Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prijepolje - Brodarevo timetable

thursday, 27.02.2020.
05:45 06:35 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 05:45
Prijepolje, Bolnica
arr. 05:47
dep. 05:47
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 05:49
dep. 05:49
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 05:52
dep. 05:52
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 05:53
dep. 05:53
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 05:56
dep. 05:56
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 05:58
dep. 05:58
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 05:59
dep. 05:59
6 km
Ratajska
arr. 06:01
dep. 06:01
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 06:02
dep. 06:02
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 06:03
dep. 06:03
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 06:04
dep. 06:04
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 06:06
dep. 06:06
9.2 km
Vinicka
arr. 06:08
dep. 06:08
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 06:10
dep. 06:10
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 06:16
dep. 06:16
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 06:17
dep. 06:17
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 06:19
dep. 06:19
17.4 km
Potkrs
arr. 06:27
dep. 06:27
23.2 km
Zav
arr. 06:28
dep. 06:28
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 06:31
dep. 06:31
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 06:33
dep. 06:33
27.4 km
Brodarevo
arr. 06:35
27.9 km
10:00 10:50 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 10:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 10:04
dep. 10:04
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 10:06
dep. 10:06
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 10:07
dep. 10:07
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 10:08
dep. 10:08
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 10:11
dep. 10:11
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:13
dep. 10:13
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Ratajska
arr. 10:16
dep. 10:16
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 10:17
dep. 10:17
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 10:18
dep. 10:18
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 10:19
dep. 10:19
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 10:21
dep. 10:21
9.2 km
Vinicka
arr. 10:23
dep. 10:23
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 10:25
dep. 10:25
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 10:31
dep. 10:31
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 10:32
dep. 10:32
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 10:34
dep. 10:34
17.4 km
Potkrs
arr. 10:42
dep. 10:42
23.2 km
Zav
arr. 10:43
dep. 10:43
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 10:46
dep. 10:46
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 10:48
dep. 10:48
27.4 km
Brodarevo
arr. 10:50
27.9 km
13:00 13:50 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 13:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 13:04
dep. 13:04
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 13:07
dep. 13:07
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 13:08
dep. 13:08
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 13:11
dep. 13:11
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 13:13
dep. 13:13
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 13:14
dep. 13:14
6 km
Ratajska
arr. 13:16
dep. 13:16
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 13:17
dep. 13:17
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 13:18
dep. 13:18
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 13:19
dep. 13:19
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 13:21
dep. 13:21
9.2 km
Vinicka
arr. 13:23
dep. 13:23
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 13:25
dep. 13:25
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 13:31
dep. 13:31
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 13:32
dep. 13:32
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 13:34
dep. 13:34
17.4 km
Potkrs
arr. 13:42
dep. 13:42
23.2 km
Zav
arr. 13:43
dep. 13:43
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 13:46
dep. 13:46
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 13:48
dep. 13:48
27.4 km
Brodarevo
arr. 13:50
27.9 km
14:00 14:50 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 14:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 14:04
dep. 14:04
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 14:07
dep. 14:07
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 14:08
dep. 14:08
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 14:11
dep. 14:11
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 14:13
dep. 14:13
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Ratajska
arr. 14:16
dep. 14:16
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 14:17
dep. 14:17
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 14:18
dep. 14:18
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 14:19
dep. 14:19
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 14:21
dep. 14:21
9.2 km
Vinicka
arr. 14:23
dep. 14:23
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 14:25
dep. 14:25
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 14:31
dep. 14:31
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 14:32
dep. 14:32
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 14:34
dep. 14:34
17.4 km
Potkrs
arr. 14:42
dep. 14:42
23.2 km
Zav
arr. 14:43
dep. 14:43
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 14:46
dep. 14:46
