Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Prijepolje - Belgrade (Beograd) timetable

tuesday, 30.11.2021.
00:10 06:15 (06:05)
TeretnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 00:10
Prijepolje, Railway station
arr. 00:15
dep. 00:16
4 km
Priboj, Railway station
arr. 01:17
dep. 01:18
41 km
Uzice, Railway station
arr. 03:05
dep. 03:13
118 km
Pozega, Railway station
arr. 03:33
dep. 03:35
148 km
Kosjeric, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:04
173 km
Valjevo, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:01
221 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:20
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:27
256 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:07
dep. 06:08
314 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:15
324 km
02:15 07:04 (04:49)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 02:15
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 02:28
dep. 02:28
10.5 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
24.7 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 03:30
dep. 03:30
65.5 km
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 03:35
dep. 03:35
69.1 km
Uzice, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
88.7 km
Rasna
arr. 04:20
dep. 04:20
109.3 km
Pozega, Bus station
arr. 04:25
dep. 04:25
112.3 km
Lucani, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
122.4 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:52
dep. 06:52
287.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:04
292.1 km
02:55 08:20 (05:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 02:55
Nova Varos, Bus station
arr. 03:25
dep. 03:25
25 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 03:40
dep. 03:40
35.3 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 04:15
dep. 04:15
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
90.3 km
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
113.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:20
288.1 km
03:30 10:31 (07:01)
TeretnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 03:30
Prijepolje, Railway station
arr. 03:35
dep. 03:36
4 km
Dzurovo, Railway station
arr. 03:50
dep. 03:50
17 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:03
20 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 04:22
dep. 04:22
31 km
Priboj, Railway station - Poljice
arr. 04:33
dep. 04:33
37 km
Priboj, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:42
41 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 04:56
dep. 04:56
49 km
Strpci, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
54 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:24
65 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 05:35
dep. 05:35
72 km
Semegnjevo, Railway station - Zlatibor
arr. 05:50
dep. 05:50
80 km
Sainovina, Railway station - Branesci
arr. 05:59
dep. 05:59
90 km
Kacer, Railway station - Tripkova
arr. 06:13
dep. 06:13
102 km
Tripkova, Railway station - Ristanovica polje
arr. 06:17
dep. 06:17
105 km
Stapari, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
109 km
Uzice, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:48
118 km
Uzice, Teretna
arr. 06:52
dep. 06:53
121 km
Sevojno, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
128 km
Zlakusa, ZS
arr. 07:04
dep. 07:04
134 km
Uzici, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
136 km
Rasna, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
142 km
Pozega, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
148 km
Glumac, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:24
154 km
Otanj, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:28
156 km
Kalenici, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
160 km
Tubici, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:44
169 km
Kosjeric, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:52
173 km
Stojici, Railway station - Razana
arr. 08:03
dep. 08:03
182 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 08:09
dep. 08:09
186 km
Drenovci, Railway station - Samari
arr. 08:16
dep. 08:21
191 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 08:33
dep. 08:33
202 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 08:37
dep. 08:37
206 km
Valjevo, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
221 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 09:05
dep. 09:05
226 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
233 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 09:14
dep. 09:14
236 km
Slovac, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
242 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
256 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:44
265 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 10:01
dep. 10:01
287 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 10:17
dep. 10:18
308 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:23
dep. 10:24
314 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 10:31
324 km
06:40 12:02 (05:22)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 06:40
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 06:52
dep. 06:52
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 06:58
dep. 06:58
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
25 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
35.3 km
Negbina, Prodavnica
arr. 07:40
dep. 07:40
39.9 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 07:57
dep. 07:57
52.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 08:10
dep. 08:10
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 08:36
dep. 08:40
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:47
dep. 08:47
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 09:04
dep. 09:04
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 09:18
dep. 09:18
124 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:47
dep. 11:47
283.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:02
292.2 km
06:45 13:42 (06:57)
TeretnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 06:45
Prijepolje, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
4 km
Dzurovo, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:05
17 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
20 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 07:37
dep. 07:37
31 km
Priboj, Railway station - Poljice
arr. 07:48
dep. 07:48
37 km
Priboj, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:57
41 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 08:11
dep. 08:11
49 km
Strpci, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:22
54 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 08:50
dep. 08:50
72 km
Semegnjevo, Railway station - Zlatibor
arr. 09:05
dep. 09:06
80 km
Sainovina, Railway station - Branesci
arr. 09:15
dep. 09:16
90 km
Branesci, Railway station - Susica
arr. 09:26
dep. 09:26
99 km
Kacer, Railway station - Tripkova
arr. 09:30
dep. 09:30
102 km
Tripkova, Railway station - Ristanovica polje
arr. 09:34
dep. 09:34
105 km
Stapari, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:39
109 km
Uzice, Railway station
arr. 09:55
dep. 10:05
118 km
Uzice, Teretna
arr. 10:09
dep. 10:10
121 km
Sevojno, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:16
128 km
Zlakusa, ZS
arr. 10:21
dep. 10:21
134 km
Uzici, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
136 km
Rasna, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:28
142 km
Pozega, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
148 km
Glumac, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:41
154 km
Otanj, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:45
156 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:51
160 km
Tubici, Railway station
arr. 11:00
dep. 11:00
169 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:12
173 km
Stojici, Railway station - Razana
arr. 11:23
dep. 11:24
182 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:30
dep. 11:30
186 km
Drenovci, Railway station - Samari
arr. 11:37
dep. 11:38
191 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:50
dep. 11:51
