Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Prijepolje - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
00:12 06:29 (06:17)
Teretna
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 00:12
Prijepolje, Railway station
arr. 00:17
dep. 00:18
4 km
Priboj, Railway station
arr. 01:19
dep. 01:20
41 km
Uzice, Railway station
arr. 03:09
dep. 03:15
118 km
Pozega, Railway station
arr. 03:36
dep. 03:37
148 km
Kosjeric, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
173 km
Valjevo, Railway station
arr. 05:03
dep. 05:04
221 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:33
dep. 05:34
256 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:19
dep. 06:20
314 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:29
324 km
02:14 07:16 (05:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 02:14
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 02:26
dep. 02:26
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 02:32
dep. 02:32
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:44
dep. 02:44
25 km
Kokin Brod
arr. 02:59
dep. 02:59
35.3 km
Negbina
arr. 03:04
dep. 03:04
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 03:21
dep. 03:21
52.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 03:34
dep. 03:34
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 04:07
dep. 04:07
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 04:24
dep. 04:24
113.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:01
dep. 07:01
279.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:16
288.1 km
02:55 08:20 (05:25)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 02:55
Nova Varos, Bus station
arr. 03:25
dep. 03:25
25 km
Kokin Brod
arr. 03:40
dep. 03:40
35.3 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 04:15
dep. 04:15
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
90.3 km
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
113.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
288.1 km
10:05 16:05 (06:00)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 10:05
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:17
dep. 10:17
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 10:23
dep. 10:23
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Kokin Brod
arr. 10:55
dep. 10:55
35.3 km
Negbina
arr. 11:00
dep. 11:00
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 11:17
dep. 11:17
52.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:30
dep. 11:30
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
90.3 km
Pozega, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 12:59
dep. 13:00
124 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:05
299.3 km
10:10 15:45 (05:35)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 10:10
Nova Varos, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
300 km
11:45 18:39 (06:54)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
298.9 km
13:29 19:48 (06:19)
Teretna
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 13:29
Prijepolje, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
4 km
Priboj, Railway station
arr. 14:36
dep. 14:37
41 km
arr. 15:52
dep. 15:52
90 km
Uzice, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:36
118 km
Pozega, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
148 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
173 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
221 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
256 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
314 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 19:48
324 km
13:30 19:16 (05:46)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 13:30
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 13:48
dep. 13:48
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Kokin Brod
arr. 14:25
dep. 14:25
35.3 km
Negbina
arr. 14:30
dep. 14:30
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 14:47
dep. 14:47
52.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 15:00
dep. 15:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 15:37
dep. 15:37
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 15:44
dep. 15:44
0 km
Pozega, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:16
124 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:01
dep. 19:01
290.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:16
299.4 km
15:40 21:20 (05:40)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 15:40
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:52
dep. 15:52
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 15:58
dep. 15:58
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Kokin Brod
arr. 16:25
dep. 16:25
35.3 km
Negbina
arr. 16:30
dep. 16:30
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 16:47
dep. 16:47
52.2 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 17:00
dep. 17:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:30
90.3 km
Pozega, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
113.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:05
dep. 21:05
286.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:20
294.7 km
16:10 21:10 (05:00)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 16:10
Nova Varos, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
25 km
Kokin Brod
arr. 16:55
dep. 16:55
35.3 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 17:30
dep. 17:30
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
90.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
286.9 km
17:59 00:15 (06:16)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 17:59
Prijepolje, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
0 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
27 km
Uzice, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
100 km
Pozega, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
124 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:15
300 km
22:05 05:05 (07:00)
Teretna
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 22:05
Prijepolje, Railway station
arr. 22:10
dep. 22:11
4 km
Priboj, Railway station
arr. 23:12
dep. 23:13
41 km
Uzice, Railway station
arr. 01:14
dep. 01:19
118 km
Pozega, Railway station
arr. 01:40
dep. 01:41
148 km
Kosjeric, Railway station
arr. 02:10
dep. 02:11
173 km
Valjevo, Railway station
arr. 03:07
dep. 03:08
221 km
Lajkovac, Railway station
arr. 03:29
dep. 03:40
249 km
arr. 04:37
dep. 05:00
314 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 05:05
324 km

Naselja Prijepolje i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~303 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 00min., a najduže 07h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 00:12 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.