Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prijepolje - Ivanje kod Prijepolja timetable

thursday, 20.02.2020.
06:30 06:55 (00:25)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 06:30
Prijepolje, Bolnica
arr. 06:31
dep. 06:31
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 06:35
dep. 06:35
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 06:36
dep. 06:36
3.2 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Kosevine, V. potok
arr. 06:42
dep. 06:42
5.7 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 06:44
dep. 06:44
6.9 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 06:50
dep. 06:50
7.3 km
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 06:53
dep. 06:53
8.1 km
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
arr. 06:55
9.1 km
11:30 11:55 (00:25)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 11:30
Prijepolje, Bolnica
arr. 11:31
dep. 11:31
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 11:35
dep. 11:35
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 11:36
dep. 11:36
3.2 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 11:39
dep. 11:39
4.5 km
Kosevine, V. potok
arr. 11:42
dep. 11:42
5.7 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 11:44
dep. 11:44
6.9 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 11:50
dep. 11:50
7.3 km
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 11:53
dep. 11:53
8.1 km
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
arr. 11:55
9.1 km
12:50 13:15 (00:25)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 12:50
Prijepolje, Bolnica
arr. 12:51
dep. 12:51
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 12:53
dep. 12:53
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 12:55
dep. 12:55
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 12:56
dep. 12:56
3.2 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 12:59
dep. 12:59
4.5 km
Kosevine, V. potok
arr. 13:02
dep. 13:02
5.7 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 13:04
dep. 13:04
6.9 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 13:10
dep. 13:10
7.3 km
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 13:13
dep. 13:13
8.1 km
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
arr. 13:15
9.1 km
14:00 14:25 (00:25)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 14:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 14:05
dep. 14:05
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 14:06
dep. 14:06
3.2 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 14:09
dep. 14:09
4.5 km
Kosevine, V. potok
arr. 14:12
dep. 14:12
5.7 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 14:14
dep. 14:14
6.9 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 14:20
dep. 14:20
7.3 km
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 14:23
dep. 14:23
8.1 km
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
arr. 14:25
9.1 km
14:10 14:30 (00:20)
KolovratZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Kolovrat
dep. 14:10
Prijepolje, K. naselje
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 14:14
dep. 14:14
2.3 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 14:17
dep. 14:17
3.6 km
Kosevine, V. potok
arr. 14:20
dep. 14:20
4.8 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 14:25
dep. 14:25
6.4 km
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 14:27
dep. 14:27
7.2 km
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
arr. 14:30
8.2 km
15:05 15:30 (00:25)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 15:05
Prijepolje, Bolnica
arr. 15:06
dep. 15:06
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 15:08
dep. 15:08
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 15:10
dep. 15:10
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 15:11
dep. 15:11
3.2 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 15:14
dep. 15:14
4.5 km
Kosevine, V. potok
arr. 15:17
dep. 15:17
5.7 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 15:19
dep. 15:19
6.9 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 15:25
dep. 15:25
7.3 km
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 15:28
dep. 15:28
8.1 km
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
arr. 15:30
9.1 km
18:30 18:55 (00:25)
BostaniZadruga
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 18:30
Prijepolje, Bolnica
arr. 18:31
dep. 18:31
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 18:33
dep. 18:33
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 18:35
dep. 18:35
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 18:36
dep. 18:36
3.2 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 18:39
dep. 18:39
4.5 km
Kosevine, V. potok
arr. 18:42
dep. 18:42
5.7 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 18:44
dep. 18:44
6.9 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 18:50
dep. 18:50
7.3 km
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 18:53
dep. 18:53
8.1 km
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
arr. 18:55
9.1 km

Naselja Prijepolje i Ivanje kod Prijepolja su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.