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 14:48
dep. 14:48
27.4 km
Brodarevo
arr. 14:50
27.9 km
15:00 15:50 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 15:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 15:02
dep. 15:02
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 15:04
dep. 15:04
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 15:07
dep. 15:07
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 15:08
dep. 15:08
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Ratajska
arr. 15:16
dep. 15:16
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 15:17
dep. 15:17
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 15:18
dep. 15:18
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 15:19
dep. 15:19
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 15:21
dep. 15:21
9.2 km
Vinicka
arr. 15:23
dep. 15:23
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 15:25
dep. 15:25
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 15:31
dep. 15:31
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 15:32
dep. 15:32
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 15:34
dep. 15:34
17.4 km
Potkrs
arr. 15:42
dep. 15:42
23.2 km
Zav
arr. 15:43
dep. 15:43
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 15:46
dep. 15:46
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 15:48
dep. 15:48
27.4 km
Brodarevo
arr. 15:50
27.9 km
18:30 19:20 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 18:30
Prijepolje, Bolnica
arr. 18:32
dep. 18:32
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 18:34
dep. 18:34
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 18:37
dep. 18:37
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 18:38
dep. 18:38
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 18:41
dep. 18:41
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 18:43
dep. 18:43
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 18:44
dep. 18:44
6 km
Ratajska
arr. 18:46
dep. 18:46
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 18:47
dep. 18:47
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 18:48
dep. 18:48
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 18:49
dep. 18:49
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 18:51
dep. 18:51
9.2 km
Vinicka
arr. 18:53
dep. 18:53
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 18:55
dep. 18:55
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 19:01
dep. 19:01
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 19:02
dep. 19:02
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 19:04
dep. 19:04
17.4 km
Potkrs
arr. 19:12
dep. 19:12
23.2 km
Zav
arr. 19:13
dep. 19:13
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 19:16
dep. 19:16
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 19:18
dep. 19:18
27.4 km
Brodarevo
arr. 19:20
27.9 km
Prijepolje - Brodarevo timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:45 06:35 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 05:45
Prijepolje, Bolnica
arr. 05:47
dep. 05:47
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 05:49
dep. 05:49
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 05:52
dep. 05:52
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 05:53
dep. 05:53
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 05:56
dep. 05:56
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 05:58
dep. 05:58
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 05:59
dep. 05:59
6 km
Ratajska
arr. 06:01
dep. 06:01
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 06:02
dep. 06:02
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 06:03
dep. 06:03
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 06:04
dep. 06:04
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 06:06
dep. 06:06
9.2 km
Vinicka
arr. 06:08
dep. 06:08
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 06:10
dep. 06:10
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 06:16
dep. 06:16
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 06:17
dep. 06:17
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 06:19
dep. 06:19
17.4 km
Potkrs
arr. 06:27
dep. 06:27
23.2 km
Zav
arr. 06:28
dep. 06:28
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 06:31
dep. 06:31
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 06:33
dep. 06:33
27.4 km
Brodarevo
arr. 06:35
27.9 km
10:00 10:50 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 10:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 10:04
dep. 10:04
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 10:06
dep. 10:06
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 10:07
dep. 10:07
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 10:08
dep. 10:08
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 10:11
dep. 10:11
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:13
dep. 10:13
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Ratajska
arr. 10:16
dep. 10:16
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 10:17
dep. 10:17
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 10:18
dep. 10:18
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 10:19
dep. 10:19
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 10:21
dep. 10:21
9.2 km
Vinicka
arr. 10:23
dep. 10:23
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 10:25
dep. 10:25
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 10:31
dep. 10:31
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 10:32
dep. 10:32
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 10:34
dep. 10:34
17.4 km
Potkrs
arr. 10:42
dep. 10:42
23.2 km
Zav
arr. 10:43
dep. 10:43