202 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 11:55
dep. 11:55
206 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
221 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:23
dep. 12:23
226 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:28
233 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:31
dep. 12:31
236 km
Slovac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
242 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
256 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:13
dep. 13:13
287 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:29
dep. 13:29
308 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:34
dep. 13:35
314 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 13:42
324 km
10:05 15:40 (05:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 10:05
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 10:17
dep. 10:17
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 10:23
dep. 10:23
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
35.3 km
Negbina, Prodavnica
arr. 11:00
dep. 11:00
39.9 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 11:17
dep. 11:17
52.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:30
dep. 11:30
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 12:22
dep. 12:22
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 12:54
dep. 12:54
124 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
283.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:40
292.2 km
10:10 15:45 (05:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 10:10
Nova Varos, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:45
300 km
11:45 18:39 (06:54)
Bus stationPančevački most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 18:39
298.9 km
11:50 19:02 (07:12)
TeretnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 11:50
Prijepolje, Railway station
arr. 11:55
dep. 11:56
4 km
Dzurovo, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
20 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 12:41
dep. 12:41
31 km
Priboj, Railway station - Poljice
arr. 12:52
dep. 12:52
37 km
Priboj, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
41 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:15
49 km
Strpci, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:30
54 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 13:46
dep. 13:46
65 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 13:57
dep. 13:57
72 km
Semegnjevo, Railway station - Zlatibor
arr. 14:12
dep. 14:13
80 km
Sainovina, Railway station - Branesci
arr. 14:22
dep. 14:23
90 km
Branesci, Railway station - Susica
arr. 14:33
dep. 14:33
99 km
Kacer, Railway station - Tripkova
arr. 14:37
dep. 14:37
102 km
Tripkova, Railway station - Ristanovica polje
arr. 14:41
dep. 14:41
105 km
Stapari, Railway station
arr. 14:46
dep. 14:47
109 km
Uzice, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:13
118 km
Uzice, Teretna
arr. 15:17
dep. 15:18
121 km
Sevojno, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
128 km
Zlakusa, ZS
arr. 15:29
dep. 15:29
134 km
Uzici, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
136 km
Rasna, Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
142 km
Pozega, Railway station
arr. 15:41
dep. 15:49
148 km
Glumac, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:56
154 km
Otanj, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:00
156 km
Kalenici, Railway station
arr. 16:06
dep. 16:07
160 km
Tubici, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
169 km
Kosjeric, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
173 km
Stojici, Railway station - Razana
arr. 16:35
dep. 16:36
182 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 16:42
dep. 16:42
186 km
Drenovci, Railway station - Samari
arr. 16:49
dep. 16:50
191 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:02
dep. 17:03
202 km
Gornje Leskovice, Leskovice ZS
arr. 17:07
dep. 17:07
206 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
221 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:40
dep. 17:40
226 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
233 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:48
dep. 17:48
236 km
Slovac, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
242 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:57
dep. 18:03
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
256 km
Vreoci, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
265 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:32
dep. 18:32
287 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 18:48
dep. 18:49
308 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:54
dep. 18:55
314 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 19:02
324 km
13:30 19:02 (05:32)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 13:30
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 13:48
dep. 13:48
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
35.3 km
Negbina, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
39.9 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 14:47
dep. 14:47
52.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 15:00
dep. 15:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 15:47
dep. 15:47
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 16:04
dep. 16:04
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
124 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
283.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:02
292.2 km
14:45 20:30 (05:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 14:45
Nova Varos, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
25 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
294.3 km
15:40 20:52 (05:12)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 15:40
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 15:52
dep. 15:52
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 15:58
dep. 15:58
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
35.3 km
Negbina, Prodavnica
arr. 16:30
dep. 16:30
39.9 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 16:47
dep. 16:47
52.2 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 17:00
dep. 17:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:37
dep. 17:37
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 17:54
dep. 17:54
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
124 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:37
dep. 20:37
283.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:52
292.2 km
18:15 00:15 (06:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Bus station
dep. 18:15
Nova Varos, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
27 km
Uzice, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
100 km
Pozega, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
124 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
160 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 00:15
300 km
Prijepolje - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 01.12.2021.
00:10 06:15 (06:05)
TeretnaCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 00:10
Prijepolje, Railway station
arr. 00:15
dep. 00:16
4 km
Priboj, Railway station
arr. 01:17
dep. 01:18
41 km
Uzice, Railway station
arr. 03:05
dep. 03:13
118 km
Pozega, Railway station
arr. 03:33
dep. 03:35
148 km
Kosjeric, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:04
173 km
Valjevo, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:01
221 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:20
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:27
256 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:07
dep. 06:08
314 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:15
324 km

Naselja Prijepolje i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~305 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 49min., a najduže 07h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 00:10 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Prijepolje - Belgrade (Beograd) iznosi od 14,12 EUR do 14,12 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.