Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Prijepolje - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 23.11.2018.
01:15 07:45 (06:30)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 01:15
Nova Varos, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
25 km
Zlatibor
arr. 02:45
dep. 02:45
65.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:30
dep. 07:30
285.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
294.3 km
02:14 07:16 (05:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Center
dep. 02:14
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 02:26
dep. 02:26
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 02:32
dep. 02:32
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:44
dep. 02:44
25 km
Kokin Brod
arr. 02:59
dep. 02:59
35.3 km
Negbina
arr. 03:04
dep. 03:04
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 03:21
dep. 03:21
52.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 03:34
dep. 03:34
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 04:07
dep. 04:07
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 04:24
dep. 04:24
113.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:01
dep. 07:01
279.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:16
288.1 km
02:55 08:20 (05:25)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 02:55
Nova Varos, Bus station
arr. 03:25
dep. 03:25
25 km
Kokin Brod
arr. 03:40
dep. 03:40
35.3 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 04:15
dep. 04:15
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
90.3 km
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
113.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
288.1 km
10:05 15:40 (05:35)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 10:05
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:17
dep. 10:17
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 10:23
dep. 10:23
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Kokin Brod
arr. 10:55
dep. 10:55
35.3 km
Negbina
arr. 11:00
dep. 11:00
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 11:17
dep. 11:17
52.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 11:30
dep. 11:30
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 12:22
dep. 12:22
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 12:54
dep. 12:54
124 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
283.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:40
292.2 km
10:10 15:45 (05:35)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 10:10
Nova Varos, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
300 km
11:45 18:39 (06:54)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 12,80 EUR
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 11:45
Nova Varos, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Kokin Brod
arr. 12:45
dep. 12:45
35.5 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:35
dep. 13:35
65.8 km
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
119.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
295.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
298.9 km
13:29 19:48 (06:19)
Teretna
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 13:29
Prijepolje, Railway station
arr. 13:34
dep. 13:35
4 km
Priboj, Railway station
arr. 14:36
dep. 14:37
41 km
arr. 15:52
dep. 15:52
90 km
Uzice, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:36
118 km
Pozega, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
148 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
173 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
221 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
256 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
314 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 19:48
324 km
13:30 19:02 (05:32)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 13:30
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 13:48
dep. 13:48
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Kokin Brod
arr. 14:25
dep. 14:25
35.3 km
Negbina
arr. 14:30
dep. 14:30
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 14:47
dep. 14:47
52.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 15:00
dep. 15:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 15:47
dep. 15:47
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 16:04
dep. 16:04
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
124 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
283.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:02
292.2 km
15:40 20:52 (05:12)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 15:40
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 15:52
dep. 15:52
10.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 15:58
dep. 15:58
15.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Kokin Brod
arr. 16:25
dep. 16:25
35.3 km
Negbina
arr. 16:30
dep. 16:30
39.9 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 16:47
dep. 16:47
52.2 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 17:00
dep. 17:00
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
90.3 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:37
dep. 17:37
96.6 km
Pozega, Bus station
arr. 17:54
dep. 17:54
113.9 km
Lucani, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
124 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:37
dep. 20:37
283.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:52
292.2 km
16:10 21:10 (05:00)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 16:10
Nova Varos, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
25 km
Kokin Brod
arr. 16:55
dep. 16:55
35.3 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 17:30
dep. 17:30
66.7 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
90.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
286.9 km
17:59 00:15 (06:16)
A. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, A. stanica
dep. 17:59
Prijepolje, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
0 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
27 km
Uzice, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
100 km
Pozega, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
124 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:15
300 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
00:12 06:29 (06:17)
Teretna
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Prijepolje, Teretna
dep. 00:12
Prijepolje, Railway station
arr. 00:17
dep. 00:18
4 km
Priboj, Railway station
arr. 01:19
dep. 01:20
41 km
Uzice, Railway station
arr. 03:09
dep. 03:15
118 km
Pozega, Railway station
arr. 03:36
dep. 03:37
148 km
Kosjeric, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
173 km
Valjevo, Railway station
arr. 05:03
dep. 05:04
221 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
249 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:33
dep. 05:34
256 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:19
dep. 06:20
314 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:29
324 km

Naselja Prijepolje i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~299 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 00min., a najduže 06h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Prijepolje je u 00:12 h, dok je poslednji polazak u 17:59 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Prijepolje - Beograd (Belgrade) iznosi od 12,80 EUR do 12,80 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.