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 10:46
dep. 10:46
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 10:48
dep. 10:48
27.4 km
Brodarevo
arr. 10:50
27.9 km
13:00 13:50 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 13:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 13:04
dep. 13:04
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 13:07
dep. 13:07
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 13:08
dep. 13:08
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 13:11
dep. 13:11
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 13:13
dep. 13:13
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 13:14
dep. 13:14
6 km
Ratajska
arr. 13:16
dep. 13:16
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 13:17
dep. 13:17
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 13:18
dep. 13:18
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 13:19
dep. 13:19
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 13:21
dep. 13:21
9.2 km
Vinicka
arr. 13:23
dep. 13:23
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 13:25
dep. 13:25
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 13:31
dep. 13:31
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 13:32
dep. 13:32
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 13:34
dep. 13:34
17.4 km
Potkrs
arr. 13:42
dep. 13:42
23.2 km
Zav
arr. 13:43
dep. 13:43
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 13:46
dep. 13:46
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 13:48
dep. 13:48
27.4 km
Brodarevo
arr. 13:50
27.9 km
14:00 14:50 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 14:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 14:04
dep. 14:04
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 14:07
dep. 14:07
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 14:08
dep. 14:08
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 14:11
dep. 14:11
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 14:13
dep. 14:13
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Ratajska
arr. 14:16
dep. 14:16
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 14:17
dep. 14:17
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 14:18
dep. 14:18
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 14:19
dep. 14:19
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 14:21
dep. 14:21
9.2 km
Vinicka
arr. 14:23
dep. 14:23
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 14:25
dep. 14:25
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 14:31
dep. 14:31
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 14:32
dep. 14:32
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 14:34
dep. 14:34
17.4 km
Potkrs
arr. 14:42
dep. 14:42
23.2 km
Zav
arr. 14:43
dep. 14:43
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 14:46
dep. 14:46
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 14:48
dep. 14:48
27.4 km
Brodarevo
arr. 14:50
27.9 km
15:00 15:50 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 15:00
Prijepolje, Bolnica
arr. 15:02
dep. 15:02
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 15:04
dep. 15:04
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 15:07
dep. 15:07
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 15:08
dep. 15:08
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Ratajska
arr. 15:16
dep. 15:16
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 15:17
dep. 15:17
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 15:18
dep. 15:18
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 15:19
dep. 15:19
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 15:21
dep. 15:21
9.2 km
Vinicka
arr. 15:23
dep. 15:23
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 15:25
dep. 15:25
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 15:31
dep. 15:31
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 15:32
dep. 15:32
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 15:34
dep. 15:34
17.4 km
Potkrs
arr. 15:42
dep. 15:42
23.2 km
Zav
arr. 15:43
dep. 15:43
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 15:46
dep. 15:46
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 15:48
dep. 15:48
27.4 km
Brodarevo
arr. 15:50
27.9 km
18:30 19:20 (00:50)
Bostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bostani
dep. 18:30
Prijepolje, Bolnica
arr. 18:32
dep. 18:32
0.8 km
Prijepolje, Stadion
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 18:34
dep. 18:34
1.5 km
Prijepolje, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
2.4 km
Prijepolje, Vracar
arr. 18:37
dep. 18:37
2.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 18:38
dep. 18:38
3.2 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 18:41
dep. 18:41
4.5 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 18:43
dep. 18:43
5.5 km
Prijepolje, Kaldrma
arr. 18:44
dep. 18:44
6 km
Ratajska
arr. 18:46
dep. 18:46
6.9 km
Mijoska, Suvodo
arr. 18:47
dep. 18:47
7.6 km
Mijoska, Pilana
arr. 18:48
dep. 18:48
8.1 km
Kovacevac kod Prijepolja
arr. 18:49
dep. 18:49
8.5 km
Kovacevac kod Prijepolja, D. Han
arr. 18:51
dep. 18:51
9.2 km
Vinicka
arr. 18:53
dep. 18:53
9.9 km
Kovacevac kod Prijepolja, Velika Župa
arr. 18:55
dep. 18:55
10.7 km
Gracanica near Prijepolje, I
arr. 19:01
dep. 19:01
14.6 km
Gracanica near Prijepolje, II
arr. 19:02
dep. 19:02
15.7 km
Gracanica near Prijepolje, Lucice
arr. 19:04
dep. 19:04
17.4 km
Potkrs
arr. 19:12
dep. 19:12
23.2 km
Zav
arr. 19:13
dep. 19:13
23.9 km
Zav, Duga Luka
arr. 19:16
dep. 19:16
26 km
Brodarevo, Ravce polje
arr. 19:18
dep. 19:18
27.4 km
Brodarevo
arr. 19:20
27.9 km

Naselja Prijepolje i Brodarevo su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.