Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prijepolje - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 23.02.2019.
02:14 07:16 (05:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 02:14
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 02:26
dep. 02:26
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 02:32
dep. 02:32
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:44
dep. 02:44
25 km
Kokin Brod
arr. 02:59
dep. 02:59
35.3 km
Negbina
arr. 03:04
dep. 03:04
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 03:21
dep. 03:21
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 03:34
dep. 03:34
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 04:07
dep. 04:07
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 04:24
dep. 04:24
113.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:01
dep. 07:01
279.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:16
288.1 km
02:55 08:20 (05:25)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 02:55
Nova Varos, Bus station
arr. 03:25
dep. 03:25
25 km
Kokin Brod
arr. 03:40
dep. 03:40
35.3 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 04:15
dep. 04:15
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
90.3 km
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
113.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
288.1 km
06:30 13:20 (06:50)
Teretna
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 06:30
Prijepolje, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
4 km
Bistrica kod Nove Varoši, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
20 km
Banja kod Priboja, ZS Pribojska banja
arr. 07:21
dep. 07:21
31 km
arr. 07:32
dep. 07:32
37 km
Priboj, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
41 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Strpci, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
54 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
65 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 08:34
dep. 08:34
72 km
arr. 08:49
dep. 08:50
80 km
arr. 08:59
dep. 09:00
90 km
arr. 09:13
dep. 09:13
102 km
arr. 09:17
dep. 09:17
105 km
Stapari, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:22
109 km
Uzice, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:45
118 km
Uzice, Teretna
arr. 09:49
dep. 09:49
121 km
Sevojno, Railway station
arr. 09:54
dep. 09:54
128 km
Zlakusa, ZS
arr. 09:59
dep. 09:59
134 km
Uzici, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:02
136 km
Rasna, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:05
142 km
Pozega, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
148 km
Glumac, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:18
154 km
Otanj, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
156 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
160 km
Tubici, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:38
169 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
173 km
arr. 10:57
dep. 11:02
182 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:08
dep. 11:08
186 km
arr. 11:15
dep. 11:16
191 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:28
dep. 11:28
202 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 11:32
dep. 11:32
206 km
Valjevo, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
221 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
226 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
233 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
236 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
242 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
256 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
265 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
273 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
287 km
arr. 12:56
dep. 12:57
298 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:05
dep. 13:06
308 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
314 km
arr. 13:20
324 km
10:05 15:40 (05:35)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 10:05
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:17
dep. 10:17
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 10:23
dep. 10:23
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Kokin Brod
arr. 10:55
dep. 10:55
35.3 km
Negbina
arr. 11:00
dep. 11:00
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 11:17
dep. 11:17
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 11:30
dep. 11:30
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 12:22
dep. 12:22
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 12:54
dep. 12:54
124 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
283.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:40
292.2 km
10:10 15:45 (05:35)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 10:10
Nova Varos, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
300 km
11:45 18:39 (06:54)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 13,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
298.9 km
13:30 19:02 (05:32)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 13:30
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 13:48
dep. 13:48
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Kokin Brod
arr. 14:25
dep. 14:25
35.3 km
Negbina
arr. 14:30
dep. 14:30
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 14:47
dep. 14:47
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 15:00
dep. 15:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 15:47
dep. 15:47
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 16:04
dep. 16:04
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
124 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
283.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:02
292.2 km
13:55 20:05 (06:10)
Teretna
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 13:55
Prijepolje, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:02
4 km
Priboj, Railway station
arr. 15:09
dep. 15:10
41 km
arr. 16:23
dep. 16:24
90 km
Uzice, Railway station
arr. 16:56
dep. 17:01
118 km
Pozega, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
148 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:52
173 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:49
221 km
Lajkovac, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:08
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
256 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:55
dep. 19:58
314 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 20:05
324 km
15:40 20:52 (05:12)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 15:40
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:52
dep. 15:52
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 15:58
dep. 15:58
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Kokin Brod
arr. 16:25
dep. 16:25
35.3 km
Negbina
arr. 16:30
dep. 16:30
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 16:47
dep. 16:47
52.2 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 17:00
dep. 17:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:37
dep. 17:37
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 17:54
dep. 17:54
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
124 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:37
dep. 20:37
283.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:52
292.2 km
16:10 21:10 (05:00)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 16:10
Nova Varos, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
25 km
Kokin Brod
arr. 16:55
dep. 16:55
35.3 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 17:30
dep. 17:30
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
90.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
286.9 km
17:59 00:15 (06:16)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 17:59
Prijepolje, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
0 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
27 km
Uzice, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
100 km
Pozega, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
124 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:15
300 km
 
Departures on: sunday, 24.02.2019.
00:09 06:15 (06:06)
Teretna
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 00:09
Prijepolje, Railway station
arr. 00:14
dep. 00:15
4 km
Priboj, Railway station
arr. 01:16
dep. 01:17
41 km
Uzice, Railway station
arr. 03:00
dep. 03:10
118 km
Pozega, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:32
148 km
Kosjeric, Railway station
arr. 04:01
dep. 04:02
173 km
Valjevo, Railway station
arr. 04:58
dep. 05:00
221 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:20
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:27
256 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:07
dep. 06:08
314 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:15
324 km

Naselja Prijepolje i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~301 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 00min., a najduže 06h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 00:09 h, dok je poslednji polazak u 17:59 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Prijepolje - Beograd (Belgrade) iznosi od 13,05 EUR do 13,05 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.