40
89 km
Bele Vode
arr. 17:48
dep. 17:48
95 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:30
123 km
Prijepolje - Novi Pazar timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
15:00 18:30 (03:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 15:00
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Nova Varos, Gumara
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
23 km
Nova Varos, Pilana
arr. 15:36
dep. 15:36
25 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
28 km
Nova Varos, Stadion
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Nova Varos, Panorama
arr. 15:46
dep. 15:46
31 km
Brdo, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Drmanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
34 km
Aljinovici, S. Bor
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Aljinovici
arr. 16:15
dep. 16:15
49 km
Donje Goracice
arr. 16:19
dep. 16:19
54 km
Donje Lopize, Goveđar
arr. 16:22
dep. 16:22
56 km
Donje Lopize
arr. 16:25
dep. 16:25
57 km
Gonje (Sjenica)
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Sjenica, Bus station
arr. 16:40
dep. 17:00
65 km
Sjenica, Dubinje
arr. 17:05
dep. 17:05
71 km
Gradac kod Sjenice
arr. 17:10
dep. 17:10
73 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 17:15
dep. 17:15
76 km
Stavalj
arr. 17:18
dep. 17:18
77 km
Raspogance
arr. 17:22
dep. 17:22
79 km
Brnjica kod Sjenice
arr. 17:28
dep. 17:28
83 km
Brnjica kod Sjenice, Golijski Put
arr. 17:34
dep. 17:34
85 km
Duga Poljana kod Sjenice
arr. 17:40
dep. 17:40
89 km
Bele Vode
arr. 17:48
dep. 17:48
95 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:30
123 km
Prijepolje - Novi Pazar timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
15:00 18:30 (03:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 15:00
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Nova Varos, Gumara
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
23 km
Nova Varos, Pilana
arr. 15:36
dep. 15:36
25 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
28 km
Nova Varos, Stadion
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Nova Varos, Panorama
arr. 15:46
dep. 15:46
31 km
Brdo, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Drmanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
34 km
Aljinovici, S. Bor
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Aljinovici
arr. 16:15
dep. 16:15
49 km
Donje Goracice
arr. 16:19
dep. 16:19
54 km
Donje Lopize, Goveđar
arr. 16:22
dep. 16:22
56 km
Donje Lopize
arr. 16:25
dep. 16:25
57 km
Gonje (Sjenica)
arr. 16:30
dep. 16:30
59 km
Sjenica, Bus station
arr. 16:40
dep. 17:00
65 km
Sjenica, Dubinje
arr. 17:05
dep. 17:05
71 km
Gradac kod Sjenice
arr. 17:10
dep. 17:10
73 km
Knezevac kod Sjenice
arr. 17:15
dep. 17:15
76 km
Stavalj
arr. 17:18
dep. 17:18
77 km
Raspogance
arr. 17:22
dep. 17:22
79 km
Brnjica kod Sjenice
arr. 17:28
dep. 17:28
83 km
Brnjica kod Sjenice, Golijski Put
arr. 17:34
dep. 17:34
85 km
Duga Poljana kod Sjenice
arr. 17:40
dep. 17:40
89 km
Bele Vode
arr. 17:48
dep. 17:48
95 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:30
123 km

Naselja Prijepolje i Novi Pazar su međusobno udaljena ~123 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.